Blogumdaki kaynak belirtilmemiş tüm yazılar Emre Güney'e aittir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Bu site doğruluğu hiçbir zaman kesin olarak kanıtlanamayacak bazı bilgiler içermektedir. Ancak yayınlarımın uzun vadeli takibi size daha yüksek bir anlayış ve daha doyumlu bir hayat katacaktır. Dünya'da iyi eğlenceler!

Video: Keshe Magravs Power plazma reaktörü. Açlığın sonu ve Dünya barışı mümkün.

By | 8 comments

[Güncelleme: 26/10/15 11:00 ─ Keshe Vakfı Magravs Jeneratörü eğitimi 26 Ekim Pazartesi itibariyle her haftaiçi TSİ 12:00'de halka açık şekilde başlıyor. Şu anasayfalarından bilgilere ulaşabilir, bu canlı yayından eğitimi takip edebilirsiniz. Aşağıya da resimler eklenmiştir.]

[Güncelleme: 14/11/15 11:00 ─ Magravs Plazma Reaktörünü yapmak mı istiyorsunuz? Dünya'dan pek çok örneğe ulaşın, üretime başlayan Türklerle fikir alışverişinde bulunun ve Türkçe malzemeye ulaşın. Hepsi Keshe Foundation Türkiye Facebook Grubu'nda.]

Bugüne kadar izlediğiniz diyemeyeceğim ama DİNLEYECEĞİNİZ EN ÖNEMLİ videodur. Siz de 26 Ekim'de dünyayı sallayacak bu bilginin bir parçası olun. 26 Ekim 2015, devletlere bunu halkarıyla paylaşmaları için verilen son tarih.

Tıkla izle

26 Ekim 2015, devletlere bunu halkarıyla paylaşmaları için verilen son tarih. Keshe Vakfı Kurucusu Mehran Keshe tüm dünyadan büyükelçilik temsilcilerine dünyaya kalıcı olarak barışı, sınırsız enerjiyi, gıda ve sağlığı getirecek teknolojilerini tanıtıyor. 2 senedir patenti verilmeyen Keshe 16 Ekim'de Roma'da yaptığı bu toplantıda ülkelere son 10 gün verdi. Bu 10 günde yani 26 Ekim 2015'e kadar ülkeler bu cihazı alıp halklarıyla paylaşmazlarsa Keshe Vakfı tüm teknik bilgileri, projeleri ve eğitici öğretici materyali dünya insanına bedelsiz olarak sunacak.


Keshe Vakfı:
mehran keshe magravs
1
2
3
4


Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

8 yorum:

 1. Sevgili Emre kardeşim.
  Diğergam çabaların, iyiliğin, sevginin yayılması için, insanlık için yaptığın tüm beklentisiz yardım çırpınışların için kendi adıma çok, ama gerçekten çok teşekkürler ederim...
  İnsanlık senin gibi gönüllerin diğergam gönüllerin bilinçli ve ayırıcılıktan uzak yardım çabaları ile boyut atlayacak bu <dünya'da..! Sağol ve varol. Sevgilerimle..:)

  YanıtlaSil
 2. Arkadaşlar bunu yapabilen hayata geçiren bir arkadaş var mı gerçekten olabilir mi bilmiyorum,yapan arkadaş varsa lütfen Cevap versin bunu öğrenelim ve öğretelim insanlar arasındaki sınıf ayrımı son bulsun açlıktan susuzluktan ölen insan kalmasın

  YanıtlaSil
 3. Bu mu evinde yapan var mı arkadaşlar varsa cevap yazsın buradaki yüzlerce Yiyecek İçecek enerji bulamayan insanlara yardımcı olmak istiyorum lütfen irtibata geçin

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gıda kısmında henüz işin başındalar sanırım. Ama enerji olarak elbette epey sayıda çalışan Türk dahil insan var. Yazının en başında 2. güncellemede yazdığım Facebook Türkçe grubunda çok sayıda bilgi ve ilham bulursunuz. Yine kendi sitelerinde forumda da Türkçe bölümü mevcut.

   Sil
 4. Sevgili emre, 26 Ekim 2015'e kadar ülkeler bu cihazı alıp halklarıyla paylaşmazlarsa Keshe Vakfı tüm teknik bilgileri, projeleri ve eğitici öğretici materyali dünya insanına bedelsiz olarak sunacak dedin. Sonuç ne oldu. Sunuldu mu? Sözünü ettiğin bu bilgiler paylaşıldı mı? Paylaşıldıysa nerede paylaşıldı.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Elbette! Aylardır insanlar evlerinde Magravs jeneratörünü yapıyorlar, sağlık kalemlerini yapıyorlar, GANS denen materyali üretiyorlar, bobin hazırlayıp nano kaplıyorlar. Yorum yaptığınız bu yazının en başına güncellemeler yaptım ve bunları açıkladım. O iki linkten bu konuyla ilgili Türkçe alanlara açılabilirsiniz.

   Sil
 5. bu bilgilerin de çökme olasılığı nedir

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel soru :)
   Her bilgi, bir üst seviye bilgiye ulaşıldığında geçersiz ya da yetersiz kalır. Tüm bu hayat bir oyun ve ilüzyonsa, bilgilerimiz gerçekliğin ancak çok küçük bir kısmını kapsayabilir ve geçicidir. Sizin bu konudaki düşünceniz ne bilmiyorum tabii.
   Kendi bilgi yolculuğumu tüm çıplaklığıyla paylaşıyorum. Bir nokta gelecek, belki hepsini unutmamız gerekecek ve bu siteleri bile kapatacağız. Ben her şeye açığım ve yaradandan gerçeği, yalnızca gerçeği istiyorum.

   Sil