Blogumdaki kaynak belirtilmemiş tüm yazılar Emre Güney'e aittir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Bu site doğruluğu hiçbir zaman kesin olarak kanıtlanamayacak bazı bilgiler içermektedir. Ancak yayınlarımın uzun vadeli takibi size daha yüksek bir anlayış ve daha doyumlu bir hayat katacaktır. Dünya'da iyi eğlenceler!

Casper OEM SODIMM 1066mhz 4GB RAM - 140 TL

Casper Dizüstü bilgisayarımda yaptığım RAM yükseltmesi sonrası üstünden çıkan OEM RAM'lerdir. 6 yıllık ve sorunsuzdur. PC'mde çok ağır işler yapıyorum. Video düzenleme, oyun oynama ve render alma gibi. Hiç sorun yaşamadım. Tek olarak teklif etmeyiniz. 2x2 GB = 4GB Marka Nanya

TP-LINK TL-WN821IN 300Mbps USB wifi adaptörü - 30 TL


Nisan 2014 tarihinde medya oynatıcımı ev ağıma bağlamak için almıştım. Cihaz bu USB adaptörünü tanımadığından hiç kullanmadan kaldırdım. Bugüne kadar kutusunda dolapta bekledi. Cihaz 3 yıl garantili olduğundan halen de garanti kapsamındadır. Aynı modelin fiyatı 40-50 ₺ ye ulaşmış. Sıfırını almanıza hiç gerek yok. Cihaz sıfırdır. Kutuda uzatma kablosu mevcuttur.0 yorum: