Blogumdaki kaynak belirtilmemiş tüm yazılar Emre Güney'e aittir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Bu site doğruluğu hiçbir zaman kesin olarak kanıtlanamayacak bazı bilgiler içermektedir. Ancak yayınlarımın uzun vadeli takibi size daha yüksek bir anlayış ve daha doyumlu bir hayat katacaktır. Dünya'da iyi eğlenceler!

Ashtar Komutası ve Işığın Galaktik Federasyonu'ndan ortak mesajdır

By | 5 comments

Şu sayfanın çevirisidir. http://www.ashtarcommandcrew.net/profiles/blogs/collective-message-from-ashtar-command-and-galactic-federation-of Ancak mesajı alan kanal bilmediğimiz ya da nispeten az bilinen bir kaynaktır. Ben şahsen ilk kez Ariel DeAngelis okuyorum. Bilginiz olsun.* * *
Ashtar Komutası ve Işığın Galaktik Federasyonu'ndan Ortak MesajdırBu sabah ve bu öğleden sonra, Ashtar komutasının ve Işığın Galaktik Federasyonunun Kolektif Bilinçliliğinden tekrarlanan bir mesaj aldım. (son sayımda 6 mesajdan daha fazla) Bir kolektif bilinçlilikten mesajlar almak benim için alışılmadık bir şey değil –her iki grupta da çeşitli
Kolektif Bilinçliliklerle birçok konuşmalarım oldu- ancak bunlar çoğu kere uyanma saatlerimde “kişisel konuşma” şeklindeydiler.


Bununla birlikte, bu farklıydı. Geçen birkaç ayda sözlü mesajdan çok bir “hissetme” ye yakın olan, birkaç sözün olduğu, daha çok görsel ya da algısal yönelimli olan tekrarlanan bir mesaj aldığımı ifade edeceğim. Onların Dünya gezegenine gelişleri hakkında öyle heyecanlı ve coşkulu olduğum için arkadaşlarımın benimle alay etmekten hoşlandıklarını bildiğim için, sadece benim dikkatimi çekmeye çalışıyor diye görmeye yöneldim ve onların varlığının resmi duyurusu/ifşaatı için ve daha sonra çok yakın bir gelecekte yaşayacağımız Yükseliş sürecinin sonuçlanması için hazırlanmakta olan elimdeki işe hala odaklanmaya devam ettim.Bu sabah aynı mesajları tekrar aldıktan ve ÇOK GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE ilaveler yapıldıktan sonra, güldüm ve onlara şöyle dedim, “ah şimdi ortaya çıkın, benimle alay edin” ve cevap çok açık ve net geldi:

“Seninle alay etmiyoruz. Geliyoruz ve şimdi hazır olma zamanıdır”…

Pekala, benim bilgisayarım o zaman da açıktı ve başlamış olduğum evle ilgili angaryalarla kendimi meşgul etmeye devam ettim (benim için alışılmadık bir şey, çünkü büyük bir şeyin yolumuza çıkmasının zorunlu olduğunu biliyorsunuz) ve Kolektif tarafından mesajı postalamak için Chris’in bilgisayarını ödünç almam önerildi. Pekala… şimdi dikkatimi çektiler. Haberi yaymak için başka bir bilgisayar kullanmamı benden rica ederlerse, acil olmak zorunda.

Mesaj halen neler olduğuna ilişkin bütünleşik bir anlayışa sahip olan bizler için çok daha fazladır. Onları uzayımızda aniden görmeyi beklemek için bana verilen zaman yok. Ve gerçekte, onlara “sürpriz etken ne” diye sordum. Bu meydana gelinceye kadar, ne zaman olacağını hiç kimse bilmiyor mu” diye düşündüm. Gelen cevap şöyleydi:

“Neyin meydana geleceğini kalplerinizde halen bilenlerinizin, bilmeyenleri bilgilendirmesi ve onları sakinleştirmesi gerekiyor”…

Durum böyle! Eğer meydana gelecek şeyin farkındaysanız (Galaktik kız ve erkek kardeşlerimizin kendilerini ve bizim gerçekte kim ve ne olduğumuz gerçeğini ortaya çıkarması gibi), şimdi dostlarımıza sahip çıkma ve sevdiklerimizi karşımıza alıp, onların neyi beklediği ve olanların bize nasıl fayda sağlayacağı konusunda bilgilendirme zamanıdır. Onlara korkmamalarını ve zaman geldiğinde yüreklerinin sesini hissetmelerini ve bu hissin Galaktik kız ve erkek kardeşlerimizin bize duydukları koşulsuz sevgi ve merhamet duygusu olduğunu bilmelerini söyleyin. Eğer buna izin verirsek, bu büyüyecek ve kalplerimizi dolduracak.

Bu bilgiyi yapabildiğiniz kadar kamuya açık hale getirmenizi ısrarla tavsiye ediyorum. Nazik olun. İnsanları boğazlarına kadar doldurmayın. Açıklamalar yapın, önerilerle ve fikirlerle onları bırakın ve bu zamanda nasıl görmek istediklerine karar vermelerine izin verin. Zaman geldiğinde, Genişletilmiş ailemizin gelişiyle ilgilenmelerine ve uyum sağlamalarına yardım etmek için birçok fırsatlar olacaktır. ancak bunun çok çok yakın olacağını önemle belirtiyorum, o halde lütfen gecikmeyin! Bu mesajı ciddiye alın, çünkü gerçekten yol üzerindeler. Gerçekte, biz hali hazırda burada olduklarını ve bazen tam olarak bu tarafta olduklarını biliyoruz, ancak çabucak toplu olarak yere inmeye hazır olduklarını belirtmek için bu mesajı alıyorum.

Bu mesaj başlangıçta umut ettiğimden daha uzun olduğu için özür dilerim. Bu düşünceyle zamanın bolluğunda, çoğunuza erişecek.

Her zaman önümüzdeki bu günleri dört gözle bekledim, ancak şimdi bu beklemenin çok yakında açıklığa kavuşacağını söyleyebilirim. Olması çok yanı olan değişiklikleri, benim gibi, dört gözle beklediğinizi ümit ediyorum.

Sonsuz sevgiyle, - Ariel DeAngelis -
Çeviri: BDost
Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

5 yorum:

 1. Emre Bey;
  Bilmediğim ve merakımdan soruyorum,
  Bu kanal yoluyla gelen mesajlar, birbirini destekliyor mu ?
  Mesela Sheldan Nidle aracılığıyla iletilen mesaj ile diğer kanallardan gelen mesajlar birbirini tutuyor mu? Yada bu kanallar birbirini destekliyor mu ? Yoksa sadece bir kanaldan mı bu mesajlar iletiliyor?
  Ayrıca bizim ülkemizde,sizin bildiğiniz bu şekilde iletişimde bulunan insanlar var mı?

  Teşekkürler, blogunuzu merakla takip ediyorum.

  YanıtlaSil
 2. Öncelikle tekrar merhaba bir soru daha sormak istiyorum Çindeki Türk piramidi olan Beyaz Piramit'in üstüne ağaç ekilip dağ görünümü veriyolar.Şu an dünyanın en büyük piramiti diye geçen piramitten 3 kat daha büyük bir piramit ve daha birçok şey.Neden örtbas ediliyor acaba bilgisi olan var mı?
  Mesajda ise bilenler bilmeyenlere anlatsın haber versinler diyorlar ama böyle bir şey bir insanla oturulup nasıl konuşulur veyahut lafa nasıl getirilir acaba :)
  Açıkçası global anons gerçekleşmediği müddetçe böyle bir şeye asla kalkışamam.Yanlış anlamayın beni kendi adıma konuşuyorum tabi ki.Blogun yazarı ne güzel bilgiler paylaşıyor burada olsun,youtube da olsun gördüm sabırlı birisi.Anladığım kadarı ile sayın M.Ç de bu konularda bilgili.Ancak çok feci halde dalga geçerler dayanamam ben böyle şeye.O yüzden global bir anons geçilmedikten sonra hiçkimseye yardımcı olamam sanırım.

  YanıtlaSil
 3. Cok ilginc ben Turk Piramidi diye bir seyi ilk defa duyuyorum, bir arastirayim belki sevgili Emrede arastirmistir sonra ben Face book sayfamda yazarim Adsiz arkadasim sen canini sIkma, ama Kendini ve sahip oldugun herseyi SEVMEYE NIyet edersen ve bunu hergun "Kendimi Seviyorum" Mantrasi ile desteklersen, kisa bir sure sonra kimsenin ne dedigi seni etkilemez kendini ve dusuncelerini inanclarini korur arkalarinda durursun, sakince sadece onlar sana aittir ve oyledir :)

  YanıtlaSil
 4. Yazılanlarla ilgili menfi yorumlarda yayınlanıyor mu acaba?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Düşüncelerime kendi yazılarımda yer veriyor, birebir çevirilerimiz olan kanal mesajlar içerisine sokmuyorum. Bu doğru olmaz. Ama bu yorumlarda sorulan sorular üzerine -birşeyi açıklamak gerektiği noktada- fikrimi söylüyorum.

   Sil