Blogumdaki kaynak belirtilmemiş tüm yazılar Emre Güney'e aittir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Gerçekleşiyor...

By | 3 comments


Gerçekleşiyor


Şu anda iki büyük olay olmaktadır. #Occupy hareketi tüm dünyayı sararken Galaktik Federasyon da karanlık yönetimin gizli yeraltı üslerini kapatıyor. Başka bir deyişle dünya üzerindeki insanlar yükseliyor ve galaktik dostlarımız aşağıya geliyor. Bir araya gelmemiz ise bir an meselesi.


Occupy Wall Street, USA
Wall Street'i İşgal Et, ABD
David Wilcock: "Pek çok yeraltı üssü temizlenmiş durumda... malzemeler, donanımlar, personel... henüz bilinmeyen kuvvetlerce.

Uluslararası bir koalisyon eski dünya düzenini kaldırmak ve insanlığı kölelikten kurtarmak
üzere sorumluluk almaya başlıyor. Dünya-dışı taraflardan da yardım alıyor görünüyorlar."


David Wilcock: "Olan tüm bu şeylerin sonuçları kamuoyuna ne zaman düşer bilemiyorum ama öyle görünüyor ki eski dünya düzenini teslimiyete çağıran bu güç ile sistematik olarak bizi nükleer bir faciadan koruyan dünya-dışılılar aynı güç."

Matthew Ward, Suzy Ward kanalıyla: "Illuminati kontrolündeki laboratuarlar, araç ve silahlar, depo ve yaşam alanlarını içeren iki devasa yeraltı üssünün yok edildiğini duymuş olabilirsiniz ama bu güvenli teknolojilerce yapıldı, nükleer araçlarca değil. Illuminati kamplaşması güçten kesildi ama öldürerek değil. Gerek saldırı, gerekse savunma anlamında ışık kuvvetleri yalnızca hiç bir olumsuz yan etkisi olmayan ışık teknolojilerini kullanır."

Montague Keen, Veronica Keen kanalıyla: "Çok azınız bankaların yaptığı yolsuzluğun sonuçlarını tamamen farkında. Tüm ülkeleri yok ettiler. İstedikleri her zaman istedikleri yerde sefillik ve acı yarattılar. Ama saklandıkları yerler tahrip edildi. Onlar hareketlerinin sonuçlarıyla yüzleşecekler."
Galaktik Federasyon, Sheldan Nidle kanalıyla: "Bu yüzden, son birkaç aydır hem yer birliklerimiz hem de karanlık yönetimin üslerinin kaldırılmasında aktif rol alabilecek olanlara desteğimizi arttırmaya başladık ve başarılı olduk. Dahası, savunma kuvvetlerimiz bu üslerde gizlenmiş gelişmiş teknolojileri herhangi bir son dakika oyun bozma ihtimallerine karşı etkisiz hale getirdi. 

(...)

Bizim daha önce karışmaya çekindiğimiz konularda şimdi bizi müdahaleye teşvik eden ilahi plan, büyük yeraltı üslerinin temzilenmesinde de yardımcı oldu. Aynı zamanda tam bilince erişmenizin önünün kesen karanlık yönetimin karmaşık operasyonlarını parçası birçok cihazı susturduk ya da imha ettik. Yanınıza varışımız an meselesidir!"


Galaktik Federasyon, Göklerin Gezgini kanalıyla: "Geçmişte bahsettiğimiz, Illuminati'nin söz konusu değişimlere en büyük direnci yaratan etkilerin yatağı yeraltı üsleri saptayabildiğimiz kadarıyla hiç yaşam kaybı olmadan yok edildi. Kalan bazı direnişçilere sürmekte olan Illuminati'nin teslim olma anlaşmaları ile ilgili mesajlar iletildi. Diğer kaynaklar bu olaylar üstüne bildirimler yapmaya başladı ve Illuminati'nin olanlarla ilgili bir onaya ihtiyacı yok. Bu mesaj -ki etkilerini duygular ve düşünceler yoluyla takip edebiliyoruz- oldukça kuvvetli şekilde alındı. O'nlar şimdi başka alternatif olmadığının ve bunun O'nların sonu olduğunun farkındalar."

Occupy Madrid, Spain
Madrid'i İşgal Et, İspanya

Occupy Berlin, Germany
Berlin'i İşgal Et, Almanya

Occupy Amsterdam, The Netherlands
Amsterdam'ı İşgal Et, Hollanda

Occupy Bucharest, Romania
Bükreş'i İşgal Et, Romanya

Occupy Lisbon, Portugal
Lizbon'u İşgal Et, Portekiz

Occupy London, UK
Londra'yı İşgal Et, Birleşik Krallık (ortada: Wikileaks'in Julian Assange)

Occupy Manilla, The Philippines
Manilla'yı İşgal Et, Filipinler


David Wilcock: "Şu anda güçlerin en büyüğü Wall Street'i İşgal Et hareketine destektir çünkü O'nlar bu "kara ekonominin" çökmek üzere olduğunu biliyorlar. Bu çok geç ve O'nlar bunu biliyorlar. Savaş kaybedildi. Yenilebilir olduklarını hiç düşünmemişlerdi ama şimdi önlenemez çöküşlerini görüyorlar. ...bu devasa, uluslararası birleşme(koalisyon) sayesinde.
(...)

