Blogumdaki kaynak belirtilmemiş tüm yazılar Emre Güney'e aittir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Bu site doğruluğu hiçbir zaman kesin olarak kanıtlanamayacak bazı bilgiler içermektedir. Ancak yayınlarımın uzun vadeli takibi size daha yüksek bir anlayış ve daha doyumlu bir hayat katacaktır. Dünya'da iyi eğlenceler!

Sheldan Nidle 27 Aralık 2011 mesajı

By | 15 comments

Dratzo! Dönüyoruz! Dokuz ay önce ciddi olarak başlayan süreç kaçınılmaz çözülüşe doğru ilerlemeye devam ediyor ve Dünyalı müttefiklerimiz Kont St. Germain’in Dünya Birliği için son kaynak yaratma emirlerini sağlamaya yakındırlar. Bildiğiniz gibi, kaynak yıllık olarak Noel arifesinde (24 aralık) kapanır ve bu tarih pazar gününe gelmezse de Noel’den sonra (26 aralık) yeniden açılır. Bu yıl fonlar gelecek gün açılır! Avrupa’daki Dünyalı müttefikler ileriye gitmek için başlangıç izinlerinin çıkmasından dolayı çok mutludurlar. Sonraki adım gerçek kaynak sağlama sertifikasını almayı kapsar. Bu kazanıldığında, güvenilir kişiler/vekiller imzalayabilir ve varlık dağıtımlarından sorumlu olanlar detaylı prosedürleri başlatabilirler. Bu faaliyetleri yakından gözlemekteyiz ve bir engel olmaksızın devam ettiklerini görmek istiyoruz. Müttefiklerimiz, yaklaşan hükümet
dönüşümlerinde yer alacak olanlarla bağlantı kurdular ve onlara güvenilir duyuru yayınlarının son hallerini oturtmalarını söylediler. Ayrıca biz de, işleri yeni hükümetleri korumak olacak çeşitli personeli hazırlamaktayız. 


Yeni hükümet görevleri öncelik sırasına göre şunlardır: yeni finansal sistemi kapsayan yeni koruyucu hükümetlerin kurulmasıyla eş zamanlı olarak, yeni varlıkların paylaşımı; ve birkaç hafta içinde ifşaata yol gösterecek olan birçok programın idaresi. Biz bunların meydana gelmesinin uzun zaman almayacağına inanıyoruz. Aynı zamanda tüm duyuru yayınlarının kusursuz şekilde yapılması için gerekli iletişim sistemlerini kurmakla da meşgulüz. Ek olarak, yalnız olmadığınızı şüphe götürmeyecek yeterli delili size vermek için, filomuz uzayınızdaki görünme düzeyini her gün biraz daha arttırmaktadır. Bu faaliyet bile tek başına eski yollarını sürdürmek isteyenlerin başarısızlığa mahkum olmalarını sağlar. Karanlık güçler, onlara gün be gün böyle bir kaçış planının tarafımızca engelleneceğini hatırlatmamıza rağmen hala, giderek derinleşen çıkmazlarından bir çıkış yolu bulmaya niyetleniyorlar. Bu 3. Dünya savaşını başlatmak için bir “olay” yaratmanın dehşet verici senaryosunu da kapsar. Tanrı ve biz artık nükleer bir seçeneğe izin vermiyoruz!

Karanlığın birincil amacı bir dünya savaşı senaryosudur. İster Ortadoğu’da ister Uzakdoğu’da olsun, nerede başlayacağı onlar için önemli değil. Onlar kolayca büyük olaylara dönüşebilecek olan çeşitli unsurları harekete geçirirler, ancak bu direnç sonuç getirmeyecek. Karanlık kabalı hala desteklemeye devam eden hükümetleri ve onların uluslararası entrikalarını çok yakından gözlüyoruz. Onlar savaş çıkarmada ısrar etseler de bu bizim için kabul edilemez. Biz küresel bir savaşı başlatmak için kasti olarak sahnelenen bu olayların gerçekten basitçe, ve kesin olarak kabul edilemez olduğu konusunda onları defalarca uyardık. Ancak bu sürekli uyarılara rağmen, onların saldırgan manevraları artmaya devam ediyor. Kısaca, bu cehennem gibi sıcak temas noktalarını tamamen durdurmaya yetecek karışıklıklar çıkarmayı düşünüyoruz. Birçok dünya lideri sahnenin arkasında çeşitli kışkırtıcı olayları alevlendirirken, kamuoyuna başka birşey söyler. Bunların da daha başlangıçta önü alınacak. 

Filomuz gerektiğinde ortaya çıkmak için stratejik yerlere çoklu savunma gemilerini konuşlandırdı. Gözlediğimiz bu tehditler, mevcut realiteniz daha çok yükselip daha kırılgan hale geldikçe, olası tahriklerin Dünya’nıza etkisini büyük ölçüde azaltmak için araçlar haline geliyor. Eş zamanlı olarak yeni realite şebekeleriniz yavaşça ortaya çıkıyor. Bu enerjilerin etkileri hala tamamen incedir ve tahmin edileceği gibi, karanlık güçleriniz onları bozmaya çalışmakla meşguller. Onları bilgilendirdiğimiz gibi, sizi de bilgilendirelim: bu şebekeler yeni bir realiteyi kurmaktadırlar; bu kesintisiz sürecektir. Tanrı bunun için bir program yaptı ve biz de tam bilince dönüşünüzü tamamlamak için ilahi bir yetki aldık. Karanlık belirli bir noktaya kadar etrafta yaranmaya çalışabilir, dalkavukluk edebilir ve o zaman bizim seçeneklerimiz basittir: onların müdahalelerini tamamen yok etmek. Tam bilince dönüşümünüzde yer alan şeyi tartışmak ve açıklamak için size yeterince zaman verilecek. O zaman neşe içinde, İçteki Gizli Dünya’ya taşınacaksınız ve Işık tarafından gerçek varlığınıza dönüştürüleceksiniz! 

Namaste! Biz sizin Yükselmiş Üstatlarınızız! Yılın bu zamanı birçok kişi için kendilerine ve sevdiklerine ruhsal bir şekilde, geçen yılın nasıl olduğunu, kendileri ve sevdiklerinde hangi gelişmelerin olduğunu değerlendirerek baktıkları zamandır. Benzer şekilde, biz de bu zamanı insanlığın ruhsal olarak nasıl ilerlediğini gözden geçirmek ve tam bilinç realitesine ilişkin ortak amacımıza dikkat çekmek üzere neye ihtiyaç olduğunu değerlendirmek için geçiriyoruz. Çok fazla ilerlemenin olduğunu görüyoruz! Üstesinden gelmemiz için sonraki adım kesinlikle, karanlık tarafından sürdürülen engelleri kaldırmaktır. Sizin güvenilmez Dünya’nıza rağmen, Dünyalı ortaklarımızı başarının eşiğine doğru harekete geçirdik. Şimdi, bolluk fonlarınızın zamanında dağıtılmasını sağlamak için ilahi desteğe ihtiyacımız var. Ruhsal ve uzay ailelerimiz Tanrı’nın isteğine uygun harekete hazırlar. Böylece bir çok kutsal mucizenin ortaya çıkması için zaman geliyor. 

Tarihimizde bu an gerçekten değerli olacaktır. En utanç verici hedef için karanlık kabalın programını tümüyle gördük! Onların amacı korkunç ve gerçekte iğrençtir. Bu şeytani vizyon ruhsal ve uzay ailemizin kutsal faaliyetleriyle sürgün edilecektir. Bizim kendi katkımız yakında bitecektir. Bu mevcut çatırdayan realiteye son vermek için görevi şeref ve sevinçle, kitlesel olarak ve süratle müdahil olmaya hazır olan bazı harika Varlıklara devredeceğiz. Bu realitenin yerine, amaçlarımızı tümüyle başarabileceğimiz ve büyük ailemize hoş geldiniz diyebileceğimiz daha iyi bir Dünya ortaya çıkacak. Bu aile sonunda, Gaia’nın insanlarıyla her bakımdan daha iyi olmasını sağlayacaktır. Gaia’nın her parçası yenilenecek ve önceki saf durumuna döndürülecektir. Biz, Yükselmiş Üstatlar bunu hoşnutlukla karşılıyoruz ve sizi tümüyle açık olarak selamlamayı dört gözle bekliyoruz.

İlahi plânda ve Dünya’da çınlayacak olan kutlama çok muhteşem olacaktır! Sonunda da siz, tam bilinci tamamen yaşayarak, fizikselliğin ve ilahi plânın engin alanlarıyla tamamen bir olacaksınız. Binlerce yıl önce, şimdi meydana gelecek olan şey dikkatli bir şekilde planlandı ve daha sonra Yaratıcı’nın ilahi plânının adanmış ortaya çıkarıcıları tarafından gerçekleştirildi. Ve birçok defalar ifade ettiğimiz gibi, bu sizi karanlığın sonu gelmez hengamesinden kurtaracak ve sizi Işıkla yeniden bağlayacak. Şimdi tamamlama zamanıdır ve bu, hepimiz için kutlamalardan biri olacak. Daha önemlisi, tarafımızdan keyifle hatırlanacak, kutsal ve en önemli anlardan biri olacak. Gaia da kendi varlığının doğal durumunun keyfini sürmeyi planlıyor. Hepinize şükranlar! Ekta Cresos! (Sevgi ve Işık!)

Bugün, fizikselliğin bu kısmında insanlığa gelmekte olan değişikliklerle ilgili iletişimimize devam ettik. Büyük ve coşkulu değişimin meydana geleceği bir noktadayız. Bu realite nihayet Lord Surea ve bu evrenin ilahi planı tarafından yürütülecek kutsal dönüşümleri kabul etmeye hazırdır. Bilin ki sevgili dostlar, Tanrı’nın sonu gelmeyen bolluğu ve sınırsız kaynakları gerçekte sizindir! Öyledir! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Sirius dilinde bir olun ve neşe içinde olun!)

Website: Planetary Activation Organization
Çeviri: BDost
Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

15 yorum:

 1. iyi haberler var , umarım bu dünyanın kanını sömüren bu köhne ve yobaz düzenin sonu yakınlaşmıştır , herşeyin çıkar ve güç olduğu , bu düzen öyle yada böyle değişmek zorunda kaçınılmaz son geliyor...

  YanıtlaSil
 2. Yanlıs kisilerin mesajlarını yayınlıyorsunuz.Sheldon Niddle sirius A ya hizmet eden biri.Sirius A daha once yeryuzune geldiler ve kendilerini yunanlı tanrılar olarak insanlara taptırdılar.Egoları cok yuksektir.Isıgın galaktik federasyonun da dunya icin ayrı bir planı oldugu yakında ortaya cıkacak.Galaktik fedarasyonun gorevlendirdigi tek birim Andreomeda Council dür ve onlarin temsilcisi Tolecdir.Tolecin soyledikleri dısında tum bunlar uydurma ve sahte...

  YanıtlaSil
 3. haydi bakalım 2012 ye girdik, eğer ifşaat olmassa yakın zamanda zaten şüpheli yaklaştığım konuya tüm inancımı da kaybetmiş olacağım. Benim için hassas bir dönem...

  YanıtlaSil
 4. kendi sorumluluğum içerisinde destek vermekten mutlu olduğum değişimler :)

  YanıtlaSil
 5. dün gece yani 30 aralık gecesi tam yeni yıla girerken ankarada batıkent te vedat dalokay isimli parkta havayi fişekler atılırken ben , annem ve babamın gözleri önünde 5-6 turuncu kırmızı ışık saçan cisim keçiören taraflarında parlamaya başladı , bizim olduğumuz tarafa geldiler bazen hareket edip bazen asılı duruyorlardı , yaklaşık 10 dk boyunca civarda dolaştılar sonra kayboldular , 30 dk geçmeden ikinci kez göründüler 10 dk civarı yine dolaştılar parlayıp sönen cisimlerdi , bir iki fotoğraf çekmeye çalıştım , dürbünle izlemeye çalıştım , annem ve babam artık uzaylıların varlığına inanıyor , bunları sadece biz değil batıkentte oturan yüzlerce binlerce kişi görmüştür , gazetelere bakıyorum bu gün hiç birşey yazılmamış , artık eminim bu olayları bizden saklamaya çalışıyorlar , ufoların herkesin gökzüyüne bakacağı bir sırada yani yılın ilk dakikalarında havayi fişek gösterisinde ortaya çıkmasına ne diyorrsunuz...

