Blogumdaki kaynak belirtilmemiş tüm yazılar Emre Güney'e aittir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Güçlü bilgisayarın mı var? Dururken kripto para kazansın. Hemen bir madencilik hesabı aç!


Gerçeklik nedir? Mutlak huzuru bulup birbirimizi kıyamadan sevebileceğimiz ve çatışmadan huzur bulabileceğimiz bir gün ya da realite gelecek mi? Dünya'nın hüküm sahipleri aşağıdan yukarı doğru nasıl sıralanıyor? Mimar kim? Bir kestirme yol var mı? Alışılagelmişten çok daha "ince", naif ve kutsal bir insanlık var, hissediyor musun? Orayı özledin mi? İşte benim varlık sahalarım.


YAYIN İLKEMSizlere yaşam koçluğu yapacak değilim. Bu bir mükemmel insan profili değil. Hiçbir şey hallolmuş ve bitmiş değil. Her şey daha yeni başlıyor. Bu site kendi halimde yaşadığım uyanışımı tüm çıplaklığıyla, gurursuzca ve liderlik rolü üstlenmeden olduğu gibi paylaşma amacı güdüyor. 

Olmadığım bir şey gibi görünmeyi hiç sevmedim. Bunu yapamam. Zaman zaman zaaflarımızdan, iğrençlik ve saçmalıklarımızdan bahseder, ince ince ısırdığım toplumsal, sosyal ve kişisel özeleştiriler yaparım. Kendi yazdığım yazılarda şahsen deneyimlenip gözlemlenmemiş, ve hissedilmemiş bir şeyi asla yazmıyorum. İç dünyamın arka mutfağı olarak gördüğüm bu paylaşımları duyu ve duygularımızın, varlık ve bilincimizin farkındalığını arttırmak adına yapıyorum. Amacım daha nazik, ince ve sorumlu, kendini bilen bir kalabalığa dönüşmeye katkıda bulunmak.

Hep iyi ve mutlu hissettirecek, sizi okşayacak mutlak olarak pozitif paylaşımları arayanlar her şeyi aşmış görünen yaşam koçlarının ve şifacıların sayfalarını takip edebilirler. Yazdığım şeyler zihinsel olarak kolay anlaşılır ve basit olur, ancak herkes için kolayca hissedilebilir olmayabilir. Kalbini lütfen kocaman aç ve kendine karşı dürüst ol. Kendini açmazsan beni anlayamazsın. Çünkü hepimiz birbirimizde vücut buluyoruz.

Sana ulaşabildiğim için mutluyum. Hoşgeldin!
Dünya'da iyi yolculuklar ve iyi eğlenceler! ♥


0 yorum: