Blogumdaki kaynak belirtilmemiş tüm yazılar Emre Güney'e aittir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Blogger tarafından desteklenmektedir.

UFO İfşaatı projesi

By | 3 comments
Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?


Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

3 yorum:

 1. Ufolar binlerce yıldır bu gezegende görülüyorlar. İlkel mağara adamları,Mısır,Hint,Maya,Hristiyan kültürleri bu ufo ziyaretlerini net olarak duvarlara,fresklere,taşlara,resimlere kazıyıp kaydettiler... Günümüzde de hem pozitif hem negatif uzaylı güçlerin ufoları gösteriler yapıyorlar... Burada esas mesele şu: Negatif ile pozitifi nasıl ayırtedeceğiz? Kaldı ki Illuminati şeytanilerinin (Kabal)uydular vasıtasıyla gökyüzünde ve yeryüzünde hatta denizlerde 3 boyutlu olarak yarattıkları hologram görüntüler ve ABD'nin negatif uzaylı güçlerden aldığı teknoloji ile kendi ordusu için inşa ettiği UFO benzeri hava araçları da hesaba katılmalıdır.Birçok Holywood filminde rastladığımız üzere hangi UFO'nun pozitif hangisinin negatif güç olduğu önemli bir meseledir.Birçok kanal mesajında da "aldatma" bahsi geçer, yani negatif güçlerin önce pozitifmiş gibi görünüp güven telkin etmeleri, hastalıklara şifa vermeleri,yüksek teknoloji desteği sağlamaları,hayatı kolaylaştıracak ürünler ve teknolojiler vermeleri vs vs... Ardından da sağlanan güvenle insanlığın teslim alınması... Neden böyle yapılıyor? Çünkü bu tarz yollarla insanlık köleliği kendi özgür iradesiyle kabul etmiş oluyor ve bu da BİR'in yasasına yani özgür irade ilkesine saygıyı ihlal etmemiş oluyor. Aksi halde yani negatif uzaylılar şiddet ve silah yoluyla kısa sürede ve kolayca insanlığı zincire vurup köleleştirebilirler ama bu evrensel yasaya, BİR'in yasasına aykırı olacağı için meşru olmayacağından uzaylı pozitif güçlerin silahlı müdahalesi kaçınılmaz olacaktır. İşin kısası, ufolar dün vardı, bugün de varlar... İnsanlığın mevcut durumu pozitif yönde değişmedikten sonra uçsun dursunlar,bir görünüp bir kaybolsunlar,yok kainatta yalnız değilmişiz diye birileri sevinsin, birileri dehşete kapılsın ne olacak ki?

  YanıtlaSil
 2. İşte çok ilginç bir olay,dün gece İstanbul'da duyulan sesin kaydı... Sesi dinlediğimde hemen bunun 21 Aralıktaki geçişle ilgili olduğunu düşündüm... Yoksa Sur'un üflenmesi gibi birşey mi? Siz de bir dinleyin,içimizde İstanbul'da bu sesi duyanlar var mı acaba?


  http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/87276/21-eylul-2012-istanbulda-duyulan-enteresan-ses

  YanıtlaSil
 3. bu tarz filmlerde ufo gemilerinin iniş kalkış geçiş seslerinin aynısı,eğer içerde film izlenmiyor ise gerçek bi ses zaten gökyüzü şehir ışıklarından dolayı karanlık görmek imkansız buda onların işene geliyor tabi çok yakından temas kurabilirler.

  YanıtlaSil