Blogumdaki kaynak belirtilmemiş tüm yazılar Emre Güney'e aittir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Olimpiyatlarda inmesi beklenen UFO'lar

By | 10 comments
Manipüle edilen mesajlar ve olimpiyatlarda iniş beklentileri

— Bir kanal mesajında Olimpiyat oyunlarında buraya ineceğinize dair sözün öne çıkmasının nedenleri nedir? Bu insanların alt bilinçsel dilekleri midir, yoksa mesajlar bilinçli olarak dezenformasyon yaymaya çalışan varlıklardan mı geliyor? Ya da durum birkaç faktörün kombinasyonundan mı kaynaklanıyor? Verilen çok kesin bir bilgiydi.

Anlamanız gereken önemli şey şudur ki çok, çok net bir bilgi bile yanlış olabilir, ya da yanlış kaynaktan gelmiş olabilir. Soru bir kaç düzeyde cevaplanabilir. Burada duruma karışan çeşitli etkenler var. Birisi, insanlığın sonunda kozmik topluluğun parçası olmaya duyduğu yoğun hasreti. Kozmik kaynağınızı özlüyor, ve parçamız olmak istiyorsunuz. Böyle hissetmeniz tamamen doğaldır. Bazılarınız, özellikle de ruhsal inancı kuvvetli olanlarınız her gün yok olma
ya da benzeri mücadeleler üstüne düşünüyorsunuz. "Gerçek bir kanıta" sahip olmak ve tüm dünyaya haklı olduğunuzu sonunda göstermek için yanıp tutuşuyorsunuz. Sonunda atalarınızla, arkadaşlarınızla, aile üyelerinizle yüz yüze gelmek için daha fazla beklemek istemiyorsunuz. İşte bu büyük hasretle mesajları bu şekilde alıyor, duymak istediğiniz gibi duyuyorsunuz. Bunu gerçekten çok özlediniz. Dünya'da büyük miktarda insan bunun nedenini bile bilmeden çok fazla acı taşıyor. Çünkü onlar başka zamanlarda başka hayatlar yaşadılar, başka gezegenlerde bulundular, başka yerlerdeki topluluklarda bıraktıkları ailelerini özlüyorlar.

Bir başka yaklaşım da egolarını beslemek ve insanların enerjisini çalmak için yanlış bilgi yaymaya çalışan varlıkların da bulunmasıdır. O'nlar önemli hissedildiklerinde iyi hissediyorlar, bu yüzden insanların duymak istedikleri bilgiyi hazırlıyorlar. Aynı zamanda insanları yanlış yönlendiren, kesin ümitler ekip ardından yıkılabilecekleri bilgiler de veriyorlar. Böylelikle büyük hayal kırıklıkları yaratıp Olimpiyatlarda inmemek gibi tutulmayan sözlerle insanlarda şüphecilik yaratıyorlar. 

Gerek insanların kişisel enerji sistemlerinde, gerekse de insanlığın kolektif bilincinde çok büyük blokajlar var. Bu da büyük bir aldatılma şüphesi ve korkusuna yol açıyor. Kendi sezginize güvenmiyorsunuz ve aldığınız mesajlara da öyle. İnsanların yüksek ruhsal mesajlardan kazanması gereken yetenek şudur: "Neye güvenmeliyiz, neye güvenmemeliyiz?" Kusurlu bilgiyle çalışmak, hangisi doğru, hangisi yanlış, mesajları iyi ayırd etmek insanlığın öğrenmesi gereken önemli bir ders. Biz insanların medyumluğumuzu geliştirmek adına uzun bir yolu var. Ancak böylece temiz olan ve olmayan mesajları biribinden ayırd edebilmeye başlayacağız. Bu deneyim aslında insanları geliştirecektir. Bu, ruhsal gelişim süreci için de çok önemli bir sınavdır. Bu sınav, farklı mesajlar içinden neyin doğru hissettirdiğini, neyin hissettirmediğini farketme sınavıdır. 

Bu yazı, aslı bunun üç misli uzunlukta olan bir tam kanallığın içinden kesittir. Tam sürümünde Kaleido, yeni bir enerji dalgası olan, Dünya üzerindeki kanallık filtresinin kaldırılmasından söz ediyor ve kendi ruhsal kanalımızın saflaştırılması, sezgilerimizin kuvvetlendirilmesi ile zaman ve kesin tarihler ilüzyonundan bahsediyor. Art niyetli medeniyetlere olan korkunun nasıl iyileştirileceği, Yeni Ruhsal Çağa geçiş olan 21 Aralık 2012'deki enerji değişimleri için topraklanma ve ruhsal gelişim konularında nasıl çalışılacağını anlatıyor. Çıktığında bu tam yazıya sahip olmak istiyorsanız  Mother Nature Network 'deki haber bültenimize kayıt yaptırın. 

Pleiades Konseyi'nden Kaleidos, Maria Bertram aracılığıyla

Çeviri: Emreskopi


Bu yazıyı da okuyanların yarısından fazlasının bu mesajı yanlış anlayacağından neredeyse eminim. Eğer bir şey rahatsızlık verirse tekrar okuyun. Düşünün ki siz bu oyunun hiç bir tarafında değilsiniz ve ne olup bitenler, ne de sonuçları sizi hiç bir şekilde etkilemeyecek. Tarafsızlık ve hiçlikle okuyun. Unutmayın ki aşağıda ne varsa yukarıda da o var. Bu ne demek? Bu her ölçek ve seviyede büyük bir mücadele ve yarış var demek. Kanal olanın ve kaynak varlığın bilincinde, okuyanların bilincinde ve aradaki uzay/boşlukda da yarış var. Bu sizin de sınavınız. Daha kişisel bir yorum daha eklemek istiyorum. O da şudur: Bence bu yine iyi taraftan kasten de yapılıyor olabilir. Neden olmasın? Ben de olsam böyle yapardım. Algı, tepki, inanç ve potansiyellerimiz izleniyor. Fişlerimiz birbirimize bağlı dostlar. Kablolarınızdan geçenler bu senaryodaki yerinizi belirler.Yeni çağ yoldaşın
Emreskopi 
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ


Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

10 yorum:

 1. Sevgili Emre.. O kadar Pozitif olarak blogunu okuyanlara yardımcı olmaya calısıyorsun ve bu anlamda da BİZ lerle BİR olma Bilincini yansıtıyorsun ki..Sana ÖZ' den SAYGI duyuyorum ...Hepimizin, verilen mesajlara sadece ve sadece AKIL - MANTIK - SUUR Bütünlügü icinde bakmamız gerektigine inanıyorum..Basından beri 4 Agustos iniş günü msjlarına , gülümsüyerek baktım..Cünkü bildigim TEK sey var ki ....Evrensel ANAYASA ' nın 1. kuralı ; Müdehalesizlik Yasasıdır..Dolayısı ile kimseler buraya öyle yarı tehditvari ya da güc gösteren tavırlar icinde İNEMEZ ve de Dünya Yaşamına, Varlıga MÜDAHALE edemez ..Bu tarzda mesajlar ( bana göre ) ILLIMUNATI kandırmacasından baska bir sey olamaz !!!

  BİG BANG in arkasındaki YARADAN, kendi kurdugu Fiziksel Yasalara müdahale edemezken...O formulün icinde olusan bir Bütünlük , nasıl O'nun yarattıgı, sınırlarını koydugu Formüle müdahale edebilsin ki ??? Burası, Yukarı dedigimiz Noktanın, Hologramik Yansıması... Ve amac; Soyut Alemlerden Somut Alemlere ve de REEL Alemlere EVRİM ile gecebilmemiz ...Dünya Boyutundan düsünsek...Hangi GERCEK Ögretmen talebesinin, sınıf gecebilmesi icin, Soruların Cevaplarını Talebesinin eline verir ki ???

