Blogumdaki kaynak belirtilmemiş tüm yazılar Emre Güney'e aittir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Bu site doğruluğu hiçbir zaman kesin olarak kanıtlanamayacak bazı bilgiler içermektedir. Ancak yayınlarımın uzun vadeli takibi size daha yüksek bir anlayış ve daha doyumlu bir hayat katacaktır. Dünya'da iyi eğlenceler!
Bu yolda ilham verecek ve lambalarınızı yakacak videoları burada titizlikle derledim. Çok fena seçici oldum. Bunu bilin.Neil de Grasse Tyson'dan evrenbilim, gelişmişlik ve zeki yaşam üzerine.
Son 10 yılda bilim dalında izlediğim en eğlenceli ve çarpıcı videodur.Deepak Chopra'dan yaşam, ölüm, roller, bilinç ve deneyimler üzerineCarl Sagan boyutları ve aralarındaki ilişkiyi anlatıyor


Saklı Güzellikler - İnsanlığa Davet


Hiçbir şey hakkında endişe etmeyin.Epifiz Bezinizi (Pineal Gland) yani 3. Gözünüzü açmak veduyuötesi algılarınızı geliştirmek için bu alıştırmayı izleyipuygulamanızı öneririm. Değişik tecrübelere de kapınızı açabilir.2012 Umut Mesajı(Bu videoya 25 dakikanızı verin. Bambaşka olacaksınız)Şeylerin hikayesi (Türkçe) - The Story of Stuff


David Lynch'den yanılsamaların matrisi


Hepiniz bu halinizle mükemmelsinizOSHO'dan duyarlılık üzerineOSHO'dan ülkeler ve sınırlar üzerine


OSHO'dan inanç sistemi ve tanrı üzerineBir Amerikan askerinin itiraflarıI. Dünya Savaşı nasıl çıktı?11 Eylül Gerçeği 


3 yaşındaki çocuğun tanrıyla ilk tanışması


☼ Bu dünyaya "kız" gibi bakmalıyız! ☼2 yorum:

  1. bu alttaki videolar neden o şekilde, kapatılmış mı

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Videoları barındırdığım 4shared.com sitesi sonradan Türkiye'ye kapatıldı. Telekom harici DNS ler kullanarak bu sorunu çözebilirsiniz. Videoları başka bir servis sağlayıcıya almayı planlıyorum.

      Sil