Blogumdaki kaynak belirtilmemiş tüm yazılar Emre Güney'e aittir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Bu site doğruluğu hiçbir zaman kesin olarak kanıtlanamayacak bazı bilgiler içermektedir. Ancak yayınlarımın uzun vadeli takibi size daha yüksek bir anlayış ve daha doyumlu bir hayat katacaktır. Dünya'da iyi eğlenceler!

Ashtar Sheran 23 Mart 2012 mesajı

By | 26 comments
Ashtar Sheran'dan Işıkişçileri Ailesi'ne mesajdır
Çok sevilen Işıkişçileri Ailesi, yaptığınız işe güveniyorum, ve hepinizin iyi iş yaptığını, bundan şüphe duymamanızı istiyorum. Çünkü bunun için size sürekli düşünce ve fikirlerimizi gönderiyoruz. Aslında, şüpheli hissetmenizi istemiyoruz, çünkü hep iyi oldunuz. Çalışmalarınıza ulaşması gereken insanlar onlara ulaşacak. Çünkü onlar bu kişilere Yaratıcı'nın Elleriyle iletilecek.

Sevgililer, araçlarımızın görünürlüğündeki artış şüphe götürmez ve gezegeninizin Sevgi Vekili'nden (İsa) yetkilendirmeyi aldığımızı söylüyoruz. O bize temkinli olmamızı söyledi, çünkü biliyorsunuz, size yaklaşmamız halen yeni enerjilere alışmaya çalışmakta olan vücutlarınıza hasar verebiliyor. Yakında çok daha alçaktan uçuyor olacağız. Öyle ki, bizi kolayca görebileceksiniz ve bunu inkar etmenin hiçbir yolu olmayacak. Asıl hedeflerimiz Avrupa ve Amerika'dır... Başkentler seçilecektir, çünkü buralarda Kabal'a ait olanlar çok fazla sayıda. Bunu, taleplerimizi reddetmelerine karşılık Onlara bir protesto olarak yapıyoruz. Aslında Onlara mukavemet gösteriyormuşuz gibi anlaşılmasını istemiyoruz ama zamanlarının bittiğini ve artık Işığın görevde olduğunu anlamalarını istiyoruz. İsa bize hem liderlik ediyor, hem de bizi dikkatli olmamız yönünde teşvik ediyor.

Bu zamanda, her an aktif olmayı amaçlıyoruz... Sıklıkla en iyi zamanı tartışmak için ana gemilerimizde toplantı halindeyiz ... ya da "X" zamanını mı demeliyiz?

Önce küçük gemiler ve küçük filolarla başlayacak, sonra derece derece arttıracağız, ta ki sizde hiç şüpheye yer bırakmamaya yetecek kadar çok sayıya ulaşana kadar. Pek çok uyarımızdan sonra hala ümidini kesen insanlar olacak, bizi kabul etmeyecek insanlar olacak, öyle ki dünyanıza gerçek maksadımızı göstermemize bile izin vermeyecekler. Kendi inançları için bizi açık bir tehdit olarak görecek insanlar olacak, ama buna da basitçe saygı duyulmalı, çünkü Yaratıcı'nın herkes için planları vardır.

Bu filoların görünmelerini takip eden günlerde bazı noktalara ineceğiz ve Dünya üzerindeki bazı Galaktik Federasyon üyeleri gemilerimize binerek devam eden günleri nasıl geçirmeleri gerektiği ile ilgili bilgiler alacaklar.

Ve sonra küçük filo görünmeleri içeren günler takip edecek ... Daha alçak uçuyor olacağız ve gemilerimizin pencerelerini görmeniz mümkün olacak. Şunu da söyleyebiliriz ki zaman zaman kapakları (pencere ve kapılar) bile açacağız. Şu anda aramızda, Sevginin Vekili'nin (İsa) de bize rehberlik ettiği toplantılarda bu prosedürü konuşuyoruz.

Şimdi, sevgililer, daha katı kanıt isteyen insanların öfkesini, yorgunluklarını anlıyoruz... Sadece sizden çok az daha sabır ve Avrupa'nın büyük başkentlerine yönelik dikkatinizi rica ediyoruz... Ana gemilerimizden bir tanesi, içinde daha küçük gemilerle birlikte bu başkentlerden biri üzerinde konuçlanmıştır ve sadece yüksekten gelecek işareti bekliyoruz. Zaman çizelgesini düşünmeyin, her ne olursa olsun hepiniz farkında olacaksınız. Medyanın kontrolünü ele geçiriyoruz, böylece bitmekte olan Kabal'ın müdahalesine engel olarak duyuruları yapabiliriz.

İfşaat açısından, en azından çoğu insan ruh bazında hazırlıklıdır. Bugün, Dünya'nızdaki pek çoğu bedenlenmelerinin öncesinden alarmdadır. Ancak içten olarak da herkes gelişimizi beklemektedir. Halen egolarına saplanmış olanlar da var, ve gelmemizden sonra bile bizi kabul etmekte gönülsüz olabilirler, ama hepsi zamana kalmış. Çünkü bu kişilerin şüphe, korku ve güvensizliklerini getirdiğimiz Işık ve Doğrulukla gidereceğiz. 

SaLuSa'nın da önceden bahsettiği gibi, yüksek düzeyli enerjilere sahip olup da dualitede kalmak isteyenler de var. Onların seçimlerine hiçbir şekilde müdahale edilmez ve her birini onurlandırır ve severiz. Biz Yaratıcı'nın tüm ruhlara fırsatlar veren sevgi dolu inceliğine inanır ve güveniriz. Sessiz olun ve soğuk kanlı hareket edin, herşey yolunda, beklendiği gibi.

Alçak seviyeli uçuşları kayda almanızla ilgili olarak, bunun gerekli olmayacağını söylüyoruz. Sadece teknik nedenle değil, çünkü öyle alçak olacaklar ki varlığımız reddedilemeyecek ve ayrıca bizler gerçek varlıklarız, kendi hayal dünyalarınızın yarattıkları değil. Pek çok kişi fotoğraflarını çekecek ve kaydedecek... Ama bu bir hobi gibi, ya da birilerine pek alışılmış olmayan birşeyi başardıklarını göstermek için, çünkü bu görünmeler inişlere dek sürekli olacak. Bu kayıtları yapmaya dahi gerek olmayacak, çünkü bu kanıtlar açık olacak.

Sonrasında, asıl maksatlarımızla ilgili olarak dünyanıza konuşma fırsatımız olacak ve bütün iletişim uydularınızı kullanarak tüm TV, radyo, mobil telefonlar ve sabit hatlarınız yoluyla  yayın yapacağız. Ardından yukarıda bahsettiğimiz inişleri gerçekleştireceğiz. 
Küçük filolarla başlayacağız, ki onlar halihazırda Dünya'da ailelerinden üyeler barındıran Pleiadesliler, Kapelyalılar, Vegalılar ve Siriuslular olacaktır.

Hemen sonra, bölge Sevgi Vekili İsa rehberliğinde binlerce gemi kitlesel inişler yapacak. Şu anda burada tekrar söylüyoruz ki hepsi önümüzdeki aylarda gerçekleşecek ve sizden çok az daha sabır istiyoruz. Çünkü biz de herhangi biriniz kadar heyecanlıyız.

Biliyoruz yorgunsunuz. Binlerce yılllık mücadeleden sonra bu normal. Binlerce yıl diyorum, çünkü Kaynağa giden bu yolda yürümek için çok zaman harcadınız. Diğer durumlarda da her ne kadar aynı fırsata sahip olsaydınız da bu kadar doğrudan olmazdı. Çünkü Dünya her halukarda yükselir, ancak kendinizi özgür seçim ile dualiteden özgür kılınma fırsatına bizce her zaman saygı duyulur ve siz bu yönde seçim yaptınız...
Size sihirli ve yıkımsal Atlantis örneğini veriyoruz...

