Blogumdaki kaynak belirtilmemiş tüm yazılar Emre Güney'e aittir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Bu site doğruluğu hiçbir zaman kesin olarak kanıtlanamayacak bazı bilgiler içermektedir. Ancak yayınlarımın uzun vadeli takibi size daha yüksek bir anlayış ve daha doyumlu bir hayat katacaktır. Dünya'da iyi eğlenceler!

Sizin hikayeniz...

By | 1 comment
Her zaman sadece ürünlerle değil, ürünlerin hikayesiyle de ilgilenin. O zaman niyeti ve ruh dilini okuyabilirsiniz. Bu da ürünleri daha zararsız ya da daha faydalı yapar. Siz de bir ürünsünüz, hikayeniz tüm yaşamınızda gizlidir. Yaşadığınız her saat ve dakika, döktüğünüz her damla yaş ve sevinç bu ürüne tad, renk ve tecrübe verir. Kimseyi yargılamayın. Hikayelerinin tamamını bilemezsiniz. Ürünün, meyvenin, işin ya da sonucun öyküsünü bilmek onu yaşamaktır. O'nu yaşadıkça anlarsınız ancak, ve anladıkça seversiniz.


Belki ateş olup yanmak ister, belki su olup akmak... öylece durur belki, altındaki ruhların sohbetine tatlı bir gölge eden ulu bir ağaç gibi. Çıkış yolu arayan bir Tanrı parçacığıdır her ürün. Kendini bilmez... öze giden.


Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

1 yorum:

  1. rüyalarım ve siz rehber siniz banaa

    YanıtlaSil