Blogumdaki kaynak belirtilmemiş tüm yazılar Emre Güney'e aittir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Bu site doğruluğu hiçbir zaman kesin olarak kanıtlanamayacak bazı bilgiler içermektedir. Ancak yayınlarımın uzun vadeli takibi size daha yüksek bir anlayış ve daha doyumlu bir hayat katacaktır. Dünya'da iyi eğlenceler!

BELLATRİKSLİLER

By | Leave a Comment
İLK TEMASA HAZIRLIK


Üye adı: Bellatriks yıldız ulusu. Orion kümesinin eski üyesi ve bu sektörün eski ittifakının ana merkezi.
Galaktik Federasyon'a kabûl: 3 yıl önce
Konum: Orion(Avcı) takımyıldızındaki en parlak yıldızlardan biridir. Aynı zamanda avcının kemerinin sağ üstündeki yıldızdır.
Dünya'ya uzaklık: Yaklaşık 112.5 ışık yılı
Yaşam formu tipi: Başlıca türleri dinoid-reptoid melezidir. Yaklaşık 25 milyon yıl önce Sagittarius(Yay) Takımyıldızı'ndan göç etmişlerdir.


Fiziksel görünümleri: Çok pullu ve kemikli. Üst baş büyük kemikli kret ile çevrilidir. Büyük kırmızı veya mat sarı gözleri olup dünya sürüngenleri gibi çok küçük bir burnun ön üstünde ve iki yanda bulunurlar. İnce dudaklı ağızları başın bir yanından diğer yanına uzanır. Bağımsız ve çıkıntı olmayan kulaklar gözlerin hemen arkasında çok yumuşak 7.5 cm.lik bir daireden ibarettir. Timsah gibi pullu olan derileri yeşil, sarı, kahverengi ya da kırmızı renktedir. Sırtlarının ortalarında başlayan sürgün kafa üzerindeki daha büyük sürgünlerle birleşir.


Bu varlıklar 4 ayaklıdırlar. İnce eller uzun ve pençeli 6 parmaktan oluşur. Ayaklar 5 topukludur ve küçük, keskin pençelerle biterler. Kısa ancak timsahınki gibi kalın sadece ayaklara kadar uzanan kuyruğa sahiptirler. Erkeklerinin boyu kadınlardan kısadır. Erkekler 2.44 ile 3 metre, kadınlar ise 2.6 ile 3.12 metre arasında değişir.


Özellikler ve yetenekler: Diplomatik yetenekleri ve liderlikleri ile bilinirler. Samanyolu Galaksi'sinin bu sektördeki tüm eski ittifak kuvvetlerinden sorumludurlar.
Ortalama uyku süreleri: Günde 5 ilâ 8 saat arası.
Lisan: Kaba ve gırtlaksı, hırıltılı ve tıslamalı seslere sahip.
Ana gemi ve diğer araçlar: Çiy taneciklerini ya da böceği andıran keşif gemileri 30.5 ile 122 metre, iribaş benzeri görünümlü olan ana gemileri ise 1.6 ile 640 km. arasında değişir.Çeviri: Emreskopi
Kaynak: Sheldan Nidle - http://www.paoweb.com/gfmember.htmSonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum: