Blogumdaki kaynak belirtilmemiş tüm yazılar Emre Güney'e aittir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Bu site doğruluğu hiçbir zaman kesin olarak kanıtlanamayacak bazı bilgiler içermektedir. Ancak yayınlarımın uzun vadeli takibi size daha yüksek bir anlayış ve daha doyumlu bir hayat katacaktır. Dünya'da iyi eğlenceler!

Yeni bilim senelerdir göz kırpıyor - Keshe Foundation

By | 2 comments
Bu video kâr amacı gütmeyen, İranlı bilimadamı Mehran Keshe'nin kurduğu Keshe Kuruluşu'nun tanıtım videosudur. Keshe; manyetik alan, yerçekimi yaratma ve kontrolü, plazma jeneratörleri, sağlık sektöründe kanser, als, ms, parkinson gibi ciddi hastalıkların tedavisi, uzay yolculuğu ve uzay yolculuklarında gündeme gelecek portatif sağlık destek üniteleri, temiz su, hava ve enerji üretimi ile nükleer ve kimyevi atıkların arındırılması konularında çalışmaktadır. Kendi bilinçlenmeniz için ve olabildiğince çok kişiyle şimdi ve burada bu imkanların bulunduğunu paylaşmanız için hazırlanmıştır.

Yeni bilim senelerdir mevcut ve bize göz kırpıyor. 
Sadece kamuoyu oluşmasında yardımcı olmanıza ihtiyaç duyuyor.
Daha fazla bilgi için Keshe Kuruluşu sitesini ziyaret edin.
Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

2 yorum:

  1. youtubede kola şişesiyle deneyler yapıyorlar ev ortamında fakat ingilizce lazım

    YanıtlaSil
  2. Bu teknolojiler insan oğluna her zaman göz kırpmıştır, fakat gel gör ki köle yetiştiren "eğitim sisteminden" kurtulamayan uyuşuk beyinler öyle görünüyor ki (imkansız demiyeyim ama) daha asırlarca kapalı çevrim enerji sistemlerini fizik kanunlarının tek gerçekliği olarak kabul etmeye devam edecek... Bu işler kamuoyu ile olacak işler değil... Bilinçlenme gerek, dedikodu değil...

    YanıtlaSil