  YanıtlaSil
 6. sayın emreskopi öncelikle çeviriler ve bilgiler için çok teşekkür ederim ellerinize sağlık.Size ulaşabileceğimiz bir mail adresi var mıdır acaba sormak istediğim bazı sorular var cevaplarsanız sevinirim.
  En çok merak ettiğim galaktik federasyon konusunu sizin kadar uzun süreli olmasa da 1,5 yıldır takip ediyorum ve bir internet sitesinde ifşaasını yapan arkadaş küresel ilk temasın 2011 yılında olacağını söylemişti ancak hiçbir şey olmadı en başından beri 2012 yılında olacak mı diyorlar?
  illuminati vol3 sahte ufo istilası ile ilgili olan belgeselin malesef Türkçe çevirisi bulunamamıştı bu konuda bir şeyler yapabilecek tanıdığınız var mı?
  David icke'nin federasyon ile ilgili konuştuğu bir video linki yollar mısınız türkçe çevirisi yine yok malesef.
  Bir de bir youtube videosunun altında yorumunuzu gördüm grilerle ilgili yazılarınızı blogunuzda bulabileceğimizi söylemişsin ben göremedim acaba link verebilir misiniz?
  anunakilerle ilgili elinizdeki dökümanları paylaşır mısınız?(enki'nin kayıp kitabını okudum)
  yükseliş günü olarak 21 Aralık 2012 yi seçmelerinin sebebi sanırım dünyanın değişime uğrayacağı tarih olması,bunun sebebi nibirunun yaklaşması olsa bile gerçekten rahatsız edici bir durum değil mi?
  Bir de söylemek istediğim hiç federasyon gemisi göremedim ama gri veya insan yapımı olan bir tane gördüm.Hayal kırıklığı yaşasam bile çok mutluyum o aracı görmem beni birçok şey araştırmaya teşvik etti.
  Bu arada galaktik federasyon konusunda aklına benim gibi şüphe düşen arkadaşlar,bunun cin işi veyahut,illuminati işi olduğuna inanan arkadaşlar.kesinlikle korkmayın ben bütün illuminati belgesellerini izledim ve gördüğüm kadarı ile koskoca david icke bile belgeseli yayınlayabilmek için işi dine bağlamak zorunda kalmıştır ve bu çok üzücü bir durum.Aşırı derecede bir bilgi kirliliği söz konusu insan araştırırken başına ağrılar giriyor ve benim gördüğüm kadarı ile inandırmak istedikleri tek yalan dinin ta kendisi.

  YanıtlaSil
 7. Tüm bu yazılanlar,çizilenler,mesajlar,galaktik federasyon,2012,foton kuşağı vb.vb.

  Tüm bunlar gerçek mi?
  Tüm bunlar yaşanacak mı?

  Kabullenmek çok zor, hemde çok...

  YanıtlaSil
 8. "EVET kesinlikle öyle" diyemeyiz.
  "HAYIR değil" de diyemeyiz.
  Bu yazılıp çizilenler eksik kalan noktaları, cevapsız soruları açıklayabiliyor ve ruhumuza, özgürlüğümüze ışık tutabiliyor. Bu yüzden somut olarak yüzleşene kadar izliyoruz. Bekliyoruz...

  YanıtlaSil
 9. Siz bile konuşurken açık kapı bırakıyorsunuz!
  "Doğru yada değil yada olabilir... "
  "EVET kesinlikle öyle" diyemeyiz.
  "HAYIR değil" de diyemeyiz.

  Sizin şüpheleriniz nedir acaba ?

  Biz bir beklentimiz olduğu için mi yada inanmak istediğimiz için mi inanıyoruz?
  Bu şekilde düşünmek aslında sorun değil mi?
  Hayal kırıklıklarına, beklentilerin karşılanmamasına sebep olmaz mı ?

  YanıtlaSil
 10. Adsızlardan 2 ocakda yazana cevap veriyorum. Keşke herhangi bir isim de olsa girseydiniz ve ben size daha iyi ve içten hitap edebilseydim. Bana mail atmak için bu blogun sağ üstündeki fotoğrafıma ya da Emreskopi'ye tıklayın. Profilim açılır ve sol tarafta resmim altındaki bağlantıya tıklayarak EPosta atabilirsiniz. Sorularınızı ordan cevaplamaya çalışırım. Kaynaklar kesin tarih vermekten önemle kaçınırlar. Hiçbir kaynak bize (en azından şu ana kadar) kesin tarih vermemiştir ve vereceğini de sanmıyoruz. Bununla ilgili mantıklı ve önleyici sebepler var. O kişi yanlış bir yorum yapmış ve kendini de sizi de zor durumda bırakmış. Takip eden cümlelerim ise herkese: Tarihlere, ve kesin olaylara takılıp belli bir resim çizerek bu beklenti içinde olmayın. Sadece haberdar olun ve açık olun. Tüm bunlara garanti ve tek kurtuluş yolu olarak da bakmayın. Tanrısal bir hayranlık boyutuna getirmeyin. Beklendiği gibi, herşey kısa bir süreliğine çok daha karışık hale gelecek. Başladı bile. Aslında hepimizin kendi bilinç/farkındalık mücadelesi şimdi başlıyor. Geleceğinizin şekli kendinizden geçiyor. Sevgiler..

  YanıtlaSil
 11. emre bey sizden andromeda council in temsilcisi tolec inde yazılarını çevirebilirmisiniz?
  link : http://andromedacouncil.com/
  Çünkü tolec'in dediğine göre ışık galaktik federasyonu ,bildiğimiz galaktik federasyonla hiçbir ilişkisinin olmadığına ve reptile kuvvetleriyle gizli antlaşmaları olduğunu söylüyor.
  2 ocakta yazan arkadaşa izninizle bende cevap vermek istiyorum.Niburu gezegeni dunyaya gelmeyecek ,annukalilerle görüşmeler sonunda ,5. boyut ruhsal varlıklarında yardımı alınarak ,güneş sisteminin üzerinden geçmesi sağlandı.Tahmini olarak bu olay 2011 kasım,aralık aylarının ortaları arasında oldu.

  YanıtlaSil
 12. Sayın M.Ç , sizin ne için inandığınızı ve sizin için neyin doğru olduğunu ancak kendiniz bilebilirsiniz. İleride yaşanabilecek hayal kırıklıklarından ya da beklentilerinizin gerçekleşmemesinden korku/endişe duyuyorsanız bu blogla ilgilenmemeniz doğru olabilir. Ben kendi fikirlerimi ve bunları izleme nedenimi size açık şekilde yazdım. Ben gerek mevcut düzendeki eksik ve yanlışları, saçmalıkları, gerekse de dünyadışı unsurları ve ruhumuzun yüceliğini aynı vizyon altında bu şekilde açıklayabiliyorum. Sorularınızı ya da şaşkınlıklarınızı daha iyi açıklayan başka şeyleri merak etmek, araştırmak ve onlara inanmak serbesttir. Ben sorularımın cevaplarını bu şekilde bulabiliyorum ve geleceğe umutla bakıyorum. Kimseye birşey dayatmıyorum ve hiçbir şey iddia etmiyorum. Kendinizden siz sorumlusunuz. Bunlara inanmaktan korkuyor ve üzülme riski görüyor, sonra bu üzülmeyle baş edemem diyorsanız dediğiniz doğrudur. "Bu şekilde düşünmek bir sorundur." Kendi içsel rehberliğinizi kullanın. Netleştirebildiğimi umuyorum.

  YanıtlaSil
 13. Andromeda Konseyi'nin mesajlarını benden çok daha eski ve bilgili Saffet Güler'in sitesi http://www.kosulsuz-sevgi.com dan takip edebilirsiniz. Şu ikinci link ile de bu sitedeki Andromeda Konseyi mesajlarına ulaşabilirsiniz. http://www.google.com.tr/#sclient=psy-ab&hl=tr&site=&source=hp&q=%22andromeda+konseyi%22+site:kosulsuz-sevgi.com&pbx=1&oq=%22andromeda+konseyi%22+site:kosulsuz-sevgi.com&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=e&gs_upl=4075l4075l0l6264l1l1l0l0l0l0l0l0ll0l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&fp=d5e58fb9dde87e0f&biw=1680&bih=965

  YanıtlaSil
 14. Ben
  "Biz bir beklentimiz olduğu için mi yada inanmak istediğimiz için mi inanıyoruz?
  Bu şekilde düşünmek aslında sorun değil mi?"

  derken sizi,sitenizi veya bu konuları takıp eden insanların genelde yukardaki düşünceyle paralellik gösterdiğini, yani insanların yüksek beklentiler içine girdiğini tıpkı sizin yorumunuzda olduğu gibi ;

  "Sadece haberdar olun ve açık olun. Tüm bunlara garanti ve tek kurtuluş yolu olarak da bakmayın. Tanrısal bir hayranlık boyutuna getirmeyin."

  şeklinde olması gerektiğini anlatmaya çalışmıstım.

  Ben zaten konu hakkındaki düşüncelerimi ilk yorumumda belirtmiştim:

  "Tüm bunlar gerçek mi?
  Tüm bunlar yaşanacak mı?

  Kabullenmek çok zor, hemde çok..."

  Sanırım beni yanlış anladınız. Ve sanırım tam olarak ben anlatamadım.

  Neyse yinede teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.

  YanıtlaSil
 15. 2012 değişiklikler getiriyor dediğimizde insanlara garip geliyordu sadece bu konuya yapılan yorumlarda gördüğüm artış beni ikna ediyor , bu ilgi ve alakanın ivmeyle artacağına eminim , insanlar uyanmaya başladı vay karanlık olanların haline!!!

  YanıtlaSil