Blogumdaki kaynak belirtilmemiş tüm yazılar Emre Güney'e aittir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Blogger tarafından desteklenmektedir.

UFO'lar ve füze denemesi türü gözlemler

By | 2 comments
Son zamanlarda artan benzeri faaliyetlerin birkaç gün önce(bu mayıs başı) Rusya'da da gerçekleşmesi üzerine sizlere bu yayını derledim.

Giderek daha çok görülen genellikle arkasında helezonik bir püskürme bırakan ve sanki etkisiz hale gelmiş bir füzeyi andıran bu gözlemler gizemini koruyor. Ancak bu cisimlerin karadan kalkışı aşamasından hiçbir gözlemle karşılaşılmıyor. Daha önce Çin, Sibirya, Kazakistan, Avustralya ve Danimarka'da görüldü. Şimdi de Rusya'da aynı tip gözlemle karşılaşıyoruz. Genellikle UFO gözlemleri ile aynı anda gerçekleşiyorlar. Söz konusu gözlemler ardından doğada ya da insanlar üzerinde bilinen herhangi bir etki henüz rapor edilmedi. Bir vaka hariç başarısız füze denemesi olduğu devletler tarafından yalanlandı. Peki nedir bunlar? Bir UFO karşıtı silah mı? Kamuoyuna duyurulmayan, atmosfere giren yabancı cisimler mi? Yoksa devletler arası silahların UFO'larca etkisiz hale getirilmesi mi?  Buyurun izleyin...
Süre 1:30'dan itibaren füze etrafında görülen UFO'lara dikkat edin. "O artık bir füze değil, uzaylı gökyüzü feneri" deniyor. Yok edici bir silah büyüleyici bir sanat eserine mi dönüştürülüyor?


Şimdi de açıklama getirilen bir videoya bakalım. Mantığa yakın ve spiral şeklin oluşumunu da tutarlı şekilde açıklıyor. Ancak akıllara şu soru geliyor. Dünya'nın dört bir yanında onlarca yıldır yüzlerce füze denenip bu tür gözlemler yapılmazken neden 2009'dan bu yana? Neden gündüz değil de gece? Bir hatalı füze bu denli kusursuz ve mavi renkli iz bırakabilir mi? Arkalarında ışıldamaya devam eden, bazen de füze önünde görülen UFO'ların konuyla ilişkisi ne? 
Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

2 yorum:

 1. merhaba,
  çok ilginç bi blog.
  dikkatimi çekti.

  sevgiler,
  ful.
  http://fulyapragi.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 2. Teşekkür ederim sevgili Ful. :)
  Full mutluluklar...

  YanıtlaSil