  Sadece ve Sadece...Bilincini, kendi cabaları ile Yükseltebilen Varlık, Gecis Pasaportunu alabilir ..Evrensel Sistemde '' Hamili Kart '' diye bir kolaylık yok :)

  Tek yapmamız gereken; Akıl Mantık Şuur ile Pozitif Platformda gelişim göstererek, Kendimizi REEL Boyutlarda VAR edebilmek..Sonrası kendiliginden gelecek zaten...Herkese sonsuz SEVGİ ve SAYGI ile ....

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim Shiva. Benim niyetimi ve duruşumu en iyi anlayanlardan, en yakın yol arkadaşlarımdan birisi oldun hep. Sen gerçek ve koşulsuz bir ışık tutucususun.

   Sil
  2. Cok tesekkür ederim. Aynı yerlerdeniz demek ki :)<3

   Sil
 2. Beklenenler olmadı, beklenmeyen oldu ama yine de her ne istedimse o oldu. Geçmişte (yani şu anda) farkına varamadım ama gelecekte farkına varacağımı biliyorum. Genişleyen şimdide düzeltildi. Çünkü geçmişe döndüm ve kendime bilgi verdim. İstediğim olurken ve ben onun oluşunu gözlemlerken takıldığım bir nokta nedeniyle olanların bir bölümünü beklenenler olmadı olarak gözlemledim ve yorumladım. Burada olmak istiyordum. Şimdi buradayım. Bundan şüphem yok ki istemese idim olmazdım. Şüphe duyuyor isem bu yanlış noktadan gözlemliyorum demektir. Şimdi diğerlerimde bir karmaşam varsa bir sorunum varsa gidermek için çözümüne yardımcı olmak istiyorum. Ve kendi içimde gideriyorum ve çözüyorum.
  Şimdi bütün sözler söylenebileceklerin çok gerisinde. Aynı olan iki nokta birbirine varırken gitmek ve gelmek arasındaki fark nedir? Ne geçiş ne yükseliş, ne iniş, ne çıkış, iyi, kötü, var, yok bütün sözcükler bütün olanlar her ne varsa hepsi bana çıkıyor. Hepsi benim içimde. Doğru iki noktayı birbirine bağlayan en kısa yolsa ve o yol yoksa doğru olan nedir? Benden başka yere açılan bir pencere yok ki. Ben başka yere ve şeye giden bir yol yok ki. Kendimin içindeyim yada kendimin dışındayım içinde ya da dışındalıkın merkezinde kendim-ben varım. Kendimden başkalığı tarif edebilir miyim, bilebilirmiyim. Kendimden başka olabilmek için bir başkada kendim olmaya ihtiyacım var. Bunu yaratabilirmiyim. Başkalık benim için var olamaz. Ben kendimden başkalığı var edemem ve ben varken kendi yokluğumu edinemem. Ancak diğer (kendimden) olabilirim. Kendimden başka değilim ben. Evet ayrıyım ve diğerim ama başka değilim ve senim. Bunu böylece görüyorum. Ben başka değilim. Ben başka olmayan diğer bir senim. Ve böyle olmamı zaman sağlıyor. Seninle buluşmamıda - kendimle kesişmemide mekan.
  Ben seden başka değilim. Şimdi sen farkında değilsen ben senin algınla gelecekteki senim. Farkında olduğunda benimle birleşeceksin. Zaman doğrusal-lineer değil anlıyor musun?

  YanıtlaSil
 3. İnsanın kendi kendini kandırmasının sonu yoktur... Dileyen dilediği kadar kendini kandırabilir yani, Allah insana böyle bir özgürlük vermiş... Herşey için bir cevabın ve olumlu bir açıklaman olabilir tabii... İnsan,çözmek istediği gizemin de bir parçasıdır; Ramtha'nın dediği gibi her koşulda haklıdır!!!

  YanıtlaSil
 4. gönderilmiş olan bu son mesaj, şu ana kadar gelenlerin çoğunu çürütmüyor mu peki... ne olacak şimdi... yani salusa, macguensy, andromeda vb mesajlar yanlış ve yanıltıcı, onların egolarından mı kaynaklı idi... bunu mu anlamalı... bunları yazarken emre arkadşa herhangi bir atıfta bulunmuyorum, bunların kaynağı kendisi olmadığına göre üzerine alınmasın lütfen, burada dile getirme imkanı olduğu için yazıyorum... ne düşünüyorsunuz bu konuda?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hepimiz öğreniyoruz ve varolan her şey dersler ise bence bu noktada mesajlar doğru mu yanlış mı yanıltı mı değilde, kanal nedir kimdir, kanal mesajı nedir sorusu sorulmalı ve cevabı aranmalı. Ve cevabı neden o ya da bu kanaldan bekliyorum sorusu ve neden geleceği bilmek istiyorum sorusu. Gelecek bilinebilir mi sorusu. asıl istediğim nedir sorusu. önemli olan nedir sorusu. nereye bakmalıyım sorusu. Ki bu sorunun cevabına dair daha berrak bir algı oluşşun. Tüm bunlar cevaplanırsa bu soru kendini cevaplayabilir. Ve aslında hiç sorulmamış olur. Belki de cevabı dışarıda aramak yerine kendimiz birey olarak kendi cevabımızı aramayıda ve yaratmayı ve oluşturmayıda öğrenmeliyiz. Cevaplamayadığımız durumda gruplarla ve etkileşimle birlikte cevap aramalıyız. Hepimizin sezgileri kendi kanalı bir ölçüde. Hepimiz içimizde kendimize bilgi veren bir ses bulabiliriz ya da evrensel bilgi alma sisteminden soru cevaplarla düşünüşlerle farkında olarak ya da olmayarak bilgi alabilir ve öğenebiliriz. Bu olmasaydı hiç bir şey bilmiyor olurduk değil mi?
   Ben öyle düşünüyorum ki tüm mesajlar bize kendimize inanmayı, birlikte biraraya gelerek ortak bir düşü ve düşünceyi yaratmayı öğrenmemiz gerektiğini anlatıyor.

   Sil
  2. Ra Bilgileri serisini okuyanlar bilirler ki orada çok önemli bir bilgi verilmiştir bu konuda... Denir ki "Kanıt sunmak-göstermek BİR'in Yasasına aykırıdır" Yani "özgür irade yasasına" aykırıdır, o yüzden bu gezegende sınavda olanlara kanıt sunulamaz, kişi gerçeği kendisi idrak etmeli ve anlamalıdır... Dünya dışı uygarlıkların kitleler önüne inkar edilemeyecek şekilde inmeleri ve varlıklarını kanıtlamaları kişilerin özgür iradeleri ile "seçim" yapma imkanlarını ortadan kaldırır ve tekamülü engeller... O yüzden de "yasa"ya aykırıdır... Elbette bir gün yukarısı ile aşağısı kavuşacaklardır ama o gün geldiği zaman bu gezegendeki ilgili tekamül aşaması tamamlandığı için biraraya geleceklerdir, yani yasa ihlal edilmemiş olacaktır. Ama kitlesel kanıtlama sayılamayacak olan bireysel temaslar hem negatif hem de pozitif uygarlıklarla her zaman mümkündür. Fakat son yıllarda ve son dönemde bu konuda o kadar çok yayın yapıldı ki ben de pek çok pozitif ışık işçisi ve varlık gibi bu rezalete artık isyan ediyorum... Yok 72 saat yetecek erzak ve su depolayın, yok şu tarihte geliyoruz, yok 4 Ağustos'ta Olimpiyatlarda sahaya ineceğiz filan,yok kitlesel illuminati ve Kabal tutuklamaları vs vs tam bir rezalet oldu herşey...

   Sil
  3. @isiklidusler
   Emre bunu beğendi :)

   Sil
 5. Herşey Orjinal yoga sistemini gerçekleştirmekten ve dünyevi egoları,kindarlıkları,kıskançlıkları yenmekten geçiyor..çakraları açıp ruhsal enerji titreşimini yükseltmeyi başarırısanız..yükselmiş oluyorsunuz zaten..

  YanıtlaSil