Blogumdaki kaynak belirtilmemiş tüm yazılar Emre Güney'e aittir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Bu site doğruluğu hiçbir zaman kesin olarak kanıtlanamayacak bazı bilgiler içermektedir. Ancak yayınlarımın uzun vadeli takibi size daha yüksek bir anlayış ve daha doyumlu bir hayat katacaktır. Dünya'da iyi eğlenceler!

İlk Temas ve sonrasında yaşanacaklar

By | Leave a Comment

Sheldan Nidle İlk Temas sürecini anlatıyor


Çeviri, altyazı: Emreskopi

Sık gelen sorular üzerine not: Bu videonun orjinali 2 Eylül'de yüklenmiştir ancak Sheldan Nidle'ın 23 Haziran 2013 tarihli ücretli online seminerinden bir kesittir. Sheldan Nidle son bir kaç yıldır defalarca "İfşaat ve İlk Temas'ın gerçekleşmesi an meselesi" demiştir. Bu tatsız bir gerçektir. Ancak benim şahsi fikrim bu vb. olaylar yaşanması gerekli ve hoş tecrübeler olarak önümüzde serili durmaktadır ve en çok 2-3 yıl içinde başımıza gelecektir. Sheldan'ın bahsettiği gibi olması elbette hepimiz için kurtuluş olacaktır. En azından şimdilik öyle görünüyor. Varlıklar, onların yaklaşımları, gündemleri ve çalışmaları huzurunda sezgilerimiz bize daha doğru bir izlenimi ancak o zaman verecektir.Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum: