ÖNEMLİ DUYURU! 2012-2013 yılları arası paylaşımlarımın büyük bölümünü oluşturan galaktik kanal mesajları, Ashtar mesajları, X melek mesajları vb. bilgiler ulaştığım son bilgiler ve anlayışlar sonucu ÇÖKMÜŞ durumdalar! Pek çoğumuza yıllarca umut ve merak sahası olan bu bilgilerin paylaşımında o dönem aracılık ettiğimden sizi uyarmayı bir borç bilirim. Sitemizden 37 tane kanal mesajını yayından kaldırıp, 4-5 tanesini bu uyarımı ulaştırabilmek adına bıraktım. Çok yönlü, çok katmanlı sorgunuzu bırakıp asla hayallerinizin ve umutlarınızın kölesi olmayın ve gücünüzü dışarı teslim etmeyin! Herkese B1R'likte iyi yolculuklar!
Blogumdaki kaynak belirtilmemiş tüm yazılar Emre Güney'e aittir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Powered by Blogger.

Galaktik Federasyon ve Sirius ana gemileri

By | 2 comments
Şu sorularınız cevap bulabilir:
  • Galaktik Federasyon nedir?
  • Sirius ana gemilerinde olmak nasıldır?
  • Gemilerle Dünya arasındaki zaman ilişkisi nedir?
  • Kanal mesajlarda adını sıklıkla duyduğunuz Sheldan Nidle kimdir?


Bu konuşulanlar kimilerine oldukça ütopik hatta komik gelecektir. Ancak dedelerimize ya da onların ebeveynlerine kendi gençliklerinde günümüz cep telefonlarından bahsettiğinizi düşünün. Sadece 2-3 nesil. Karşılaştırmak hiç zor değil. İşin içine ruhsal ve dünya doğasındaki evrimleşme de girdiğinde daha yüksek bir varoluş düzeyini kendimize çekmekteyiz. Hepsi bu!Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

2 yorum:

  1. benim merak ettiğim ilk geçiş döneminin 1 mayıs günü geçirildiğini okudum.Bu bütün insanlığın geçişi mi yoksa geçişler bireysel oluyor ??? geçiş için bi çaba mı sarfedilmeli ??

    YanıtlaSil
  2. İlker Bey bence tarihlere takılmayın. Her şey dinamiktir ve gelişmeler pek çok parametreye bağlıdır. İnsanlığın kitlesek bilinç değişimi bu konularda doğrudan etkilidir. Gelişmeler bireylerden başlayıp doğa ve realiteye yansır. Çabaya gelirsek. Bilgilenmek ilerde olabilecek tuzak olaylara karşı gereklidir. Ruhun kendisi için gereklidir. Ama başka türlü bir çaba, kalbi temiz, zihni çöpten ırak tutmaktır. Kimseyi incitmemek, güzel bakıp güzel görmek en büyük çabadır. Çevrenize umut ve güzellik getirdiğnizde en büyük hizmeti ve geçişi hızlandırmaya katkıyı yapmış olursunuz. Yorumunuz için teşekkürler. Böylece farklı noktaları aydınlatabiliyorum.

    YanıtlaSil