Blogumdaki kaynak belirtilmemiş tüm yazılar Emre Güney'e aittir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Bu site doğruluğu hiçbir zaman kesin olarak kanıtlanamayacak bazı bilgiler içermektedir. Ancak yayınlarımın uzun vadeli takibi size daha yüksek bir anlayış ve daha doyumlu bir hayat katacaktır. Dünya'da iyi eğlenceler!

Jean Freezer'dan Ashtar mesajı

By |
Selam Jean,

Evet, bağlantımızda sorun yok. Ben Ashtar, seni selamlıyorum. Yanımda Evrensel Bilgeliğin Yüksek Konseyi'nden bir üye de bulunuyor. Şu anda burada, zamanı gelmiş olan şey için sizi bilgendirmek üzere bulunuyoruz. 

Zaman bizim tarafımızdan hızlandırıldı. Böylece Dünya başlamaya hazır olacak. Biz her düzlemden, gezegenler ve yıldızlardan olan Galaktik Varlıklardan oluşan bir konseyiz. Çünkü biz, siz ve Dünya'nın Yükselişinde her beraber çalışıyoruz. Bu çok büyük bir organizasyondur, çünkü hem biz, hem Dünya insanı sizler aynı anda hareket etmeliyiz. 

Şu an herkes için kritik bir zamandır, çünkü çok fazla insan –fiziksel ve duygusal olarak– incinebilirdi. Lütfen, bizim korku değil Umut getirdiğimiz konusunda uyanık olun. Aldığınız mesajların hepsi aynıdır. Dikkatli olduğumuzu, ama yapmamız gerekenin yapılmasının belirlendiğini söylerler.

Dünya şimdi yavaşça büyük gemilerle çevrelenecek ve biz O'nun enerjisini geri kazandıracağız. O'nu Yükseliş için ihtiyaç duyduğu enerjiye getireceğiz. Daha sonra da insanlar için gerekli olan enerjiyi oluşturmaya başlayacağız. Bu daha zordur, çünkü kaos oluşsun istemiyoruz.

Kafa/zihin ya da vücutlarınızla oyalanıp durmuyoruz. Tek yaptığımız auranızı güçlendirmek ve böylece fizik bedeninizin değişime hazırlanabilmesini sağlamak. Federasyon Konseyi zamanın geldiğine karar verdi. Görevlerini aldılar ve tüm uluslar/alemler büyük harekete hazır. 

Size Dünya'nın ve tüm sakinlerinin birkaç gün içinde hareket edeceğini/ilerleyeceğini söylüyoruz. Yükseliş başladığında bir ışık şoku gibi hissedilecek. Paniklemeyin, herşey iyi olacak. Ordular gibi, bizim değil kendi güçlerine inanan tüm insanlar güç kaybedecekler. (bu güç kendilerinden alınacak)

Şimdilik büyük sıçrama için evrenin tüm varlıkları olarak hazırlandığımızı arkadaşlarınızın bilmesi gerekiyor. 

Ben Ashtar.
Kanal: Jean Freezer

Çeviri: Emreskopi

Mesaj alışmadığımız bir kanaldan geliyor. Bunu yorumlamakta ya da inanmakta diğer mesajlardan da fazla "tek başınızasınız". Galacticchannelings.com çevirmenlerine acil koduyla geldiği için sizinle paylaşıyorum. Mesaj eposta yoluyla geldiğinden henüz kaynak siteyi veremiyorum. Gerek kanal, gerek yayınlandığı diğer siteler ile ilgili bulacağım bilgileri daha sonra paylaşacağım.

Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa