Blogumdaki kaynak belirtilmemiş tüm yazılar Emre Güney'e aittir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Blogger tarafından desteklenmektedir.

David Wilcock - Gizli Uzay Programı yazı dizisi - I

By | 5 comments

David Wilcock ile Gizli Uzay Programı, Kabal Planları ve diğer gizemler üzerine. Jimmy Church ile Fade to Black Radyo programı metinleri.David Wilcock
UYARI: Bu yazı dizisi kapalı ya da dar bilinçler için huzursuz edici ve zorlayıcı bazı bilgiler içermektedir. Eğer bu yazıları okurken rahatsızlık, korku ve endişe, özellikle de acizlik ve kurban bilinci gibi duygulara kapılıyorsanız bunları okumamalısınız. Bu duyguların kolektif bilince zararı vardır ve Kabal'ın isteği yönde ─aleyhimize─ etkiler oluşturur. Lütfen bu gibi duygu ve düşüncelerle okumaya devam etmeyiniz.
BİLGİ: Başlıktaki konuyla ilgili David Wilcock ile yapılan radyo programlarının çıkarılmış metninin çevirisidir. Çok uzun bir yazı olduğundan birkaç bölüm halinde yazı dizisi olarak yayınlamayı uygun gördüm. Böylece siz de bitmesini beklemeyeceksiniz. 

Bu program Gizli Uzay Programı, ani insan evrimi ve ilgili soru cevapları hakkında üç saatin üzerindeki söyleşimizin metnidir. Gerek gezegen üzerindeki, gerekse dışındaki herşey bir zirve noktasına ulaşmakta. En gizli olanları dahil, bütün Amerikan federal çalışanlarının hesaplarının hacklendiği duyurusu, destansı değişimin geldiğine dair son kanıtlardan sadece birisi. 


GELECEK HAYAL EDEBİLECEĞİMİZDEN ÇOK DAHA MUHTEŞEM

Kaliforniya'nın su krizinin ifşaat yaşandıktan sonra, sadece birkaç ayda çözülebileceği birçok örnekten sadece biri. Hatta su, Kaliforniya için en karlı ihracat sahası bile olabilirdi. Su orta ve daha uzak Amerika'ya gönderilebilirdi. Okyanus suyunu tuzdan arındıracak pek çok teknoloji şu an mevcut. Kaliforniya bir okyanusun tam da kenarında. Her yerde su var. Problem dediğiniz de nedir?
"Her yer su, ve içmeye bir damla yok öyle mi?" Bu ancak bir korsan çağında söylenebilir. Ama biz şu anda bu problemleri çoktan aşmış olmalıydık. Şu an iyi bildiğimiz teknolojilerden biri, sadece okyanus suyunu tuzdan arındırmayla da kalmıyor, aynı anda bedelsiz enerji üretiyor ve periyodik tablodaki herhangi bir elementi de yan ürün olarak bize geri veriyor. 
Bu teknoloji şu anda ülkenin en prestijli üniversitelerinden birince sessizce destekleniyor. Bunu birden fazla bağımsız kaynaktan duydum. Kişisel olarak, bu teknolojilerin varolduğundan haberdar olup da halka açılmadığını bilmek kadar hüsran verici birşey yok.
Şimdilik, su kullanımı konusunda son derece tutucu davranmaya devam ediyorum. Her gün duş almamaya ve sarı renkli tuvalete alışkınım. Neyse ki yalnız yaşıyorum. :)
Sıklıkla "en karanlık an şafak sökmeden hemen öncesidir" lafını hatırlatıyoruz. İlginç olan şu ki, artık bu zamana çoğu insanın düşündüğünden çok daha yakınız. 

"İFŞAAT SONRASI" DÜNYASI HERŞEYİ DEĞİŞTİRECEK

Destansı bir dizi ifşaatın hemen yanı başındayız. Öyle ki bunlar tüm diğer bilgileri, kitapları, videoları ve UFO alanındaki medyayı umutsuzca modası geçmiş bir hale sokacak. 
Herkes heyecan verici ve beklenenden korkutucu, ani ve kuvvetli bir "öğrenme eğrisiyle" yüzyüze gelecek. Medeniyetimizin kayıtlarına bir daha asla eskisi gibi bakamayacağız. "İfşaat Sonrası" dünyasında herşey çok farklı olacak. Evet... bu geçiş sürecinde bazı üzücü şeyleri öğrenmek zorunda olacağız. Ama yinede tüm gezegen ve onun melez türleri olarak, olumlu duygular, bu olumsuz ve geçici şokları yenmemizde yardımcı olacak. 
DNA'larımızla binlerce yıldır tamircilik oynayan 40'ın üzerinde farklı dünya dışı insansı grup var. Pek çok insan türüne göre duygu spektrumu bakımından en geniş olanlardan biriyiz. Bu bizim hem tek ve en basit zayıf noktamız, hem de pozitife kullanmayı öğrendikten sonra en büyük gücümüz. 

PEKALA, NEGATİF OLANLARIN BİZİM BULMAMIZDAN BU KADAR KORKTUKLARI ŞEY NE?

Dip not: Evrende hem iyi adamlar hem de kötü adamlar var. Her ikisinin de bize mesajlarını iletmelerine izin var. Yaşayacağımız gelecek bizim yapacağımız seçimlerin bir sonucudur. Doğal kaderimiz, realitenin kendi zeminiyle ve tüm esaslarıyla birlikte tümden geçireceği bir kuantum değişim zamanlarına dalmaktır. Özgür irademizin kararları dışında artık bizi negatiften koruyan birşey yok. Bencil, yönlendirilebilir, kontrol edilebilir ve şiddet uygulayabilir olduğumuzda elitlerin de bize aynı şeyi daha büyük ölçekte yapabilmelerine olanak tanıyoruz.
─ Bu problem yüzünden BENİ Mİ suçluyorsun? S.ktr git David! Ben yanlış birşey yapmadım. Ben lanet olası sıradan bir vatandaşım!
─ Tabii ki tek başına sen değilsin dostum. İnsanlık bu sorunları kolektif olarak yarattı. Bazıları binlerce yıllık karmik kalıplarla oluştu.

ÇOKLU-ENKARNASYONEL KARMİK MÜCADELE

Eşzamanlılık Anahtarında anlattığım gibi, Edgar Cayce okumalarında yüzlerce vakada insanların ta eski Roma'da yaptıklarıyla yüklendikleri karmayı temizlemekle meşgul oldukları ortaya çıktı. Örnekler arasında insanların Kolozyum'da bir aslan tarafından parçalanırken küçük bir kıza kahkaha atarak gülmeleri bile vardı. Her ne kadar bu o çağ için toplumda kabul görmüş olağan bir olay olsa da acı ve keder içindeki birine kayda değer negatif duygularla bakıyor olmak karma yaratacaktır. Eşzamanlılık Anahtarı'ndan çıkan en tuhaf ama en çarpıcı sonuç ise tarihin çok ince bir biçimde, sürekli tekerrür edip durduğudur. Tıpkı Groundhog Filmi'nde olduğu gibi. Bu tekrar ederek olan bitenin hassaslığı(aynılığı) gerçekten akıllara durgunluk verici. Bazı durumlarda döngü gününe kadar şaşmıyor ve 2160 yıl sürüyor. Röportaj metninde de göreceksiniz, Jimmy Church'e kendimi zeki bir insan olarak görmediğimi söylüyorum. Şöyle de denebilir, tarihin bu döngüleri üzerinde araştırıp da yazmak, onları anlaşılır kılmak sanırım bugüne kadar yaptığım en inatçı ve başarılı iş.

SÜREKLİ ENKARNE OLMAYA DEVAM EDİYORUZ

History Channel'da Antik Uzaylılar(Ancient Aliens) belgeselinde sıklıkla bahsettiğim gibi, yardımsever dünya-dışılılar bu "döngüsel rakamları" dünyadaki pek çok kültüre ektiler. Çalışmanın bu alanı öyle sır dolu ki, küçük parçalar halinde 20 yıl boyunca karşıma çıkan tüm bilgileri biriktirmemi gerektirdi.
Bu aynı zamanda Antik Uzaylılar için uygun olmayacak derece derin bir konuydu. Bu yüzden bu fenomen hakkında hiçbir bölüm hazırlamadık.
Şu anda tarihin, bizden çok büyük bir kozmik zeka tarafından ruhsal gelişimimizi sağlamak üzerine yazılmış ve zekice tasarlanmış bir program olduğuna dair somut kanıtlarımız var. 
Gerçek bir Hıristiyan olmanız için reenkarnasyon gerçeğini anlamak ve kabul etmek zorundasınızdır. Orjinal öğretilerden bize miras kalan bilgilere göre de bu İsa'nın en büyük sırrıydı. "Cehennemde yan" sözünde asıl denmek istenen karmayı hafifletmektir(yakmak). Şu an "ebediyet" dediğimiz söz aslında zaman döngüsü demektir. Uyarıldığımız "Ebedi cehennem" tabiri ölümden sonra yaşayacağımız kozmik bir araf yeri değil. Bu şimdi olmakta ve alevler her zamankinden daha sıcak.