Sihir - çünkü çoğu yükseldi. Trajik - çünkü çok kişi yükseliş fırsatını kaybetti, ve bunların çoğu da şimdi burada bu yeni fırsatı iple çekiyor. Zihinlerinin derinlerinde, onun kaçmasına izin vermeyeceklerini hissediyorlar. Gerginlik çok çok uzun zaman öncesine dayanıyor, binlerce yıldır bekliyor olmaya...

Bekleyiş şimdi sona erdi ve siz kendi ayaklarınızla bizim, hatta sizin de olan Ana Gemimiz içindesiniz. Siz bizim, dualiteyi deneyimlemeniz için buraya bıraktığımız üyelerimiz,  Dünya'daki ailemizsiniz. Şimdi sizinle tekrar bağlantı kurmak için geldik. Bu yeniden birleşme için en az sizin kadar keyifliyiz ve bunun asıl duygusu şimdi hissettğiniz değil, sonradan gelecek olandır... Sevilenler, sakinlikle takip edin, herşey iyi gidiyor, endişe yok, kontrol bizde, herşey gitmesi gerektiği gibi gidiyor. 

Sevgili Gabriel'e bana verdiği bu sizinle konuşma fırsatı için şükranlarımı sunuyorum. 
Binlerce yıldır süren bu desteğiniz için minnettarım. Size Galaktik Federasyon ve Ashtar Komutası adına teşekkür ediyorum ve Işık'taki kardeşimiz, Görkemli Sevgi Hükmedicisi (İsa) nın sevgi dolu varlığını da unutamam.

Barış içinde olun, barışımla olun.

Ashtar Sheran

Kanal: Gabriel Raio Lunar
Çeviri: Emreskopi


Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

26 yorum:

 1. "Hemen sonra, bölge Sevgi Vekili İsa rehberliğinde binlerce gemi kitlesel inişler yapacak. Şu anda burada tekrar söylüyoruz ki hepsi önümüzdeki aylarda gerçekleşecek ve sizden çok az daha sabır istiyoruz."

  İnanılır gibi birşey değil... Gelseler de görsek artık...

  YanıtlaSil
 2. Birileri bizimle dalga geçiyor ya hadi hayırlısı. Eğer ciddi olsalardı kesin zaman verirlerdi. Ha geldik, ha geliyoruz, az daha bekleyin. Hiç inandırıcılığı kalmadı. Çevremdekilere söyleyince artık kayışı kopardım sanıyorlar.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. kayışı koparmadın kardeşim çevrendekiler sayesinde gelmiyorlar zihinleri açık değil kabullenmek onlara koyar çünki binlerce yıllık inanışlarımız bir anda çökecek ve herkez aldatılmış gibi hissedece bunu engellemek için damardan misali az az az giriyorlar birde zaman kavramı yada kayıplar onlar için çok önemli değil ömrümüz yeterse ben 23 yıldır bekliyorum 43 yaşındayım umarım görebilirim ama hislerim yanıltmaz beni emin ol az kaldı çok az

   Sil
  2. Teşekkürler cheddin. Yorumunuza içtenlikle katılıyorum. Ben de eminim. 26.000 yıllık bir döngü, tüm güneş sisteminin hizalanması, artı Maya Takvimi, bu dönemi boş geçirmeyecek. Buna ihtimal dahi yok. Bu çok çok özel anda bulunan çok şanslı varlıklarız. Büyük heyecan ve tatmin bizi bekliyor.

   Sil
 3. Umarım siz haklı çıkarsınız, ben yanılırım ve gelirler. Zira çok ciddi kronik bir rahatsızlığım var. İyileşmek için de dünya dışı varlıklardan başka şansım yok. İnsanlar tam da bu saydığınız nedenlerden dolayı kabul edemiyorlar sn. cheddin. Tamamen başka bir hayata geçmek herkese imkansız gelir. Bundan dolayı da zihinleri kapalı diye suçlanabilir mi bilmiyorum. Gelişmeleri 3-4 aya nasıl sığdıracaklar? O da ayrı bir soru işareti.

  YanıtlaSil
 4. Birşey gözümden kaçmadı, bu mesajda sürekli isa deniliyor, hristiyanların kutsal peygamberi isa mesih, bir tür hristiyanlık propagandası gibi geldi bana, gelecek bir kaç ay dendiğine göre birkaç ay denilen süre 2-3 ay yada en fazla 4 aydır değilmi? bu 5-6 ay değildir veya 1 ay da değildir.o zaman mayıs haziran yada en geç temmuz ayında muhtemelen bir şeyler olacakmış gibi anlatılıyor.somut deliller görmek istiyoruz artık.

  YanıtlaSil
 5. yorumum sakın yanlış anlaşılmasın ben dünya dışı varlıklara inanıyorum,ama sıkıntılar var işte, bazı mesajları gerçek dışı buluyorum inandırıcı gelmiyor, bende bekleyenlerdenim, gelsinler artık.

  YanıtlaSil
 6. Birşey daha , bu durumda yani 3-4 ay sonra geleceklerine göre, dünyadaki işlerimize artık gereği kadar önem vermemizin bir anlamı kalmayacak değilmi? para kazanma çabası, para biriktirme, ev almak, çalıştığınız işyerinde terfi ettirilme durumu, gelecek 5-10 seneye ait planlarımız vs.vs pek çok şey artık önemli olmayacak o zaman değilmi?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kendi adıma pek çok şeyi hesaba katarak geleceğimle ilgili karar değişiklikleri yapıyorum. Özellikle parasal konuları fena halde erteleme eğilimindeyim. Para biriktirmeye ya da yatırıma kasmıyorum (ki zaten bir süredir bu olası değil) Ancak hayatta kalmak için halen para peşinde koşarak işlerimizi korumak zorundayız. Pek çok zamanlar hararetli gelişmelerin olduğu dönemlerde çok yoğun bile olsa işlerimi erteliyor, aksatıyor, risk alıyorum. Kış öncesi occupy wallstreet eylemlerinin takibi son örnektir. İşlerimi riske atıp kendimi çok sıkıştırdım. Bildiğim en kesin şey bizi yükselişe götüren tüm gelişmeler şu an gerek bilinmek gerek yayılmak üzere yaşamlarımızdaki en önemli gelişmelerdir. Bilinen güçlenir ve yayılır. Az kaldı. Yeni bir hayata başlamış gibi olacağız.

   Sil
 7. Yemin ederim bunların olmasını, yani İlluminatinin yerle bir edilip insanlığın kölelikten kurtarılmasını ve uzaylı dostların dünyaya inip insanlık için adil ve bolluk-bereket getiren yeni bir dünya düzeni inşa edilmesini, esaretimizin son bulmasını ve herşeyin pozitif anlamda dev bir aşama kaydetmesini çok istiyorum.Ama hani hiç mi bir işaret olmaz be kardeşim? Hep laf hep laf, az kaldı, çok az kaldı, ramak kaldı... Eeee? Yağmurdan önce bile bulutlar toplanır gökyüzü kararır şimşek çakar ki bunlar yağmurun habercisidir... Hani sizin işaretleriniz kardeşim? 2012'nin ilk 3 ayı bitti,Geçen yılın son aylarından beri şeytanın uşakları İran'ı vuracağız diye bağırıp duruyorlar,namluları İran'a çevirdiler, adamların planları yürüyor işte... Hani yükselişi haber veren, uzaylı dostların geldiklerini haber veren, İlluminatinin çöküşünü haber veren,bolluk-bereket getiren bulutlar neredeler? Geçtiğimiz yıllarda binlerce insan "bugün geliyorlar, yarın geliyorlar" diye hayatlarını mahvettiler, yüzlerce intihar eden oldu...
  Benim gibi milyarlarca insan maddi ve manevi çöküşün artık son demlerini yaşıyor, umut tükendi gitti... Hala diyorlar ki "az kaldı, azıcık daha sabredin"... Emriniz olur, tabii...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben baktığım yerden, takip ettiğim gelişmelerden pek çok kanıt ve işareti görüyorum. Henüz çoğu şey perde arkasında. Bunun neden böyle olduğuna dair sizi ikna etmeye çalışmayacağım çünkü bunu anlatmak çok fazla zaman ve bilgi kırıntısını birleştirmeyi gerektiriyor. Bunu yapmayı bırakalı birkaç ay oldu. Emin olun çok fazla şey oluyor. MAskeler, perdeler arkasında çok şey dönüyor. Tohumlar toprağı çatlatıp başlarını çıkarmak üzereler. Emin olun yakında tatmin ve ikna olacaksınız çünkü yıllardır "az kaldı" dense de artık 26.000 yıllık döngü, güneş sistmeindeki tüm cisimlerin hizalanması ve Maya Takviminin mübarek günü beklemez, ertelenmez. O güne kadar çok şeyin ciddi bir yol almış olması gerektiğini bilin. Ancak öyle yükseliş yetişebilir. Şunu da bilin ki bu yalnızca dünyayı ve insanları etkileyen bir mevzu değil. Kapsama çok çok büyük ölçekli ve yüce bir değişim söz konusu. Sevgiler...

   Sil
 8. dostum isa diyerek batı toplumunun anlayısına göre sesleniyorlar.yani bir nevi yem. isimler aldatmacadır.BİLGİ KİTABINI OKUYUN derim size..

  YanıtlaSil
 9. Önce kendimizdeki gücü farkedip çevremize bunun yumuşak frekansını yaymayı neden düşünmüyorsunuz?Onlar zaten bizimle,ben hissediyorum ve biliyorum.Evet çok yoruldum ama hala farkındalık sağlamaya çalışıyorum.Bazen insanları şokluyorum,çevrenizi hazırlayın titreşiminizi yükseltin arkadaşlar.Unutmayın ki zaman hızlandı sizin 1 gününüz 24 saate denk değil artık,1 ay 2 ay kaç aya tekabül ediyor bunu da göz önünde tutmak lazım.Bundan 10 yıl önce bunları konuşamazken şimdi tek bir cümleyle
  birleşiyoruz.İsa Muhammed Işık dostlarıydı.Onlar şefaat ediyorlar bulundukları boyuta kadar yükselenlere,bence bu yüzden İsa yı kullanıyor bir de İsa sevgi boyutudur.Kafanızdaki kuşku ve korkuları atın,özünüzü dinleyin o sizi yanıltmayacaktır.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Goddess yorumunuz çok güzel. Teşekkür ederim.

   Sil
  2. Ben de size teşekkür ediyorum.Sayenizde farkındalığımız artıyor.Yalnız olmadığımızı görüyoruz,hissettiklerimizi ve bilgilerimizi perçinliyoruz.

   Sil
  3. Goddess gercekten güzel..Evet İsa SEVGİ Boyutu ..Ve artık herseyin ZAMAN ı..Yapılması gereken en dogru davranıs, mümkün oldugunca cok kişilere ulaşarak, o sevgi ile farkındalıgı arttırabilmek..

   Sil
 10. Haluk sana kesinlikle katılıyorum Bilgi Kitabı ' nı okumalılar .Hem de her bir cümlesini...

  YanıtlaSil
 11. Bana da o kisin ilginc geliyor fakat soyle bakabiliriz bir mesajda ilk basta abd ye yogunkuk verdikkerini soyluyorlar.zaten iletisime gecenler bildigim kadariyla abd li medyumlar.onlarla baglanti sagladiklari icin belkide kisisellestirilmis olabilir.

  YanıtlaSil
 12. Herkeze selam arkadaslar öncelikle cheddin arkadasımın söylediklerine katılmıyorum neden derseniz zihinleri acık değil filen bunlar fasa fiso laflar arkadasım neden dersen dünyadaki herkeze ilham olan kurranı kerimi biz kendimize kitab edin mişiz ve kurranı kerim de bazı ayetlerde acık acık baska dünyalarda hayat olduğundan bahsetmekte ve kurranı kerimi okuyan ve yada ezbere bilen herkez koskoca evrende yalnız olmadığını biecek kadar aklıselimdir . Şimdi size yukardaki mesaj dan bir satır okutmak istiyorum. Şu anda aramızda, Sevginin Vekili'nin (İsa) de bize rehberlik ettiği toplantılarda bu prosedürü konuşuyoruz. Arkadaslar bu satırdan ne cıkardınız ben resmen HZ.İsa mesihin uazylılarla aracda toplantıda olduğunu anlıyorum bunlar hep kara propaganda arkadaslar bunlar incil de bahsetiyi gibi mesihin yeryüzüne inişini ve kötülerle yani şeytanla olan savaşını yenip altın cağa girmemizden bahsediyor yani sizin ashtar komutanı dediğiniz kişi yüzlerce veya binlerce kez değiştirilmiş veya yorumlanmış incilden alıntılar yapıyor . Arkadaslar bakın altın çağ ve önceleri kitabımız olan kurranı kerimde nasıl anlataılıyor öncelleri deccal dünyaya hakim olacak daha sonra sahte mesihler ortaya cıkacak sahte mesih yani yine deccal devreye giriyor burda bizi kendi yaratığı kötülüklerden kurtaracak mış gibi tatlı sözler vaad lerde bulunacak ama bu vaat lerin sonu hep hüsranla son bulucak büyük peygam berlerin adını kullanacak insanlar icin kutsal olan herseyi kullanacaklar mesela bir video da izledim uzaylılar araclarıyla hac şekli yapıyorlar yani demem oki insanların manevi duygularıyla oynayıp beyinlerini yıkıyacaklar. Zaten bunu yıllardır holluwood sinemasıyla yapıyorlar o kadar cok bu tür filimler cekildiki artık insanlar gercektende gelip bizi kurtaracaklarını sanıyorlar . Bunlar yıllardır planlanan büyük bir planın kücük bir parcas ılımunati kartlarını hepiniz duymuşsunuz dur o kartları internete araştırırsanız sizin uzaylı devrimi dediğiniz şeyin aslında büyük bir planın kücük bir parcası olduğunu anlarsınız. Deccal bu yolla bütün dünyaya hakim olacak ta ki imam Mehdi a.s zuhur edene kadar mehdi a.s cıkınca bütün dünya islam a gececek ve hz. isa mesih işte o zaman cennet ten dünyaya inecek bakın cenne ten diyorum uzay aracından değil indikten sonra deccalı yenecek ve altın çağ iyşallah hepimiz o günleri görürüz başlamış olacak... Bakın arkadaslar ben islam dinini tam anlamıyla yasayan biri değilim ve benimde kafamın karıstığı cok günler oldu bende bu yasadığımız dünyanın ekonomisi olsun yasam tarzı olsun işsizlik kıtlık olsun coğu zaman hep isyan etmişimdir . bir zaman lar bende inanırdım bu gallaktik ışık federas yonun dediği acıklamalara ama internete sörf yapar ken dediğim kartlar takıldı gözüme ve adamlar hersyi bilmişler dedim hersey kartlarda var anllamları olsun hersey illumanitiyi iyice arastırdım ve bu adamların amacının tek dünya tek tek din oda seytanın dini olan evrim teorisine dayanmaktadır yani bu plana ortak olmayın arkadaslar gelip bu mesaj ları okuyacağınıza gidin günda yarım saat bir saat kurranıkrimi arastırın internetten ve ya okuyun ayetleri arastırın daha faydalı ve huzurlu hissediceksiniz . İki tane kendini bilmez adam uzaylılarla illetişime gecmiş sadece onlarla konusuyor larmıs neden onun algılama yeteneği varmıs ney miş medyumluk yeteneği olanlar da illetişim kura biliyorlarmıs arkadaslar zatren dinimçizce büyü fal bu tür şeyler günah değilmi bu tür illimlerle uğrasanlar dinimizde zaten yeri yok bunların söylediklerine inanan ların da bunu ben söylemiyorum kurranı kerimde yazıyor dediğim gibi arastırın oından sonra inanın diyeceğim baska birsey amacım kimsyi kırmak değil sadece kendi görüşlerimi paylastım umarım admin arkadas yayınlar sevgilerle

  YanıtlaSil
 13. Düş umut adında bir ağaç dikmiş, sulamış ve çiçek açmış baharda şimdi diyor ki meyve verecek yakında. Diyorum ki yanmazda meyve verirse birlikte yeriz. Diyorsa ki sende sula bende sularım elbet. Olur da göremezsek o meyveyi başka bir ağacı hep birlikte diker hep birlikte sular, meyvesini de hep birlikte yeriz... Ağaç birlik ağacı, meyvesi birlik meyvesiyse elbet bir gün yeriz...

  YanıtlaSil
 14. uyanıgın biri kuyuya bir taş atar bu mallarda inanır malmısınız lan siz astramı astarmı kimbu amk malı salak geri zekalı embesiller olum harbi salak ve embesilsinizyaa noldu siizn 2012 olayı hayırdır uzay gemilerinin lastiğimi patladı gelemedi bu astra

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hadi biz salağız da sen neden buralarda takılıyorsun? Yakıştı mı sana şimdi?

   Sil
 15. Emre Bey merhaba, Ben çok ilgiliyim bu konuyla. Detaylı bilgi almak istiyorum. Var mıdır bir toplanma yeri filan? Ya da nasıl yardımcı olabilirsiniz? Dünyadaki temsilcileri hakkında bilginiz var mı?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba. Sorularınızı cevaplayamam. Bu bilgilere sahip değilim. Bu bilgiler bir süreçtir ve kimilerinin buradan geçerek bazı bilinç seviyelerine ulaşması gerekir. Ancak daha yüksek bir bilgi tüm bunları silip süpürebilir ve hatta askıya alabilir. Dürüstlüğü her şeyden öne koyuyorum ve benim sitem olduğu için bundan sorumluyum. Bu yüzden size şöyleyeceğim şey şu olacak: Bu bilgileri artık takip etmeyin. Sitemdeki tüm kanal mesajlarını temizlemeyi düşünüyorum. Araştırmalarımın en büyük kısmını bu anlayışlar kaplamıştır, yıllarımı verdim. Ancak tekrar söylüyorum, bunlar aldatmacanın ustalıkla tasarlanmış araçları.

   Sil
 16. Açıkçası yazılarınız gayet güzel ve iyi niyetli olduğunu düşünüyorum.Fakat Ashtar sheran dünya dışı varlıklar gibi durumlar pek inandırıcı gelmiyor.Senaryo belli;Ashtar ve onun galaktik medeniyeti Dünya'ya gelip sevgi ve adalet dağıtacak.Sözde İlluminati ve kötülüklerle savaşacak.Bu medeniyet Dünya'nın gözünde kurtarıcı mesih konumuna ulaşacak.Alın size yeni dünya düzeni ve İslamda anlatılan Deccal Ashtar...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet size katılıyorum. Bu kaynaklar benim için çökmüştür. Hatta 1-2 ay önce buradan duyuru yayınladım ve tüm kanal mesajlarına ve UFO tabanlı kurtuluş senaryolarına güvenimi kaybettiğimi belirttim. Aynı günler içinde bu sitemden 50'ye yakın kanal mesajını "kaldırdım". Bu okuduğunuz geriye kalan 5-6 mesajdan biri. Peki bunları neden bıraktım? Mesajımı ulaştırmak için. Yakında bunları da kaldıracağım. Ama düşüncelerimi, vardığım noktayı bir video ile açıklamak niyetindeyim. Teşekkürler ziyaretiniz için.

   Sil