Blogumdaki kaynak belirtilmemiş tüm yazılar Emre Güney'e aittir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Bu site doğruluğu hiçbir zaman kesin olarak kanıtlanamayacak bazı bilgiler içermektedir. Ancak yayınlarımın uzun vadeli takibi size daha yüksek bir anlayış ve daha doyumlu bir hayat katacaktır. Dünya'da iyi eğlenceler!

ANDROMEDALILAR

By | 6 comments
İLK TEMASA HAZIRLIK
1/9

Üye adı: Andromeda Yıldız Ulusları
Galaktik Federasyon'a kabûl: Yaklaşık 3.5 milyon yıl önce
Konum: Andromeda Takımyıldızı
Dünya'ya uzaklık: Yaklaşık 150 ilâ 4000+ ışık yılı
Yaşam formu tipi: İnsansı

Fiziksel görünümleri: Dünya insanlarına benzer görünümde insansılardır. Genellikle Galaktik Federasyon'a ait geleneksel çok renkli tulumları giyerler.

Andromedalılar iki dünyalı tip insansıdan oluşurlar:
İlki, şu an İskandinav (sarı saç, mavi gözler ve soluk ten) olarak bilinenler ile Akdenizliler (açık ya da koyu kahve saç, gri ilâ kahve gözler, bronzlaşmış gibi görünen cilt) arasında değişen Kafkaslar türü beyaz ırkdır.
İkincisi, tipik doğulu görünümde, koyu renk saçlı, siyah Asyalı gözlü ve açık kahve ilâ koyu kahve tonlar arasında cilt tonundaki ırkdır.

Andromedalılar'ın gözleri dünyalı insanlarınkinden biraz daha büyüktür. Dudakları ince ve açık pembe tondadır. Dünyalılara göre biraz daha küçük olan kulakları aynı zamanda hafif aşağıdadır. Uzun parmakların dikkati çektiği narin el ve ayakları vardır. Erkekler 170 cm. ile 212 cm. arasında boya sahipken, kadınlar da 163 cm. ile 193 cm. arasında değişir. Andromedalı kadınlar çekici enerjileri ve hafif balık eti görünümleriyle tanınırlar.

Özellikler ve yetenekler: Andromedalılar Galaktik Federasyon'da bilimin her alanındaki üstün başarılarıyla tanınırlar.
Ortalama uyku süreleri: Günde 2 saat civarı.
Lisan: İspanyolca ile İtalyanca'yı andırır lehçede ancak daha gırtlaksal tonlamaya sahiptir.
Ana gemi ve diğer araçlar: Andromeda gemileri geleneksel Meksika şapkası formundaki 15 ilâ 20 metrelik keşif gemileri ile mercek şeklindeki 805 metrelik atmosferik komuta gemilerinden oluşur.


Çeviri: Emreskopi
Kaynak: Sheldan Nidle - http://www.paoweb.com/gfmember.htmSonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

6 yorum:

 1. andromeda konseyi galaktik federasyona üye değilmiş hatta kendilerinden başka otorite olmadığını söylüyorlar.galaktik federasyonun küçük bir grup olduğunu kendileri ile ortak bir çalışma yapmadıklarını bildirmişler.işler karıştı biraz.

  YanıtlaSil
 2. Bahsinize konu belgeyi ben de şimdi okudum. Emin olmak için o paragrafı 4 defa okudum. Galaktik Işık Federasyonu diyor. Evet internette bazı kaynaklarda federasyonun içinde IŞIK kelimesi de geçiyor ve benim aklıma da Galaktik Federasyon mu yoksa Galaktik Işık Federasyonu mu yoksa Işığın Galaktik Federasyonu mu sorusunu getiriyordu. Bu bir kenarda ünlem olarak yanıp sönmekle birlikte GF'yi tenzih ettiğini düşünüyorum. Galaktik Işık Fedrasyonundan bahsediyor ki biz bu tabiri kullanmıyoruz. Toparlarsak, nihai fikrim her halukarda yaşayacağımız kesin olan ifşaat ve ilk temas öncesi bunlara takılmamak ve gerek bireysel gerek toplumsal hazırlığa devam etmek. Özümüzün ve diğer rehberlerimizin yol göstericiliğine güvenmek. NEticede pek çok çeşit ırk ve birlikten buraya akın edilecek. Sorularımızı soracak, bize vereceklerini ve söyleyeceklerini değerlendireceğiz. Ama dediğim gibi yanında ünlem işaretiyle duruyor bir kenarda. Bu sayfanın da kaynağı paoweb.com'dur bu arada. Yani bir nevi GF elçisi olan Sheldan Nidle'ın sitesi. O sitede GF üyeleri olarak geçen ırklardan biri Andromedalılar dır. Sevgilerimle...

  YanıtlaSil
 3. bu konuları sizinle konuşmak isterim,facebook taki hesabınızı öğrenebilirmiyim.teşekkürler.

  YanıtlaSil
 4. Facebook hesabım facebook.com/ilktemas

  YanıtlaSil
 5. Arkadaşlar ben bir uzman olarak karışıklığı gidermek istiyorum. Biri andromeda galaksisi, diğeri andromedae yıldız sistemi. Andromeda galaksisindeki varlıklar 4. Boyut ve üssüdür dini tabirle cinnidir ve andromeda consül üyeleridir. Andromedae yıldız sisteminden gelenler 3.boyut realitesindeki insanlardır bunların pleiades, sirius, insanların atası aynıdır ve lyrae yıldız takımındaki vegalılardan gelmiştir. Sorunuz varsa yine cavaplarım saygılarımla

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumun görünmekte Seyda. Teşekür ederiz.

   Sil