Blogumdaki kaynak belirtilmemiş tüm yazılar Emre Güney'e aittir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Blogger tarafından desteklenmektedir.

9 Şubat 2011 - Tuhaf gelişmeler

By | Leave a Comment
Sabah ABD Florida'da 100.000 balığın kitlesel ölümü haberini aldım. Kıyılar üstüste balıklarla örtülüydü. İlk kez böyle bir şeye tanık olan halk şaşkın. Öğleden sonra ise Atlantis Medeniyeti ile ilgili Türk gazetelerindeki magazin tadında haberler bir arkadaşım tarafından bana iletildi. Birkaç gün önce yine ABD'nin kimsenin ne olduğunu bilmediği çok gizli tutulan tuhaf uzay mekiği bilmem kaç aydan sonra dünyaya geri dönmüştü. Hemen iki gece önce okuduğum son Galaktik Federasyon kanal mesajı yörüngede etkisiz hale getirilen gizli ABD uzay savunma silahından bahsediyordu. Haberi yine ve önce dünya-dışından almıştım. Şubata hızlı giren, artan UFO faaliyetlerinden bahsetmiyorum bile.

Peki ama tüm bunların ABD Utah'daki askeri üs ile ne ilgisi olabilir? Atlantis, UFOlar, ölü balıklar ve kuşlar, sıradışı gamma ışını faaliyetleri nasıl birbirine bağlanabilir?

Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum: