Blogumdaki kaynak belirtilmemiş tüm yazılar Emre Güney'e aittir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Önceden haber verilen UFO gözlemi gerçekleşti!

By | 5 comments
Beni Facebook ya da Twitter'dan takip edenler bilirler. Çevirmediğim ancak içinden önemli ve somut bir bilgiyi paylaştığım 7 Kasım 2011 Göklerin Gezgini mesajındaki vaad gerçekleşmiştir!

Cümle şöyleydi: 
"Önümüzdeki günlerde büyük bir Avrupa şehrinizin göklerinde görüneceğiz."

Bu bilgiyi, gerçekleşirse durumun ciddiyetini ve güvenini göstermek adına pek çok kişiyle paylaştım. Galaktik mesaj haksız çıkmadı. Oldukça başarılı ve detaylı bir gözlem Berlin'de
10 Kasımda kaydedildi. Buyurun dostlar...Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

5 yorum:

 1. Bugün 11 kasım ifşaat bugün mü olacak?

  YanıtlaSil
 2. Zannetmiyorum. İfşaatın gerçekleşmesi için gerekli politik ve ekonomik ön şartlar henüz gerçekleşmedi. Ancak UFO görünümlerinin bu tarihten sonra artışını bekleyebiliriz. Çünkü yıldız portalı açılacak. Dünya daha önce maruz kalmadığı kozmik enerjilere açık hale gelecek.

  YanıtlaSil
 3. Siz gördünüzmü? kendi gözünüzle?

  YanıtlaSil
 4. Kendi gözümle görmedim ancak hiç tanık olmasam da görüşüm değişmezdi. Size her gün tanık olmadan inandırıldıgınız 10 larca şey sayabilirim. Ne olduğunu ve zararlı olduğunu bilmeden yediğimiz sayısız madde de cabası.

  YanıtlaSil
 5. Dikkatli olun arkadaşlar, gelen ufo kardeşleri kucaklamak üzere koşarken bir de bakarız bir reptilan'ın kucağında oturuyoruz... Bu işlere her zaman temkinli yaklaşmak lazım zira bu önemli dönemde 4. yoğunluk kendine hizmet tayfası boş durmayacak kadar zaki ve kurnazdır...

  YanıtlaSil