İŞİ "ASAL DİREKTİF" ZORLAŞTIRIYOR

Pozitif ya da negatif dünya-dışılılar...
Corey Goode
İkisinin de büyük bir şov yapmasına izin yok. Ansızın inmeye karar verip de ilk gece programında TV programlarına çıkamazlar. Asal Direktif sadece Star Trek filminde duyacağınız bir kavram değildir. Bu, evrende negatif ve pozitif bütün varlıkların uyma zorunluluğu olan mutlak bir yasadır. Yine de bazı bireyler tabii ki doğrudan temas kurabilmekteler. Bu hem geçmişte hem de gelecekte gerçeği öğrenmenin en vazgeçilmez yolu olmuştur.
Corey Goode Ekim 2014'te öne çıkıp benimle Gizli Uzay Programı (SSP) hakkında olağanüstü miktarda bilgi paylaşmaya başlamıştır. Benimle paylaştığı herşeyi not aldım. Başka yerlerden içerdeki adamlardan aldığım birbirinden bağımsız yüzlerce bilgiyi doğrulamamı sağladı. Ondan çağırıldığı bir düzinenin üzerinde gezegen dışı toplantıya ilişkin güncellemeler almak son derece gerçek-üstü bir deneyimdi.


ÇOĞU İNSANIN BUNLARI DELİ SAÇMASI DİYE DEĞERLENDİRMESİNİ ANLIYORUM

Birincil Direktifin vazgeçilmez parçası kanıt gerektirmeyen gerçektir. Yüksek seviye varlıklar basitçe gelip de bize görünemezler. Bir müdahale olması için yeterli miktarda yardım çağrısı alınmalıdır. Şükür ki devam etmekte olan bir "Kutsal Müdahaleye" sahibiz. Kabalın hayatlarımızı yok etmesini durduracak tek engel bu.

ZOMBİ PROGRAMI

Kabal insanların büyük çoğunluğunu öldürmeye ilişkin pek çok yenilikçi yönteme sahiptir. Çok güvenilir üç içerden adamımdan edindiğim, en şok edici ve üzücü olanlarından birisi "Zombi Programı" denen yöntem. Gelişmiş klonlama teknolojileri kullanılarak ABD'de 150 milyon insan üretildi. Hepsi yeraltlarındaki üslerde tutuluyorlar. 100 milyonu da Avrupa'da tutulmakta.
Normal bir insan kadar sıradan görünüyorlar ─ filmlerde gördüklerinize benzemiyorlar. Bildiğiniz kot ve tişört giyiyorlar. Ancak, tırnak altları dahil aklınıza gelebilecek tüm açıklık ve yırtıklarından kanama yapabilecek bir virüs bulaştırılmış haldeler. Virüse sahip olmayan insanlara saldırmak ve yemek üzere karşı konulmaz bir açlığa sahipler. Normal insanlar bunların kanındaki patojenlere maruz kaldığında 24 saat içinde korkunç bir şekilde ölecekler. Bu klonların tırnaklarıyla basitçe tırmalanmaları dahi ölümleri için yeterli.

GÖREV TAMAMLANINCA BİR AEROSOL İLE İŞLEM TAMAM

Aksi halde, zombileri etkin şekilde yok etmenin tek yolu beyin saplarını enseden ayırmak; bu da kafaları koparmak anlamına geliyor. Kabal'ın planı bu vebayı salmak, nüfus azaltma hedeflerini milyonları öldürerek gerçekleştirmek ve ardından bir aerosol uygulamasıyla vebayı sonlandırmak.
Bu noktada, bizi kitlesel açlık, isyan, anarşi ve kaosa sürükleyerek bir sıkıyönetime çekmeyi, ve gözaltı kamplarına almayı planladırlar. Ki insanlar zombi korkusuyla bu kamplara akın edecekler. Bu "zombi kıyameti" için 1960'lardan beri tüm teknoloji hazır. 
Night of the Living Dead filmi bu konuda yapılmış en önemli filmdir ve yine bu katliamın insanlıktan yetkisini almak için tasarlanmış bir sosyal mühendisliktir. Eğer bizlerden yeterli sayıda kişi bu filmleri görür, ve zombilerin kitlesel olarak bizlere saldıracağına inanırsa; Asal Direktif gereğince faydalı dünya-dışı güçler de bunun gerçekleşmesine izin vermeye zorlanmış olacaklar.

TÜM PROGRAM HURDAYA AYRILMALI

Yararlı dünya-dışılılar "zombi programını" kalıcı olarak bloke ettiler. Basitçe konuşursak, yeterince sayıda insan bu zombi konusunun gerçekliğine ve olabileceğine inanmadılar. Kabal bunun çok iyi farkında. Bu yüzden muazzam miktarlarda zombi kıyamet filmleri ve TV programları yapmaya devam ediyor ve başka bir şans elde etmeye çalışıyorlar. Bize hiç benzemeyen, başka yaşam formları üstünde çalışılmış zombi virüsleri de var. Eğer kabul ettirilebilir, yani yetkilendirilebilirse işleme konacak diğer tasarım "Grilere" benzer, 60 cm. boyunda küçük yaratıklar. Burada onlar için umut verici kısım, grilerin daha sinsi, hızlı hareket edebilen, yakalanması nispeten zor ve insanları bacaklarından kolayca tırmalayabilir olmalarıydı.
Bu bağlamda, Kabal insanların dünya-dışılı negatif Grilere yönelik yeterli hissiyatın tekrar yetkiyi sağlayacağını düşündü. Yineliyorum, bunun olmasına hiçbir zaman izin verilmedi. Kitlesel ölümlere yol açacak gerek geleneksel, gerekse de alışılmadık her girişim bertaraf edildi. 

NE OLABİLECEĞİNİ BİLMİYORDUM

Okuduklarınız bir süredir tanıdığım içerdeki adamımızdan gelen sadece bir örnek. Bunları saklamak istediğini, çünkü çok fazla endişe verici olduklarını ve "korku pornosu" içerdiklerini belirtiyordu. Yine de, İttifak tarafından bu zamanlarda bilgileri yaymamız için yüreklendiriliyoruz. Çünkü ifşaat ile birlikte önümüze çok fazla bilgi yığılacak. 
Kabal'ın İfşaatı durdurması için artık çok geç. Bu kesinlikle gerçekleşecek. Biz konuşurken göreceksiniz, çok yoğun bir program takvimiyle karşı karşıyayım. Ama yine de bir yandan makaleler yazmak ve bu konularda videolar yaratmak için mücadele veriyorum.
Zombi Programından en son konuşmamda, Contact in the Desert (Çölde Temas) 'da bahsettim. Canlı bir dinleyici kitlesinde, hele de aralarında 8 yaşında bir çocuk olan kitlede nasıl bir etki yaratacağını düşünmemiştim. Şaşılacak yanı, herkes son derece normal görünüyordu. Sonunda gerçekleri duyduklarına dair şükran duygusu içindeydiler ve bana duyulması çok ağır olan detayları da sansürleme ihtiyacı duyurmadılar. 


SÖZLERİ, RADYO PROGRAMLARIYLA SÖYLEMEK

Bu, "ifşaa edebileceğin en çok şeyi en kısa sürede ifşa et" girişimin bir parçası olarak iki farklı radyo programıyla yaklaşmakta olan konferansın da duyurusunu yapmış oluyorum. Konferansa kadar, ciddi çalışma gerektiren Ancient Aliens'ın (Antik Uzaylılar Belgeseli) da kayıtlarına devam ediyor olacağım. Hemen ardından toparlanıp Gaiam TV için hazırladığım 8 bölümlük serinin çekimlerine devam edeceğim. Birkaç gün ardından Contact (Temas) etkinliği ve hemen sonrasında yine Antik Uzaylılar belgeseli ve uzun bir dinlenme süreci.
Tüm bunlara koştururken Kabal'dan hiçbir zaman olmadığı kadar açık ölüm tehditleri de almaya devam ediyoruz. Bunca şeyin ortasında devam etmeye çalışmak gerçekten çok zor. Son zamanlarda misli misli artan, internette aleyhimde çıkan yazılar ise cabası. Bunlar Kabal'ın para karşılığı çalışan, çoğunluğu blogger olanlardan geliyor. Tekrar edeyim, internetteki nefrete artık hiç aldırmıyorum. Sorunun çoğu kişisel konularla uğraşmak, acı verici hayat tecrübelerinin ve hatıralarının şifalandırılması ve temizlenmesinde yaşanıyor.

BUNLARIN HEPSİ ÇILGINLIK GİBİ GELİYOR...

Evet, hepsi kulağa çılgınlık gibi geliyor. Ancak, hatırı sayılır dünya-dışılı teknolojisine sahip Kabal için programlanabilir klonlar üretmek hiç de zor değil. Aksine, ta 1960'lardaki kaçırılma vakaları bile Grilerin üretimi için başlayan çalışmaların parçasıydı. Bazı kaçırılmalar gerçekten dünya-dışılılar kaynaklıydı. Büyük sayılarda insanlar gezegen dışında esarete alındılar. Bu yakında yüzleşmek üzere olduğumuz bir başka tatsız gerçek. Guardians of the Galaxy filmi bu darbeyi yumuşatmayı amaçlamıştı. Umuyorum, İfşaat sonrası dünyasından hayatta kalabilen esirleri kurtarmak için yeterli teknoloji ve kapasitenin fazlasına sahibizdir.

NEGATİF PROGRAMLAR KAPATILIYOR


Şükür ki bu felaket negatif programlar kapatılıyor. Negatif elitler çoktan kaybetti. Şu an sadece, herşey ayyuka çıkmadan önceki son "muallak" süreçlerini yaşıyorlar.
Tüm bu bilgilerin kanıtlanması mücadelesi yerine mümkün olduğu kadar çok bilginin halka sunulması talimatını aldık. Bu, insanların yaşayacağı duygusal şokun ve bunca üzücü materyalin yaratacağı sarsıntının yumuşamasına yardımcı olacaktır.
İki yıldır zombi programı bilgisini içimde tutuyordum ─ bu kadarı yeter. Bu bilinmesi gereken pek çok acayip şeyden sadece bir tanesi.

RADYO PROGRAMLARI ÜZERİNE...

Her neler söylediysek, yaptığım bu iki radyo programı hakkında epey mutluyum. 
İlki anonim, ismini açıklamayan biri tarafından metne döküldü ve internete girildi. Bu metin birazdan bahsedeceğim gibi, ilk yarım saat sonunda başlıyor ─ ki o bölüm de, şu müzik işlerimle ilgili konuştuğum bölümler.
Ne zaman ki "derinlere indik" ve kozmik konuları konuşmaya başladık, metinler orada başlıyor. İkinci programımız ise aynı perşembe Richard Garner ile yaptığımız ve ismi What in the World! (Bu da nereden çıktı?) Program Kanada dışındaki bir istasyondan, "Kanadalılar Konuşuyor" isimli bir programda SiriusXM kanalında yayınlandı. Bu görüntü(isimler ve kanal/istasyon bilgilerinden bahsediyor) benim için çok tuhaftı. Yayına başlamadan 15 dakika önce, Cat Stevens'ın "Wild World" isimli parçası eşliğinde programın tüm planını kafamda çizmiştim. Sonra düşündüm ki, eğer parçadan söz edersem bunu programda da çalabilirler. Canlı yayına bu, aynı parçayla başlanmasıyla beni aptala çeviren bir şok yaşadım. Richard beni konuşturmaya başlayana kadar ancak bir parça toparlanabildim. Tüm vücudum diken diken olmuştu.


JIMMY CHURCH İLE "FADE TO BLACK"İN 259. BÖLÜMÜ

ÇN: David Wilcock ile yapılan bu program Jimmy Church'ün kendi programı Fade to Black'in (Kararma) 259. Bölümü oluyor.
Bu program 25 Mayıs 2015 Pazartesi günü, Anma Günü'nde kaydedildi. Söylediğim gibi, yazıcı ilk yarım saatlik konuşmamızı yazıya dökmedi. Çünkü o süreç benim jazz müziği davul çalışmalarım, gitar çalma stillerim gibi fani konularla ilgiliydi. Bu yüzden de bu kısımların çıkarıldığı bir kayıt sürümü ortaya çıktı. Bunların en derin bölümler olduğunu düşünüyorum. Kazara olmuş gibi görünmüyor.
Jimmy Church'ün takipçileri için bu hiç editlenmemiş kopyaları edinmeleri tam iki haftalarını aldı. Müdahil oldum ve kayıp kısımları kendim tekrar kurtardım. Bu esnada yazıcı edit edilmiş orijinal kayıt üstünde çalışıyordu. İlginç olan, tam da bu bölümlerin, "gizemli" bir şekilde orijinal kayda neden dahil edilmediklerini siz de okuyunca anlayacaksınız.

─ ─ ─
ÇN: Buraya kadar David Wilcock sadece bir giriş yapıyor. Radyo sohbeti metinleri asıl bundan sonra başlayacak ve bu yazı dizisinin devamında gelecek. Beş-altı bölüm daha öngörüyorum.


Çeviri: Emre Güneydevam edecek
Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

5 yorum:

 1. Devamını bekliyorum teşekkürler

  YanıtlaSil
 2. İlgi çekici... Devamını bekliyoruz ..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 2. bölüm yayında Piyale. Onu da okudunuz mu? 3. Bölüm ise yolda.

   Sil
  2. 3.bölümü sabırsızlıkla bekliyorum...

   Sil
  3. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil