Blogumdaki kaynak belirtilmemiş tüm yazılar Emre Güney'e aittir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Bu site doğruluğu hiçbir zaman kesin olarak kanıtlanamayacak bazı bilgiler içermektedir. Ancak yayınlarımın uzun vadeli takibi size daha yüksek bir anlayış ve daha doyumlu bir hayat katacaktır. Dünya'da iyi eğlenceler!

Ashtar Komutası 22 Nisan 2012 mesajı

By | 14 comments

Yıllar süren bekleyişiniz sona eriyor - Cebrail kanal mesajı

Ashtar Komutası'ndan selamlar, 

Liderleriniz çözüldü ve ifşaat için elimizde önemli bir tarih var. Müttefiklerimiz bu başarıyı elde etmek için süreç boyunca iyi çalıştı... Hepimiz hepimizin bu başarısı için memnunuz. İletişim ve detaylar önümüzdeki günlerde Başkan Obama tarafından verilecek, ve bu varlığımızı hayal ürünü olarak düşününen kimilerini şoke edecek...

Uzun zamandır kanallarımız aracılığıyla gönderdiğimiz mesajlara inanan dostlarımızdan bu insanları sakinleştirmelerini rica ediyoruz. Yanıtlanacak birçok soru olacaktır. Bu sırrın bu kadar uzun zamandır saklanması ile ilgili açıklama talep eden bir insan seli, büyük politik konferanslarda yer almak isteyecektir.

Sizden sakin olmanızı ve Tanrı’ya güvenmenizi istiyoruz. Bu konuyla ilgili bilgileri sizden saklamak isteyenlere karşı gerekli önlemler alınacaktır. Bu bilgiler birçok kanıtla desteklenmiş ve şimdiye kadar her yere yayılmıştı. Gerçi çok sayıda insan bu bilgilere inanmayı hep reddetti. Yine de varlığı yadsınamayacak parmak izlerimiz her yerde bulunabilir.

Ama Kabal’dan olanlar gezegeninizde bıraktığımız izleri bazı bahaneler üreterek sizlerden planlı bir şekilde sakladılar ve bir zaman için bu planları başarılı da oldu. 

Herbiriniz tarihte bir iz bırakmış, her iki tarafa da hizmet etmiştiniz. Ancak şimdi Işığa doğru yükselmek ve orada kalıcı olarak kalmak için tanrısal bir fırsat size ulaştı.

Sevgililer; beklemekle geçen yıllar nihayet sona eriyorlar ve görevin başarıyla bitirilmesinin sevincini de beraberlerinde getiriyorlar. Artık bilgi dalgası her gün küresel çapta yayılacak ve buna hiçbir şey engel olamayacak. Ancak şunu da unutmayın ki, bizim gelişimiz sizin onayınıza tabidir. Çünkü bu gezegen sizin ve buraya iniş yapmak için izninize ihtiyacımız var.

Hafta boyunca size söylemiş olduğumuz şeyleri tekrar ediyor ve yeniden söylüyoruz. Bütün Avrupa kentleri üzerinde büyük gösterilerimiz başlamak üzere.

Büyük kentler üzerinde uçacağız, kendimizi göstereceğiz ve bir ana gemi her zaman buna eşlik edecek. Böylece iyi organize olmuş bir ekip olduğumuzu, eşgüdüm içerisinde çalıştığımızı ve hiçbirşeyin performansımızı aksatamayacağını göstereceğiz.

Karanlık tarafta olanlar, bu olayların gerçekleşeceğiniz zaten bilmekteler ancak artık bizi hiçbirşey durduramayacak, çünkü bize yönelebilecek her türlü zarar verici girişimi barışçıl yollarla etkisiz hale getirmeye yönelik yüksek seviyeli komutlar almış bulunmaktayız. Yine de karanlık tarafta olanlar televizyon kanallarından yayın yaparak ve gerçekleştirecekleri saldırılara destek isteyerek korku yaratmaya çalışacaklardır.

Ve bazı insanlar da bu saldırılara destek verecektir. Ancak destek verenler, kollarını açmış bizi bekleyen binlerce insan karşısında az sayıda kalacaktır. 

Biz savaşmak için gelmeyeceğiz ve bunu söylemekten asla yorulmayacağız. Biz barış içerisinde geleceğiz. Binlerce gemimize yönelecek her türlü saldırı girişimini, hiçbir hayatın kaybedilmesine yol açmadan engelleyecek teknolojiye sahip olduğumuzu biliniz.
Fırlatılmış füzeleri ve roketleri de etkisiz hale getirebiliriz. Tıpkı geçtiğimiz günlerde Kore’de yaptığımız gibi… Silahların bize karşı kullanılmasını basitçe engelleyebiliriz.

Silahlarımız güçlüdür ancak bunları asla sizin yaşamlarınızı tehdit eder biçimde kullanmayız. Yaşama saygı duyduğumuzun farkında olunuz. Şu anda dünyanız tamamen sakin durumdadır ve lütfen Yaratıcı bu olayların başlamasını sağlayacak yeşil ışığı verdiğinde kalplerinizi huzur içinde bulundurunuz.

Sevgili Dünyalılar, biz şu anda sizlerin arasındayız. Müttefiklerimizden "X günü" geldiğinde yapılacağına dair söz aldığımız açıklamaları büyük bir hevesle beklemekteyiz. 

Hepinizden ricamız ve beklentimiz titreşimlerinizi Işık içerisinde tutmanızdır. Çünkü bu anlatılanlar gerçekleştiğinde hiçbirşey bilgi dalgasının yayılmasını engelleyemeyecektir.

Siz yeryüzünde bulunanlar, hepinize sevgimizi gönderiyoruz. Tanrı sizleri korusun.

Biz sizin Yıldız Aileniziz. Hepimiz Bir’iz.

Gabriel (Cebrail)


Çeviri: Emre Özdal


Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

14 yorum:

 1. Tam 25 yıldır benzer mesajları takip ediyorum. 25 yıldır az sonra az sonra ile devam eden mesajlar ... Şimdi burada, 1 - Mesaj gerçekten doğru olabilir 2 - Yarı doğru yarı dezenformasyon olabilir 3- Pozitif grup imajı altında negatif grubun mesajı olabilir. Şu anda kendi aklımız ile başbaşayız. Bana sorarsanız ben içimde bu mesajla ilgili iyi birşeyler hissedemedim.Tam tersine negatif kodlu bir mesaj olduğunu hissediyorum. Daha önce de söyledim,bakın sevgi ve ışıkdan bahsediyor süslüyor püslüyor ama aralarda güçlerinden, kontrol edebilirliklerinden bahsetmeyi hiç ihmal etmiyor. Ağzına tanrı kelimesini ışık kelimesini alınca onları hemen pozitif zannetmeyin. Beyninize bilinçaltınıza çok güçlü ve kontrol edebilirci olduklarını işliyor...Umarım benim tahminim yanlış çıkar. Ama arkadaşlar lütfen bizler temkinli olalım. Böyle birşey gerçekleşirse koşa koşa kucaklarına gittiğimizde kimin kucağına oturacağımızı bilemeyiz ...Şimdi son madde 4- Hiçbiri olmayıp CIA ve Mossad tarafından, kitleleri bu şeylerle afyonlayıp akıllarını tutup, belli bir modda kalmalarını sağlamak olabilir. Bu sayede sizler ağzınızı açıp göklerden birilerinin gelmesini beklerken veya yükseliş olacak beklentisi içerisinde öylece otururken, onlar da dünyanın malını kendilerine yontacaklar bu zamana kadar olduğu gibi ...

  YanıtlaSil
 2. Ben iniş için kalpten davet ediyorum onları ,izin ne demek :)
  Obama'nın ne şekilde açıklayacağını da merakla bekliyorum.

  YanıtlaSil
 3. Ben Astharlılar dahil herkese hayırlı işler diliyorum, vazgeçtim Illuminatinin-Kabal'ın yıkılmasından, şu (P)israil'in İran'a saldırıp 3.Dünya Savaşı çıkarması engellensin o bile yeter bence... Zaten Avrupa'da alçaktan uçacağız,Obama da bizim adamımız söylemlerinden fena halde sıkılmış bulunuyorum, inşallah söylenenler doğru çıkar da yanılan ben olurum diyorum ama hani nerde kardeşim, aylardır bir icraat yok... K. Kore'nin attığı füzeyi biz imha ettik lafını herkes diyebilir, çünkü füze düştükten sonra diyorsun, atılmadan önce söylemiş olsan inandırıcı olurdun, işte İsrail bağırıyor İran'ı heran vurabilirim diye... Haydi söyle bakalım İsrail'in İran'a atacağı füzeleri ve kaldıracağı uçakları düşüreceğim diye, gerçeği o zaman bizde anlarız...

  YanıtlaSil
 4. Sevgili dostlarım tüm bu yazılanları ihtiyatla ve hatta inanmayarak okumama rağmen tüm bu süreç boyunca bugün ilk kez biraz önce ifşaatla, dostlarımızın görünmeleri ve inişleri ile ilgili ciddi bir seziş yaşadım. Ve bu konuda gerçekten hiç bir beklenti içindede değildim. Umarım BH kanalı yayınıdır ve umarım sezişimdeki kadar gerçek ve yakındır. Ve umarım hepimize benim kadar neşe getirsin. Bu sezişin öncesinde 60 lardaki gibi meydanlarda bir araya geldiğimizi ve barış şarkıları söylediğimizi hissettim. Umarım öyle olsun... Ve Sait Faik gibi yazmasam ölcektim... Hepinize sevgiler...

  YanıtlaSil
 5. Kesinlikle pozitif anlamdaki anonslara ben de pozitif bakıyorum ama düsüncelere de katılıyorum..Herseyden önce AKIL-MANTIK-ŞUUR diyorum...!!! Acıkcası ifşaatı Obama yapacak deyince ben de bir DUR dedim kendi kendime..Neden Obama ?? Illuminati kuzenlerinden biri Obama :)Hele hele o X günü 4 Temmuz olursa, konu icerigi belli olur zaten..Kesinlikle Pozitifligi dagıtmadan ama verilen msjlara TEMKİNLİ bakılması taraftarıyım..Insallah hepsi dogrudur ve ALTIN CAG a adım atılır artık gözle görülür ve hissedilir bir sekilde..Sevgiler..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kryon'a göre , Başkan Obama bir indigo. Bende buna katılıyorum. A.B.D. başkanı oldunuz diye bütün kararları tek başına alamazsınız. Obama nın elinden gelenini en iyisini yaptığına inanıyorum.

   Sil
 6. arkadaşlar ra bilgileri adlı kitapda medyum yolu ile gelen bilgilerin 100 de 100 doğru olduğunu beklemeyin der.ama 1000 lerce ufo nun gelip tufan döneminde insanlara yardımcı olduğunu rüyalarda gören çok sayıda kişi var.yapılacak şey 21 aralık 2012 tarihini beklemek ve foton kuşağı denilen bulutun dünyaya yeni değişim getireceğini ummaktır.bu tür kanal mesajlarında mesajı veren grup positifdir ama mesaj sırasında negatiflerde araya girip bazı dezinfarmasyon bilgilerini mesajın içine yerleştirirler.evrensel kanunlar ve birin yasası gereği hangi cümlelerin negatif varlıklar tarafından söylendiğini belirtmeleri yasaktır positiflerin.çünkü dünya halen özgür irade gezegenidir ve iyiyi kötüyü ayırt etmek sizin aklınıza kalmış.mesajda çelişkili yerler varsa atlayın ve mesajın tümünden bi sonuç çıkarın.elbette positiflerinde orduları ve güçlü silahları vardır.silahsız bir toplum düşünülebilirmi.zaten bir toplum silahsız olsa negatifler tarafından hemen işgal edilir.galaktik ışık federasyon gemilerinin silahlarımız var demesini garip karşılamayın elbette vardır vurucu güçleri.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ender Bey siz bana yardımcı olun arasıra :)
   Bu çok faydalı ve aydınlatıcı yorumunuz için çok teşekkür ederim. Çok güzel, sade ve net söylemişsiniz.

   Kimse hiçbir bilgiye tutuklu kalmasın. Herşey çok yönlüdür ve her zaman, algılarınız kendi realitenizi yaratan birinci faktördür arkadaşlarım. Kalıp gibi almayın. Kalbinizin gözünden geçirin. LAyıkınızla birleştirin. Olacak olan olacaktır. Korkulacak birşey yok. Herkes ve herşey birdir ve eşit derecede kutsaldır. Kötü de iyi kadar hizmettedir ve yol BİRDİR !

   Sil
  2. tüm söylenenlere katılıyorum.peşin hüküm vermek yerine dingin bir ruhla dengemizde kalarak bekleyip görelim diyorum ben...

   Sil
 7. mesajın yanında yer alan taştan kafalar ' nefalim ' denilen ırk. Bu ırk griler ve kertenkelelerin askeri gücünü oluşturuyor. Yaklaşık 36 milyon nefalim 3 gemi halinde güneş sistemimize girip buraya ulaşacaklar bilgisini alıyoruz kasyopya celselerinden. Hoşgeldinizz... Süprizleri bol olacak önümüzdeki günlerin ...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Allah'a çok şükür ki Kasyopyalıların kehanetlerinden hiçbiri bugüne dek tutmuş değil... Nefalin veya Nefilimler Eski Ahit'te bahsi geçen devlerdir evet, birçok ruhsal kanallıkta da bu devlerin tekrar Dünya'ya inmek üzere hazırlandıkları söylenmektedir... Ancak son dönemdeki gelişmeler bunun oldukça kuşkulu bir hale geldiğini işaret ediyor...

   Sil
 8. şimdi dünyanın gerçeklerine dönelim , gönlünüzde yatanı , gönlünüzce dile getirmek istermisiniz , istiyorsanız salı günü 1 mayıs , işçilerin emekçilerin bayramı , salı günü ankarada , sıhhiye köprüsü civarında , birlikte olacağız , ezilenlerin feryadı , sömürülen insanların kahrı için , gelin birlikte duralım , uzaydan gelecek yardımı beklemeye gerek yok , yıllardır bekliyoruz , bekledikçe kötüye gidiyor kaderimiz , sen güçlüsün , gücün insan olmaktan ileri gelir , böyle bir yönetime uzaydan gelecek müdehaleyi beklemek ahmaklıktır , güç sensisn sen istersen olur herşey...

  YanıtlaSil
 9. güç halkın güç sizin uyanın insan evlatları..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

   Sil