Blogumdaki kaynak belirtilmemiş tüm yazılar Emre Güney'e aittir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Güçlü bilgisayarın mı var? Dururken kripto para kazansın. Hemen bir madencilik hesabı aç!

NESARA geliyor mu?

By | Leave a Comment
"İnsanlar sahip oldukları şeyi tutma eğilimine sahiptirler ve farklı bazı şeylerin değerine onları ikna etmek zaman alır. Örneğin NESARA’nın faydaları yıllardır bilinmektedir, ancak onu bir gerçeklik haline getirmek ve yeterli etkiye sahip olanların önüne çıkarmak için uzun kampanyalar gerekmiştir. Açık olarak borç affetmek, birçok ülkenin içine düştüğü, geri ödenemeyecek kredilerle kurtulma şansları olmayan bir çukurdan çıkmaları için tek yoldur. Önerilerini ileri sürecek kadar cesur olan kim var diye sorarsanız etrafa şöyle bir bakının. Bir başkan adayının bunu düşünmüş olduğunu bulacaksınız."

Demiş Salusa ve Ron Paul'u işaret etmiş. Çünkü Ron Paul şöyle bir vaadde bulunmuş:

“1.7 trilyon dolar borcu hemen kaldıracağım ve bu da bize sorunu hemen kesecek bir fırsat penceresi sağlayacak.”

Bu ilk kez söylenmiş ve çok çok ciddi, ağızdan çıkması zor bir vaaddir. Emin olun gerçekleşmesi Dünya üstü güçlerce de arkasında durulan bir vaaddir. NESARA, daha önce bahsedilmesine dahi müsaade edilmeyen bir unsudur.

Salusa 13 Ocak mesajı: http://emreskopi.blogspot.com/2012/01/salusa-13-ocak-2012-mesaj.html
NESARA ile ilgili yazım: http://emreskopi.blogspot.com/2011/07/nesara-kuresel-ekonomik-ve-sosyal.htmlBugün 17 Ocak. Planlı eylem var. 
Amerikan eylemciler Beyaz Saray bahçesinde toplanıyorlar. Canlı yayın...

Watch live streaming video from globalrevolution at livestream.comSonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum: