Blogumdaki kaynak belirtilmemiş tüm yazılar Emre Güney'e aittir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Bu site doğruluğu hiçbir zaman kesin olarak kanıtlanamayacak bazı bilgiler içermektedir. Ancak yayınlarımın uzun vadeli takibi size daha yüksek bir anlayış ve daha doyumlu bir hayat katacaktır. Dünya'da iyi eğlenceler!

Kris Won 6 Mayıs 2012 mesajı

By | 29 comments
Alfa Uzay Gemisinden selamlar!

Son haftalarda -özellikle kadın olmak üzere- mesajlara kanallık eden kadın ve erkek sayısında artış oldu. Çoğu da internette yayınlanan bu mesajlar bizi kutsuyor ve memnun ediyor.

Mesajları, Yükseliş sürecinde gerçekleşen her tür haberle size yol göstermesi için seçtik. Çünkü bizce bu mesajlar, sadece İlk Temasa açık olanlar ve bizim varlığımızın Büyük Açığa Çıkışı hakkında herşeyi öne sürebilenler için ve bu bilgiye kolay erişimi olabilenler için idealdir. Bu bilgilerle dalga geçen ya da onlara inanmayan kimileri de zihnen eski düşünce modelinde titreştiklerinden bunları okurken rahatsız olurlar.

Böylece mesajlar, ulaşması gereken kişilere ulaşmış olur!

Her ne olursa olsun, biz kalplerimizden Sevgimizi onda rahat hissettikleri için inatla Üçüncü Boyutta (bunun içinde yüzlerce, bazen binlerce yıl yaşayabilmeleri sadece bir alışkanlıktır) kalmak isteyenlere de gönderiyoruz. Elbette bilinmeyen bölgelere gitmenin, geri çekilip her yeni şeyi reddetmenin korkusu da bunda etkilidir. Ancak bunlar kesinlikle, yeni paradigmanın şafağında hepimizin sizler için yaratacağı, Gaia'nın gelecekteki parlayışları olacaktır. 

Tüm bunlara rağmen, ihtiyaçları olduğunda başkalarına düşünmeden yardım eden cömert ve soylu yürekli pek çok harika insan var. Ama bu gezegenin Yeni İnsanı olacak, Yeni Dünya'nın Yaradılışı'na, yeni biyolojik, zihinsel ve ruhsal kompozisyona kendilerini hazırlayacak olanların kalplerindeki Lotus çiçeklerinin yeteri kadar açılması için bir şart var. 

O'nlar ölümlü bedenlerini terkettiklerinde diğer dünyalardaki ruhsal yollarını izlemek üzere yönlendirilecekler. Kozmik Çekim Yasası gereği kendi ruhsal gelişimleri için kendilerine benzer olanlarla birlikte çekim duydukları kürelere enkarne olacaklar. Kozmik Çekim Yasası, tüm enkarne olmuş ruhları farklı dünyalara, yıldızlara ve boyutlara yerleştirmek ve koşulları ayarlamakla mesuldür.

Sizin gibi bu mesajı internetten okuyan herkes için söylüyorum, size iyi haberler getirdim. Sizler, bu güzel Dünya, Gaia'da çoğalacak yepyeni kök ırkın başrol oyuncuları olacaksınız. Yaratımın Kralları gibi, havanın, okyanus ve ormanların Tanrı'nın tüm çocukları için istediği saflığını sağlayacak, burada yaşayan tüm canlılarla ilgilenecek olanlarsınız.

Çoğumuz bu Galaksi, hatta daha da ötesinden pek çok gezegenden medeniyet ve kültüre uzun "zamandır" yardım edenler olarak, gelecekte burada olacaklarla ilgili pırıltıyı da görebiliyoruz. Çünkü burada olan olaylarla diğer benzer yerlerde olanları karşılaştırabiliyor ve geçmiş hususlara rağmen bazı detaylardaki şartların bir miktar değiştiğini görebiliyoruz.

Çünkü burada yaşıyor olduğunuz bu süreç, sevgili Dünyalı kardeşlerimiz, eşsiz bir doğaya, tam orjinalliğe sahip. Bu olayların döneminde gezegende enkarne olmuş varlık olarak bunları yaşıyor olmanız ve Gezegensel Yükselişi yerinde yapıyor olmanız büyük şans. Bu sizi temin ederim ki kıskançlık doğuruyor. Sizi ziyaret eden pek çoğunda bu yükseliş deneyimini ilk elden, böyle yaşamak isteyenlerin tabiri caizse sağlıklı bir kıskançlık duymalarına sebep oluyor.

Şunu anlamanızı istiyoruz ki, eğer hemen şimdi, (çoğunuzun dilediği gibi) şehirleriniz üzerinde yıldızlararası gemilerimizle uçsaydık, bu henüz kendileri gibi ya da farklı başka insan varlıklarının mevcudiyeti ve sizi ziyareti üzerinde bugüne kadar hiç düşünmemiş basit akıllı çoğu insan arasında panik yayardı.

Bu, Evrende yalnız olmadığını gözlemlemeye, anlamaya ve bunu tecrübe etmeye hazır olmayanlar için yıkıcı ve başedilemez bir şok olurdu!

Bu nedenle, şu an Dünya'da olduğu gibi yerine gelen şartlar tamamlanmadıkça, Üçüncü Boyut dünyalarında hiç bu gibi eylemler yürütmedik. Ancak doğru anda ve tamamen elverişli şartlar oluştuğunda bu görevi üstlenebiliriz.

Bu yüzden, gergin bir şekilde dünyanın BURADA ve ŞİMDİ değişmesini bekleyenlerin biraz daha sabırlı olmaları gerekiyor, zira sabır kurtuluşun anahtarıdır.*

Eğer burdaysak, bu sadece gece uyurken bizi görebilmelerine rağmen sezgileriyle bu yazıyı okumaya hazırlıklı olanlar içindir. Ve yine eğer burdaysak, bu size 5. Boyut değişim sürecinde yardımcı olmak içindir. O boyut ki her ne kadar Mutlak Gerçeklik olmasa da, sizi gerçekliğe daha yakın bir konuma getirecek olan ve Büyük Yaratıcı'mızın Işığına daha yakın olan Yüksek Alemlerde parlayabilendir.

Barış ve Sevgiyle

Kaynak: Komutan Sohin
Kanal: Kris Won 

Çeviri: Emreskopi

*ÇN: Söz konusu cümlenin orjinali direkt çeviride anlam ifade etmeyen özel bir deyim olup Mevlana'nın "Sabır kurtuluşun anahtarıdır" ve İspanyolların "Sabır herşeyin çaresidir" gibi ifadelerine karşılık gelmektedir. Bu yüzden böyle çevrilmiştir.


Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

29 yorum:

 1. Çeviri ve paylaşım için teşekkürler..
  Aşağıdaki mesajı çevirirseniz çok seviniriz. Teşekkürler..
  http://galacticchannelings.com/english/please-help-us.html

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hafta başı bunu çevirip Gc'ye ilettim. Bilmiyorum farkettiniz mi? Üstteki "davetiye" linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

   Sil
  2. Farkettim teşekkürler... Belki de kendi davetimize icabet edip geçmimize döndük... Yerdemiyiz göktemi bilmiyoruz ama hepimiz birsek heryerdeyiz ve hepsi biziz o halde biz bizden yardım istiyoruz yani kendimizden yardım istiyoruz ve kendimize yardım ediyoruz... Umarım öyledir ve öyle olsun...

   Sil
 2. yazıda, sondan bir önceki paragrafta "biraz daha sabır "derken yinemi süreyi uzatıyorlar ??

  YanıtlaSil
 3. Arkadaşlar burda "O'nlar ölümlü bedenlerini terkettiklerinde diğer dünyalardaki ruhsal yollarını izlemek üzere yönlendirilecekler." cümlesinde doğal ölümden bahsedip etmediği konusunda fikri olan varmı? Terk etmek biraz kişinin yapabileceği bir durum gibi gösterilmiş. Sizce garip değil mi?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Verilen kanal bilgilerine göre, ölüm aslında insanın onbinlerce yıldan beri "zorunlu" olarak kabul edip-ettirilip genlerine bu şekilde işlenmiş olan birşeydir... Aslında normal olan şey ölümsüzlüktür ve ölüm anormal birşeydir...
   Yükselmiş üstadlar bize bu durumun başka herşey gibi değiştirilebilir olduğunu anlatmışlardı.İçinde bulunduğumuz bu dönemde yükselmeyi ve yeni boyuta geçmeyi bilinçli-bilinçsiz istemeyen-arzulamayan herkes yine ölüm sürecinden geçecek ve frekanslarının uygun olduğu yaşam ortamlarına "çekileceklerdir"... Bütün bu işler sahip olduğumuz frekans-titreşim derecesine göre kendiliğinden gerçekleştiği için aslında bedeni "terketmek" de bir tür özgür irade sonucudur...O yüzden o şekilde söylüyor...

   Sil
  2. Burada terketmekten kasıt bildiğin ölmek anlamında.Kastetdikleri kanımca şudur: Yükseliş gerçekleştiğinde üst yoğunluğa mezun olabilecek varlıklar bu düyada üst yoğunluğa geçecek ve bu insanlar dünyada üst yoğunlukta yaşamaya devam edecek. Yükseliş dalgası geldiğinde 3. yoğunluktan mezun olmaya yeterli titreşimi olmayanlar veya bunda istekli olmayanlar ise bildiğin ölümü tadıp başka gezegenlerden uygun olan birine enkarne olup orada 3. yoğunluk dersleri öğrenmeye davam edecekler. Burada yukarısının ana amacı mümkün olduğunca fazla insanın yükselebilmesi için en uygun zamanı beklemek o yüzden yükseliş zamanı çok açık bir kavram ne zaman olur bilinmez.Yanlız bu mesajda Bu bilgilerde 'dalga geçen ya da onlara inanmayan kimileri de zihnen eski düşünce modelinde titreştiklerinden bunları okurken rahatsız olurlar.'İbaresine takıldım. Bu cümle başkalarına hizmet varlığının tarzına pek benzemiyor biraz kendine hizmet kokuyor ama tam emin olamadım çeviriden kaynaklanan bir birşey de olabilir.Yine de temkinli olmak lazım arkadaşlar

   Sil
 4. Merhabalar burda ve g.mesajlarda yeniyim ama 23 yildan beri ufo arastirmam 60a yakin gordugum birdefasinda 13 tane ayni anda gordugum 2kez pespese uzay seyehati adini verdigim goturulme olayi yani az cok sizler gibi bu olaylari yasamisligim var.yalniz burda yani mesajlarda hissettiklerim ki hislerim cogu zaman yaniltmaz bu mesajlarin galaktik federasyon degilde insan kurgusu gibi geldigi yillarca somurulmusuz yormuslar bizi caresiz birakmislar ornek(bir arkadasiniza icra gelecek paraya ihtiyaci var siz tmm vereyim dediniz ve surekli salliyorsunuz oda sizden o parayi almak icin bunaldikca ezildikce eziliyor cunki kurtulus sizsiniz:)yani bu surekliligi olan msj larda bizlere hep umut oldu yalniz umut olurken nasil ezildimizi katledildimizi ac birakildigimizi yok sayildimizi vurgularcasina hep boynu bukuk tarafimizi gosterdi.evet boyut degistirirken once ölmemiz gerekiyormus:) bu acaba buyuk planin bir parcasi olmasin sakin elitlerin 500milyonluk dunya nufusu planlamasi ve sonra kalan nufusuda kolelestirmek 5.boyuta yukselmeyi bekleyen emin olun milyar insan var saglam bir kaynaktan aldigim bilgi area51 de 15bin civari ABD yapimi UFO oldugu yalniz bu yapim grilerle ortak calisma sonucu hani o gun geldiginde bu ufolar piyasaya cikip tur attilar ve hayde millet 5.boyuta gecmeniz icin su kapidan girin dediler giren öldü:)ortada bir savas sucu yok yargi yok katliam yok cunki insanlar kendi istegi ve arzusu ile mesajda dedigi gibi 5.boyuta gitti:)bence okuyalim dusunelim tekrar okuyalim sevgiyle kalin cetin AK.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Haklı olabilirsiniz. Hepsi üzerinde büyük hassasiyetle durulması gereken detaylar. Pek çok olasılık var. Çok kısıtlı bir noktadan, çok zor şartlar altından resmin küçücük bir yerini görüyoruz. Bu arada size düzgün, sakin üslubunuz için teşekkür ediyorum.

   Sil
  2. Öncelikle bu mesajların kendine hizmet grubundan çıkma ihtimali olduğunu düşünen biri ile bu forumda karşılaşmam beni çok memnun etti.Yanlız burada ölmek ile ilgili konu şu şekilde. Yükseliş dalgası geldiğinde yükselecek olan insanlar ölmeyecekler hayattayken dalganın da yardımı ile titreşimini yükseltip 4. yoğunluğa geçecekler. Ölecek olanlar titreşimi yükselişe müsait olmayanlardır ve bu kişiler de muhtemelen doğal afetler sonucu hayatlarını kaybedecekler, daha sonra 3. yoğunluk derslerine kaldığı yerden devam etmek üzere başka gezegenlerde enkarne olacaklar. Arkadaşlar, özgür irade yasası gereği kendine hizmet grubu ile başkalarına hizmet gurubu dengeli bir şekilde insanlarla iletişim halindedir.Son perdede iki grup da son kozlarını oynuyorlar sanki...Kendine hizmet grubunun asıl amacının da bizleri 4. yoğunluğa geçtikten sonra yönetmektir bunu da belirteyim. Yarın birgün bir ufo inişi olursa el sıkışmadan önce mutlaka hislerinizi dinleyin. Burada bize düşen kendi aklımız ile bilgilerden pozitif olanlarla, negatif olanları ayırt etmek. Ben gelen mesajlarda satır aralarında yakalayabildiğim kadarı ile deşifre etmeye çalışıyorum...

   Sil
  3. Selamlar. Cheddin ve albatros arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Benzer düşüncelerdeki kişilerle aynı yerde buluşmak güzel. Diyeceğim şu ki son zamanlar denilen bu zamanlarda her şey mübah. Negatife hizmet eden, kendine hizmet eden varlıkların bile pozitif enerjiyi kullanmaları normaldir yeterki amaçlarına hizmet etsin. (özgür irade yasası) Bu yönden düşünülürse ineceği söylenen ufoların dahi hangi amaca hizmet ettiğini anlamak çok zordur; onu görme anındaki şaşkınlık ve hayranlık veya sevinç hali de düşünülürse sağlıklı bir karar verme oldukça güçleşir. 3.boyut beşer varlığı o gördüğü yada göreceği ufonun içindeki varlığın ne düşüncesini okuyabilir nede niyetini anlayabilir. Bu yönden tuzağa düşme ihtimali çok yüksek; ve birde etkilemek için empoze ettikleri ve o temas anında edecekleri enerjileri, manyetik alanları düşünün. Sağlıklı bir karar verme açısından her bir beşer varlığının kendini çok iyi tanıması ve ne istediğini bilmesi, egosunu bırakıp hislerine güvenmesi gerekir diye düşünüyorum

   Sil
  4. Bu zamana kadar hayattan yediğimiz kazıkların bileşkesi çok normal bir şekilde geleceğimize kuşku dolu projeksiyonlar yapmamıza sebep oluyor... İki ucu b.klu değnek durumundayız... Hem kim olduğunu bilme, hem gerçekleri bilme, hem düşündüğün ve hissettiklerin geleceğini şekillendirsin hem de bunlar kuşkuyla dolu olsun, eyvah ki ne kadar... At izi eşek izine, it izi kurt izine karışmış...

   Sil
  5. cheddin tam hissedip, düsündüklerimi dile getirmişsiniz..:) Ben de artık gelen msjlarda fazlası ile insan kurgusunu hissetmeye başladım ve daha fazla temkinle okuyorum..Bugüne kadar gösterime giren filimlerle insanlıga acılan bilgilere bakarsak, Pozitif güçlerle Negatif güçlerin karsılıklı çaba icinde oldugunu görüyoruz..Cünkü Evren ANA nın cocugu Dünya, Bilgi Arşivi olarak çok Kıymetli..Dünyevi bilgilere baktıgımızda, Illüminatinin gizli Dünya Omega Kodları 6500 sene önce hazırlanmış..Evrensel Bilgide ise, Dünyanın Kurtuluş Programı 6000 sene önce hazırlanmış ve devreye girmiş..Bu demektir ki, Büyük Agabeylerimiz Makro Platformda herseye vakıf olarak, Mikro Boyuttaki BİZler icin çalışmaktalar..BİZ lerin yapacagı korku-tabu-şartlanmışlıklardan arınıp, arındırmaya çalışmak...Cok güzel günlere dogmaya hazırlanıyoruz..

   Sil
 5. Yarının neler getireceği bilinmez! lakin bildiğim, anladığım bir şey var ki o da yükselişte bizler bu dünyada olacağız. İster griler ister negatif varlıklar bu dünya da istedikleri gösteriyi yapsınlar geçişi layık olanlar yapacak. Yarının dünyasına doğuş yapacak olanlar bu dünyada bedenlerini değişmeden yapacaklar. 5.boyut dünyası burada kurulacak ve bizler aynı beden aynı özle yarının dünyasına adım atacağız. frekansını yükseltmeyen 5.boyut dünyasına adapte olamayacak olanlar bu dünyadan göçecekler. Çünkü bu gezegen onlar için iyi bir sınıf olmayacak onlara hizmet etmeyecektir. Dünyanın güya elit kesimi paralarına ve kof güçlerine güvenip yarının dünyasını şekillendirmeye çalışıyorlar. Boylarından büyük işlere giriyorlar. Abilerimiz ablalarımız asumanda gericilerle mücadele ediyor ve onları denetim altında tutuyorlar. Bize düşen ise burada griler dediğimiz (gerici) varlıklar ile mücadele etmek. Gökyüzünün seslerine kulaklarımızı tıkamamızı isteyen bundan kuşku duymamıza sebebiyet veren korku tohumlarından uzak durmalıyız. Zaman hızla akmakta onlar bile sürekli akan su!yun altında yıkandıkça çamurlarından kurtulmaktadırlar. Sevgi ile .Alfa-Omega

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Serkan Özdemir'e katılıyorum ...5.boyuta geçtiğimizde burada olmayacaksak eğer Gaia neden 5. Boyuta uyumlanıyor ? Önemli bir detay bence...Bunları yaşamaktaki amaç zaten kaba madde formunda geçişin sağlanması idi ki;başarılıyor.Bana göre şu durumda yapılması gereken tek şey Gaia ile uyumlanmak ve enerjimizi topraklamak.Korkunun ışığımızı kesmesine izin vermeden an da kalarak ışığı yaymaya devam etmek.Şu an için gerisi gereksiz bir detay niteliğindedir bana göre.

   Sil
  2. Sevgili Serkan,
   Bugün blogunuzdan bir yazı okudum ve duygulandım biraz. Bir şeyi öyle güzel anlatmıştınız ki hiç düşünmediğim o şeyi düşünür gibi oldum. :) Blogunuz ya da google profilinizden eposta atma olanağı bulamadığım için bu şekilde ulaşabileceğim aklıma geldi. Biri ruhuma dokunduğunda selam vermeden geçmem. Sağlıcakla kalın! :)

   Sil
  3. Ayrıntıya dikkat çektiğiniz için teşekkürler, hemen düzeltiyorum ve mail adresimi yazıyorum. Konuyu çok merak ettim.:) Sevgi ile...karenaozdemir@gmail.com

   Sil
 6. Albatros arkadas umarim dedigin gibidir gecis ama kendini isik iscisi olarak bilen ve temasta olan bir arkadasimla konustum bu gecis olayini onun dedigi 5 boyuta ölmeden gecis olmayacagi cunki titresimlerimiz 3.boyut et bedene has titresim 5.boyutta bu bedenlerimizin olmayacagi vs vs tabiki gonul isterki yok olmadan gecis yasamak. ayrica bir degisim soz konusu tum insanlarda bu soylem var biseyler oluyor yada olacak:) yani konustugum her insan neredeyse ayni fikirde degisimin farkinda...saygilar

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba,öncelikle Serkan arkadaşa grilerin 4.yoğunluk kendine hizmet varlıkları olduğunu belirteyim. Griler 4. Yoğunluk KH reptilanlar tarafından bio genetik harikası olarak yaratılmış kendine hizmet varlıklarıdır, bunlar dediğim gibi reptilanlara hizmet ediyorlar.Grilerin ruhu yok bir anlamda robotlar.Genelde bu koca kafalı koca gözlü olanlar bunlar.Bu varlıklar kendine hizmete odaklanmış varlıklar ama senin tabirin' gerici ' kelimesi pek olmamış.Bu varlıklar bir üst yoğunluktalar bizden ilerideler yane.
   Gelelim cheddin arkadaşa. Öncelikle yükselişin 3 ten 4. boyuta olacağını belirteyim. 3 ten 5 e geçişin tek bir yolu var o da dediğiniz gibi ölmek.Öldüğümüzde durum değerlemesi yapmak üzere 5. yoğunluğa gideriz 5. yoğunluk kendimizi ölçme değerlendirme bir anlamda dinlenme ve yeni enkarne olmadan önce plan yapma yeridir. Burada fiziksellik yoktur. Ama 4. yoğunlukta fiziksellik vardır. 3. yoğunluktan farklı olarak fizikselliğin değişkenliği sözkonusudur 4. yoğunlukta. Dalga geldiğinde onun yardımı ile hayatta iken, ölmeden 4. yoğunluğa geçeceğiz inşallah. Orada bedenlerimiz yarı eterik olacak daha hafif bir bedene sahip olacağız. Arkadaşlar bütün bunlar benim kanal mesajlarından kendime göre çıkardığım bilgiler. Şunu belirtelim bir kanal mesajı %60 çarpıtılmamış ise öpüp başımıza koymamız lazım. Malesef çok çarpıtılabiliyor mesajlar

   Sil
 7. Birçok sprituel kanal ölmeden 4.boyuta ve hemen sonrasında da 5.boyuta geçileceği bilgisini veriyorlar... Bazı kanallar bu geçiş sonrasında başka bir gezegene trasnfer olunacağını söylerken -Beta Nova vb- diğer kanallar ise gene Dünya'da olunacağını ama artık Dünya'nın 3.boyuttaki o kirli ve bildiğimiz acılı Dünya olmayacağını, yeni bir Dünya olacağını söylüyorlar.Gene bazı kanallar da bu yeni Dünya'da dileyenin ve hak kazananın ölümsüz olarak devam edeceklerini (yükselmiş); ama buna yeterlik kazanamayanların uzun ömürlü (200-500-1000 sene gibi) yaşayıp gene öleceklerini söylüyorlar... Yani ne nedir ne değildir her zaman olduğu gibi farklı farklı şeyler var...

  YanıtlaSil
 8. bağdat yanan çocuk çığlık çığlığa
  çığlık dicle'ye, nehir denize
  denizler dalgalı mahir'ce meydanlarda
  vurun dalgalar made in USA kıyılara
  yükselin denizler
  meydanları sel alsın
  boğulup gitsin bu yankiler coni'siyle toni'siyle

  bağdat'lı çocuğun çığlığı meydanlarda
  öfke dolu bir haykırış, bir taş, bir ateş
  ki hıncımız yanan çocukların acısı kadar büyük

  kim yaktı bağdat'lı bebeleri böyle
  hangi alçak çıkarlar için yüksek teknolojiyle
  yaktılar, yıktılar, bombaladılar biliyoruz
  biliyoruz suç kesin
  suçlu malum emperyalizm
  gereği düşünüldü
  "iyi halsiz" katillere adil olmaktır en büyük ceza
  bağdat'ta yanan çocukların acısı kadar
  acımasız olacağız kovboylara
  bağdat'ta yananların ahı kadar
  adaletli olacağız.

  geçit yok , geçit yok , geçit yok

  son perde oynanıyor ortadoğuda , devir öyle böyle bir devir değil , dünya dışı yada dünya içi nasıl olursa olsun , bunların çarkına çomak sokacağız sokmak zorundayız , her kaybettiğiniz gün sizin için bir ay cezadır , her kaybettiğiniz ay bir yıldan aşağı kalmaz , iki dizimin üstüne durup size yalvarıyorum , ortadoğuda geçit vermeyin bu alçaklara , kendi başınıza yanlız hissediyorsanız , yanlız değilsiniz milyonlarız biz , şu size biçilen at gözlüğünü atın
  , ne olur arkadaşlar , ayaklarınızın üstüne kalkın direnin , şimdi direnmezseniz şaka yapmıyorum bitirecekler bizi bu coğrafyada , geçit yok , no pasaran, gerekirse lükslerimizi unutmalıyız , yeni dünya bize düşman baş düşman ortadoğu halkları , yok edilmemiz gerekiyor , dünya elitleri için en tehlikeli yer burası , nanımızın yürüdüğü kadar karşı durmalıyız bu kowboylara , burası ortadoğu vahşi batı değil , dünya dışı gelecek yardıma bel bağlamayın yardım gelir yada gelmez insanız her birimiz , ve zulme karşı direnmemiz gerekiyor , yoksa o zulüm bizide ezecek...

  YanıtlaSil
 9. Hakan cok etkileyici bir yazi gercekten ayni duygulari paylasiyorum fakat oyle bir planin icindeyizki anlatsam burada sabaha kadar yazmam gerek milyonlar ayaga kalksa bile tek dugmeyle yere indirirler ne olur sizlerde anlayin biz insanlarin yuksek teknolojiye ihtiyaci var allah allahhh diye savasacagimiz kimseler yok karsimizda irakta hastanelere yatan hastalarin cogu yanik tedavisiyle yatti gozleri erimis ama olduklari yerde ne bir bomba nede baska bi patlama yukarda isin silahiyla test yapildi ve basardilar 1.korfez savasindada dalga silahi kullanildi yine basarili simdide haarp var istedigi yerde deprem yapacak gucteler kiminle savasacaksin tek caren var yakarmak eger gercekten bir galaktik federasyon varsa orda rusvet gecerli degilse ve gercekten tanrinin emriyle yola ciktilarsa elbet mudahale edecekler diye ummaktan baska caremiz yok dusun 20 kisiyle 1 kisi kavga etse o 1kisinin kazanma olasiligi kac ben soyleyim oyle bir olasilik yok esit guc yok artik o eskidendi 2yahudi bir araya geldimi sirket kurar 2turk bir araya geldimi ulke kurar bitti artik o devirler simdi savaslar UZAY caginda bizde uzaydan medet umduk saygilar...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok doğru diyorsunuz Cheddin... İnsanlık ve elbette biz Türkler de tamamen kuşatılıp sindirildik,beyinlerimiz ve ruhlarımız esir alındı, köleleştirildi... Silahlar artık beyin dalgaları kontrolü,zihin kontrolü,bilinçaltının kodlanması, HAARP,elektromanyatik dalga şokları,sinirsisteminde felç yaratan silahlar vs vs... Savaş eskisi gibi olmaktan çıktı... Konvansiyonel silahlar da çok değişti, yüksek teknolojiye,biyolojiye,kimyasallara dayanan rezil silahlar,bombalar çıktı...
   Düşmanın kimliği bile belirsizleşti... Bilinen gerçek düşmanlarla değil de gösterilen düşmanlarla savaşmak zorunda kalıyoruz ötekilere gücümüz yetmiyor çünkü... Biz Güneydoğu'da gerçekte PKK ile savaşmıyoruz ki... Onun ardındaki İsrail,AB ve ABD güçleriyle de savaşıyoruz aslında... PKK'nn özel tim ve askeri birlik operasyonlarını mağara kaçkını mekaplı tipler mi yapıyor sanıyorsunuz...
   Zor bu işler... Çok zor... O yüzden uzaylı pozitif müttefiklerin fiili desteği-yardımı olmadan insanlık kurtuluşa filan eremez... Ramtha'yı bilenler bilir, Grilerin yani küresel tefeci bankerlerin dünyayı ele geçirmelerini 25 sene önce bildirmişti... Ben Siyonizmin ne olduğunu ve küresel tefecileri ondan yıllar sonra öğrendim... İnsanlık büyük bir tuzağın içinde boğuluyor maalesef... Yukarıdakiler "onların planı 12'ye çeyrek kala durduruldu" dese de henüz bunu net biçimde görememenin sıkıntısını yaşıyorum şahsen...

   Sil
  2. Cok dogru soylediniz tamamiyle katiliyorum ayni sikintiyi bizlerde yasiyoruz malesef ben nedense hic bir seyin durduguna inanmiyor aksine dahada vahim bir hal alacagi dusuncesindeyim herkezde bir degisim olacak havasi var bence bunuda dalga boyutunda yapiyorlar en basit gercek avm ye gezmeye girsen alisverisle cikiyorsun adamlar sinyalle satis yapiyor daha ne diyeyim kilic kalkan allah allah nidalari tarihe gomuldu ve yakinda bizde o tarihin koleleri olacagiz yada ormanlarda daglarda ozgurluk mucadelesi gibi bir hayat yasayacagiz...

   Sil
 10. İşin acı tarafı özgür irade yasası gereği yukarısının pek öyle müdahele ettiği bugüne kadar gözlemlenmedi,daha doğrusu ben görmedim. Anladığım kadarı ile bugüne kadar hep güçlü olanın yanına kar getirdi bu özgür irade meselesi.Cheddin kardeş, dediğin milenyum silahlarını ben de biliyorum. Peki bu teknolojiyi nasıl icad ettiler? cevap da vereyim. Bu kişiler 4. yoğunluk kendine hizmet grubu ile uzun süredir irtibat halinde. Tabiki neye dayanarak buna izin veriliyor, cavap basit : ÖZGÜR İRADE ...

  YanıtlaSil
 11. Biliyorum albatros kardes area51 de 300kadar griyle calisma yapiyorlar yillardir ve orda uretiliyor cok ilginc bilgiler aliyorum sasarsiniz 51.bolgede yuzlerce gri el kol sallaya sallaya geziyorlar belki sasacaksiniz eglence yerleri bile mevcutmus gizli bir kaynaktan aldigim bilgi isin ozu biz unutulmusuz arkadaslar...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ilginç olan şu. Mesela oradalarda ceyran eden bu olaylar burada bizlere, sana bana kadar ulaşabilmiş. Ama tüm dünya nasıl bunlardan birhaber olabiliyor istedikleri kadar saklasınlar ortaya çıkması gerekmezmiydi hayret ya

   Sil
  2. ABD ve İsrail derin devletlerinin uzaylı negatif uygarlıklarla (başta Orion-sürüngenler olmak üzere) hizmet anlaşması yaptıklarını biliyoruz... Bunları sağlayanlar da Kabalacı Siyonistler... Yani sürüngenlerle net bağlantı kuranlar ve hizmet akdi yapanlar onlar... Geçmişte bunun en büyük örneği Nazilerdi... Bugün ise Nazilerin yerini ABD ve İsrail aldı... O yüksek teknolojileri,bilgileri verenler işte bu negatif uzaylı güçler...
   İnsanlık çok kötü bir şekilde kapana kıstırılmış vaziyette bunların elinde... O yüzden pozitif uzaylı güçlerden yardım olmaksızın kurtulmak hayalden ibaret... Allah azim-ü şan zaten Kur'an'da bugünleri bildirmişti... Şeytana yani bu negatif güçlerle işbirliği yapanlara verilen bir süre vardır ve o süre artık dolmak üzeredir... Şeytani güçlerin bir planları var ve zafere ulaşacaklarından eminler, ama Kadir-i Mutlak olan Allah'ın da bir planı var ve hiç kuşkusuz o planda daha önce verilen mühletler sonucu yokolmuş olan Atlantis, Sopdom ve Gomorra vb şeytani güçler gibi Griler ve yardakçıları da ilahi plan tarafından öyle veya böyle yokedilecekler ve insanlık için temiz bir sayafa daha açılacaktır... Umarım bizim göreceğimiz kadar yakındır...

   Sil
 12. Ayni dusunceleri paylasan ve yalniz olmadigimi hissettiren bu kadar insani bi arada gormek cok guzel hepiniz sevgiyle kalin...

  YanıtlaSil