Bölüm Bir de söylediğim gibi(seminerinden bahsediyor), içerdeki yüksek mevkili adamlar bize ABD'nin her yerindeki önemli köprüler ve hava sahalarında görevlendirmelerin yapıldığını söylüyorlar.
Eisenhower Otoban Sistemi, daha en başından beri tüm kilit noktalardaki köprülere patlayıcı aygıtların yerleştirilebildiği odacıklara sahip olarak inşa edildi. Böylece köprüler istendiği an yıkılabiliyorlar."

Matthew Ward, Suzy Ward kanalıyla: O'nlar [Galaktik Federasyon] Illuminati'nin planlarından haberdarlar ve durum bu büyük köprüleri uzaktan patlatmaya giderse bunu önlemeye yetkililer. Her ne kadar bu Yaratıcı'nın özgür iradesine aykırı görünse de, aslında değil. Bu, Dünya'nın özgür iradesini onurlandırmadır. 11 eylülden sonra Dünya bundan sonra bu ölçekde gerçekleşecek terör girişimlerini önlemeyi seçti ve Tanrı'nın verdiği yetkiyle evrensel ailemiz pek çok girişimi bozdu."


Occupy San Juan, Puerto Rico
San Juan'ı İşgal Et, Puerto RicoOccupy Santiago, Chile
Santiago'yu İşgal Et, Şili


Occupy Sarajevo, Bosnia
Saraybosna'yı İşgal Et, Bosna

Occupy Seoul, South Korea
Seoul'ü İşgal Et, Güney Kore

Occupy Stockholm, Sweden
Stokholm'ü İşgal Et, İsveç

Occupy Taipei, Taiwan
Taipei'yi İşgal Et, Tayvan

Occupy Tokyo, Japan
Tokyo'yu İşgal Et, Japonya

Occupy Toronto, Canada
Toronto'yu İşgal Et, Kanada

David Wilcock: "Son zamanlarda duymakta olduğum en heyecan verici bilgi 19 km. çapındaki küre biçimli bir UFO'nun Dünya yörüngesinde konumlanmış olduğudur. 200'den fazla daha küçük aracın da açılıp kapanan yuvarlak kapılardan bu ana gemiye girip çıktığı görülmüştür.

Bunların hepsine Uluslararası Uzay İstasyonu personeli tanıklık etmiştir. (İstasyonda görünür-ışık spektrumu dışında kalan ve kendini gizlemiş nesneleri görebilecek yeterli sayıda optik aygıt mevcut.)"


SaLuSa, Mike Quinsey kanalıyla: "Ben Sirius'dan Salusa ve değinmek isterim ki küçükçe bir anagemimiz şimdi Dünya'ya daha yakın şekilde konumlanmış durumda. Bu size keşif gemilerimizle daha hızlı ulaşmamızı sağlıyor. Ortadan kaldırılmalarını izleyecek olan bu kapanış sahnelerinde karanlık olanları takibimiz her zamankinden daha önemli. Bu şekilde bitiş zamanlarını ertelemek için kalkışacakları bir son dakika hadisesine engel oluyoruz."

Occupy Everything!
Herşeyi İşgal Et!


Çeviri: EmreskopiSonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

3 yorum:

 1. Umarız ki insanlar bir an önce aydınlığa kavuşur!

  YanıtlaSil
 2. Sirius gezegeninden nasıl cevap yazıyorlar size?Bu olanlar gerçekten gerçek mi?
  Bu şekilde ortaya çıkmış olmaları yani.Ben yıllardır zaman zaman araştırıyorum.İlk kez böyle bir site ile karşılaştım.Gerçekten harika bir site.

  YanıtlaSil
 3. Sirius'dan herhangi bir varlık ya da grup ile kendim direkt bir temas/iletişim halinde değilim. İletişim halinde olduklarına inandığımız insanların ve kanal mesajları alan insanların ilettiklerini aktarıyoruz. Aylar aylar önce yazdığım "büyük ifşaatler" isimli yazımı galaktik kanal mesajların verdiği bilgiler doğrultusunda yazdım. Şimdi bakın. Birer birer gerçek oluyorlar. Tabii bunu görmeniz de dünyayı ve olayları ne derece takip ettiğinizle ilgili. Benim iç sesim gerçek olduklarını söylüyor. Sitemi beğendiğinize sevindim. Sevgiler.

  YanıtlaSil