Blogumdaki kaynak belirtilmemiş tüm yazılar Emre Güney'e aittir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Bu site doğruluğu hiçbir zaman kesin olarak kanıtlanamayacak bazı bilgiler içermektedir. Ancak yayınlarımın uzun vadeli takibi size daha yüksek bir anlayış ve daha doyumlu bir hayat katacaktır. Dünya'da iyi eğlenceler!

ARKTURUSLULAR

By | Leave a Comment
İLK TEMASA HAZIRLIK
2/9

Üye adı: Arkturus Konfederasyonu
Galaktik Federasyon'a kabûl: Yaklaşık 3.75 milyon yıl önce
Konum: Çoban Takımyıldızı içinde bulunan Arcturus yıldızı (dünyadan görülen en parlak 3. yıldız)
Dünya'ya uzaklık: Yaklaşık 36 ışık yılı
Yaşam formu tipi: At-biçimli duygulu/bilinçli varlık.

Fiziksel görünümleri: Arkturuslular ata oldukça benzer görünümde ve duygusal yönleri güçlü memelilerdir. Kafası kısmen at kafası biçimli, uzun ve ince bedenlidirler. Tenleri açık krem ile koyu kahve arasında değişir. Kafa ve boyunlarının arkasında yeleye ve arkalarında at kuyruğuna benzer çok çok ince bir de kuyruğa sahiptirler.

Eller 4 parmaklıdır ve bu parmaklar yumuşak, çok uzun ve çok incedirler. Kollar, bacaklar ve gövde çok kaslı görünüme sahiptir. Arkturuslu gözleri dünyalılara göre çok daha büyüktür ve soluk mavi ya da koyu kahve renktedir. Kulaklar da at kulaklarıyla benzeşse de dünyadaki emsâllerine göre daha küçük ve daha yuvarlaktırlar.

Erkeklerinin boyları 230 cm. ile 265 cm. arasında, kadınlarınki ise 210 cm. ile 250 cm. arasında değişir.

Özellikler ve yetenekler: Zamandaki(örneğin galaktik takvimler) ustalıkları ile bilim ve felsefedeki olağanüstü yetenekleri ile bilinirler.
Ortalama uyku süreleri: Günde 1 ilâ 3 saat arası.
Lisan: Çince ve Vietnamca benzeri bir lehçe ile konuşurlar.
Ana gemi ve diğer araçlar: Arkturuslu keşif gemileri 12.2 metre ile 22.9 metre arası çaplarda ve çan şeklindedir. Gezegensel komuta gemileri de mercek biçimli olup uzunlukları 22.5 km.yi de aşar.


Çeviri: Emreskopi
Kaynak: Sheldan Nidle - http://www.paoweb.com/gfmember.htmSonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum: