Blogumdaki kaynak belirtilmemiş tüm yazılar Emre Güney'e aittir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Bizim gibiler...

Dünya'nın tepki verdiğini, olağan bir döngü gereği yenilendiğini ve bizimle birlikte bir değişim/dönüşüm içerisinde olduğunu düşünmekteyiz. Dünya yeni evini dekore ediyor. Üzerinde yaşamaya devam ettiğimiz yuvamız, bir yandan yeniden inşa ediliyor, gerektiğinde yıkılıp dökülerek yeni anlayış, yeni çağ için hazırlanıyor. Hem ruhsal, hem fiziksel ve biyolojik olarak biz de dünya ile birlikte bir evrimi inşa ediyoruz. Kimi yerler, kimi kişiler ve kimi zamanlar için bu biraz sıkıntılı olabilir ama olmakta olan şey kesin ve kesin olarak korkulacak birşey değildir ve geleceğimiz, dünyanın kaydedilmiş tüm tarihiyle kıyaslanamayacak kadar olumlu, mutlu, huzurlu, adil, bolluk ve bereket dolu ve insana yakışır olacaktır.

Acı çeken de, sevinçle gülen de, aç ve tok olan da hepsi kardeşlerimizdir. Yaşadıkları herşey için bazen sevinç, bazen hüzün dolu gözyaşlarımızla tüm kaybettikerimize şükran duyuyor, O'nları saygıyla anıyor ve dünyaya kattıkları için tebrik ediyoruz.

 • Kir, toz, böcekten korkmayın. Olmamış insandan korkun; parayla aldığınız malla sizi zehirleyen.
 • Havadan, afetten korkmayın. Olmamış insanın yarattığı bina ve şehirlerden korkun.
 • İnsan aklının almayacağı sevginin sahibi Tanrı'dan korkmayın. Tanrı adına birbirini öldüren ve öldürten, sonra bunu O'na mal ederek haklı, gururlu ve sevap içinde olduğunu sanan olmamış insanlardan korkun.
 • Ancak olmamış insandan korkun. Parçanız olan doğadan, doğaya ait olmayan ve zararlı birşey yaratıp, bunu size parayla satan, yarattığı hastalıklarla ve ilaçlarınızla sizi ağır ağır öldürürek haraca bağlayan devletlerinizden korkun. Sizin sürekli katkılarınıza rağmen yine de herşeyi size parayla satan, ananızın, babanızın ölümünde bile malından, maaşından pay alan devletlerinizden korkun.
 • Sizi yöneten, O'nları siz seçmişsiniz gibi gösterilen devlet adamlarınızdan korkun.
 • Onlar ki bir savaşın çıkması için komplolar kurar, milyonları tek tuşla göz kırpmadan öldürebilirler ve bunu düşman olduğunuzu sandığınız bir ülke ile anlaşma içinde yapabilirler. Bunu sadece kendi konforları ve bir avuç elit için yapabilen, ölümlü olmalarına rağmen insan kardeşlerini öldürebilen hükümetlerden korkun.
 • İçinde doğaya ait hiçbir şey bulunmadan, tamamen kimyasal içecekleri size içiren, bunları zararlı maddelerle üreten ve sadece ve sadece para için bunu yapan olmamış insanlardan korkun. Hiçbir şeyden birşey yaratıp, sizi hem de kendi paranızla ağır ağır öldüren ve bağlayan firmalardan korkun.
 • Bayanlar! Dudaklarınızda zehirli kurşunla geziyorsunuz! Ağzınıza, yüzünüze sürdüğünüz makyaj malzemelerinin çok büyük bir kısmının üretiminde zararlı kurşun maddesini kullanan firmalardan korkun. İyi firma, pahalı ürün demeyin, test yapmadan almayın.
 • Bilinmeyenden korkmayın, bilmemekten korkun. Doğduğunuzda hiçbir şey sizin için bilinen değildi, hepsini sıfırdan öğrendiniz. Bilmemek korku yaratır. Bilgisizlik ve cahillik yönetilmesi, istenenin verilmesi ve istenenin yaptırılması için en uygun toplumdur.
 • Tanımadığınız varlıklardan, tanımadığınız dünyalardan korkmayın. Bilin ki evrendeki özgür irade yasası siz izin vermedikçe sizin aleminize ait olmayan bir varlığın ya da grubun sizinle temasına ya da iletişimine izin vermez.
 • Sizi birleştiren değil, ayrı düşüren, sizi bölen ve fikirlere, taraflara ayıran herşey zararlıdır ve sizin düşmanınızdır. Bu gibi olmamış insanlardan, medya ve yayınlardan uzak durun. Dünya üzerinde tek bir ırk vardır, O da İNSANDIR ve hepsi eşit derecede konfor, hayatta kalma ve sevilme hakkına sahiptir.

ÖZETLE KARDEŞLERİM, ŞU DÜNYA'YA BİR BAKIN.
KİRLİLİK, SOSYAL SORUNLAR, TÜM SAVAŞLAR, BOZULAN DENGELER VE GEREK TOPLUMSAL, GEREK POLİTİK, GEREK EKONOMİK VE
EN ÖNEMLİSİ İKLİMSEL KAOS.

DÜNYA'DA OLMAMIŞ İNSANDAN DAHA ÇOK KORKULMASI
GEREKEN BAŞKA HİÇBİR ŞEY YOKTUR!6 yorum:

 1. Korkan kişi barıştada savaştadır oysa savaş alanında korkmayan barıştadır.

  YanıtlaSil
 2. tepkimiz bi halta yaramıyacak, deccalin gelişine ön ayak olacak kişiler bunlar...deccalin mesihe yenildiine şahit olacak kişiler aynı zamanda...

  YanıtlaSil
 3. Cok sevgili Emre dusuncelerimi yazacak birtek burayi bulabildim :)Izleyici not defteri gibi bir bolum bulamadim sitende :)
  Bir isik iscisi olarak gorevini tam layiki ile nasil yerine getirdigini gorerek sevgi sevinc ve minnetle seni takip ediyor ve sana sevgi ve isigimi yolluyorum. Oyle guzel bir site hazirlamissinki taktir etmemek buyuk korluk olurdu.. Sana ve calismalarina sonsuz sevgimle destek olmaya devam edecegim..
  Sevgi ve isik daima yollarimizi aydinlatsin :) Bu arada O "Bir Dost" un sen oldugunu dusunuyorum ? :)

  YanıtlaSil
 4. Harikasin Emre, cok guzel sayfan....birde benimkine bak http://sifanene.blogspot.co.uk/

  YanıtlaSil
 5. Ben Erdem Kaynak yenilenebilir enerji kaynaklarını araştırırken sizin videolarınız çok dikkatimi çekti ve blogunuza bu vesileyle ulaşmış oldum. Öncelikle vermiş olduğunuz bilgiler çok ciddi ve insanlık ve bağımsız olmak adına mütiş buluşlardır. Birde blogunuzda insanların toplumlar olarak ve insanın sınıfsal olarak eşit olduğunu savunmuşsunuz sonsuz katılıyorum birde durdurulamayacak bir güç vardır ki bunu elit kesim diyelim milyarlarca insanı yöneten ben deyim 2- 3 kişi siz deyin 5-10 kişi ve ardından getirdikleri kapitalizim ki bu ulusları köleleştirmekdir. bu kişiler sahte politikcılar seçerler halkın haberi olmadan peki ne işlerine yarar bu politikacılar siz değinmişsiniz birazda ben değinmek istedim şimdiden yanlışımız affola: bizim seçtiğimiz gibi görüken aslında bizim seçmediğimiz politikacılar neler yapar birde ona bakalım x ülke diyelim başbakanını seçerler ve ilk önce o başbakanın kalıcı olması için kesenin ağzını açarlar biraz ama sonrası daha çok ilğilendiriyor. x ülkeyi borca sokarlar ki hemde birçok proje sunarak nükler santral hidro elektirik santraller yol ve daha birçok şeyler ve görülmemiş bir şaşa içine sokarlar o ülkeyi ve bütün bunları bedava yapar mı açaba , işte bu ve bunun gibi birçok bedava proje sunarlar ve şuna sadık kalmak şartıyla o santralleri biz yapacağız. Devletleri çok büyük ve bitmek tükenmek bilmeyen borç batağına sürüklerler ki insanların kanını emen sivri sinekler gibi insanların emeklerini emerler. seçtikleri hümete ne oldu diye bu kadarmı diye soracaksınız hayır. işte şimdi burada sözünü geçirme vakti gelmiştir borçlu ve batakta olan bir devlet söz dinlemek zorundadır ve onuda şöyle yaparki yer altı kaynaklarını,yer üstü kaynaklarını sömürürler, yeri ve zamanı geldiğinde x ülke topraklarını kendi çıkarları için komşularına açılan çıkar savaşlarında kullanırlar ve o ülkenin askerini kendi amaçları uğruna kullanırlar, komşu ülkelerle arasını açarlar (bakınız abd komşularıyla yapılan ticaret hacmine ve hiç bir komşusuyla ters düşmez)eğer seçtikeleri kişi zamanlar karşı gelirse onu hemen indirirler peki karşı gelen bir ulus olursa ne yaparlar 3 yol vardır --> 1. yol gizli ajanlar la çözülmeye çalışılır eğer oda yetmezse 2. yol özel timlerle çözülür fakat buda olmadımı köpekler devreye girerler ve onlar bu tabiri kullanıyorlar ordu için abd ordusu ve noto, işte elde etmenin bir yolu budur fakat nasıl kurtuluş olur her taraftan elimiz kolumuz bağlıdır. acaba öylemi eğer ki bir halk bilinçli olur ve karşı durmasını bilirse işte asla o zaman yenilgi diye birşey yoktur ki buda onların istemedikleri birşeydir. onlar büyük bir kesimin itaatini isterler ki buda bilinçsizlikten geçer yani koyun sürüsünün başındaki çoban veya çobanlar gibi... umarım bende birşeyler ekleyebilmişimdir kusurum varsa yanlışım varsa şimmdiden affola herkese saygılar abicim sana da özellikle böyle bilgiler verdiğin için çok minnettarım umarım benimde çok işime yarayacaktır.....

  YanıtlaSil
 6. Kurulu bir duzen ancak dünya savaşlarıyla yıkılabilir tabıatın kanunu budur. Tıpkı balı petekten dogal bişekilde yiyebilmek için arının seni sokmasını goze almak gibi birşeydir. Savaşmadan düzen değiştirilemez. Kapitalizm de kimsenin tasvip etmediği halen yasamakta oldugumuz bir düzen ve malesef yeni dunya duzenine geçiş cok yakın ve bu da savaşmadan gercekleşmeyecek. Buna hep beraber hazır olmalıyız kapımız tekmelenmeye başlanmadan.

  YanıtlaSil