Blogumdaki kaynak belirtilmemiş tüm yazılar Emre Güney'e aittir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Güçlü bilgisayarın mı var? Dururken kripto para kazansın. Hemen bir madencilik hesabı aç!

Para sistemi ve bankalar nasıl çökecek, bizi neler bekliyor

By | 8 comments

finansal-kriz

Yeni Finansal Sistem, Küresel Döviz Sıfırlaması (GCR) ve Yeniden Değerlemesi (RV) nasıl olacak?


Sıfırlama (GCR)


Bu, hadise esnasında gerçekleşecek ve operasyonun bir parçası olacak.

1. Gün

FED yani ABD Merkez Bankası'na kritik miktarda baskıya maruz kaldığında insanlara olan hileli yollardan kazandığı borcunu geri ödemek zorunda kalacak. FED insanlara bu borcu ödeyemeyince iflas edecek. Bu da BIS, IMF, Dünya Bankası ve Dünya çapında tüm diğer büyük merkez bankalarını etkileyecek zincirleme bir etkiyi tetikleyecek.

Piyasalardaki bu aşırı kırılganlık küresel bazda tüm borsaların çökmesine sebep olacak. NYSE (New York Borsası) dahil kapanacak. Tahviller, krediler ve döviz çevrimleri(swap) gibi tüm finansal enstrümanlar sıfırlanacak.

Tüm gölge hesaplar kapanıp sıfırlanacak. Kabala ait tüm umumi hesaplar alıkonacak. Kamusal ve özel krediler, kredi kartı borçları da dahil olmak üzere tüm icra işlemleri ve ipotekler donacak.


2. ─ 7. Gün

Bankalar kapanmış olacak ve belirsizlikle kafa karışıklığı hakim olacak. Bzşı iş kolları geçici olarak kapatılacak. Açık kalan bazıları nakit kabul edebilirler. Diğerleri ise yalnızca altın ya da gümüş para kabul edecekler. Sistem çökmüş olacağından kredi kartları iş görmeyecek ve kabul edilmeyecek. Dağıtım zincirlerinde bir miktar sorunlar yaşanabilir. Bu sebeple biraz gıda ve akaryakıt stoklamak yararlı olabilir.

Yeniden Değerleme (RV)


Hadiseden 1 hafta sonrası

Dağıtım zincirinde hafif problemler sürüyor olabilir.

Yeni finansal sistem tanıtılıyor olacak. Bu sistem Yamashita altınlarından güç alıyor olacak. Bu altınlar henüz açıklanamayacak bir yerde tutuluyor olacaklar. Yamashita altınlarının açık piyasalarda ticareti yapılmayacak. ABD Doları, Euro, İngiliz Sterlini, İsviçre Frangı, Japon Yeni ve Çin Yuanından oluşan bir döviz sepeti bu yeni sistemin bel kemiğini oluşturacak.

FED ile çok güçlü bağı bulunmayan ve iflas etmeyen bankalar yeniden açılacak. Faiz almalarına izin verilmeyecek. Tüm hesapları kamuya karşı tamamen saydam olacak. Borsalar ise tekrar açılmayacak.

Yeniden değerleme yürürlüğe girecek. Bu şu anlama geliyor: Dövizler arasındaki kurlar değişecek ama bu vahim şekilde olmayacak. Sadece artık ulusların üretkenliğine dair daha gerçeği yansıtır olacak. Irak dinarı pek çok insanın spekülasyon yaptığı gibi çok değer kazanmayacak. FED banknotları, Euro banknotları ve diğerleri genel olarak kabul edilecek. Ama ta ki birkaç ay içinde yürürlükten kalkmalarına kadar. Çünkü yeni paralar basılacak.

Tüm adil iş anlaşmaları, sözleşmeler ve uluslararası sorumluluklar geçerli kalacak ve bunlara uyulacak. Hileli operasyonlar içeren, suç içeren ve Kaballa yapılmış tüm anlaşmalar iptal edilecek ve geçersiz kalacak.

Birkaç hafta içinde

Çok uluslu şirketler, hisselerini geri almaya zorlanacak. Bu da onları iflasa sürükleyecek. Bu tür şirketler bölünecek ve sağlıklı bölümleri kendi yurtlarında ulusal hizmetlerine devam edebilecek.

Ardından, küresel uzlaşma (settlement) fonları kamuoyuna duyurulacak. Bu ödenekler, eski paradan yaklaşık 70 trilyon dolar vatanseverler tarafından pozitif orduya yönlendirilen parayı, 100 trilyon dolarlık Beyaz Ejderha Toplumundan* ve İnanç gruplarından gelen parayı, Direniş hareketinden gelen 120 trilyon doları ve St. Germain güven fonundan gelen 10 trilyon doları kapsar. Küresel uzlaşma fonları ayrıca Kabal'dan gelecek tüm para ve varlığı da içerecektir.

Küresel Uzlaşma fonları birçok maksatla kullanılacaktır. Öncelikle tüm ulusal, kamu ve özel borçlar tüm dünyada ödenecektir. Bundan sonra, Kabal tarafından insanlığa karşı işlenen suçlarla ve hırsızlıkla tüm insanlardan çalınan paralar tazmin edilecektir. Daha sonra refah fonları serbest bırakılacak ve insanlık, çevrecilik ve yeni teknoloji projelerine ödenek verilecektir. St. Germain güven fonunun bir kısmı direk olarak Işık İşçilerine gidecek ve kalanı da bizi ilk temasa hazırlayacak projelere yönlendirilecektir.


Beyaz Ejderha Toplumu: En kısa tanımıyla Asya kökenli olan, Kabala karşı duran bilinen en varlıklı, organize ve güçlü örgüttür. Bu grup dünya çapında birçok dövüş sanatları grupları ile desteklenen, bazı eski Çin kraliyet soylarının çıkarlarını temsil eder. Bunlarla iletişim kuran kişinin ismi Benjamin Fulford'dur. Kabalın devrilmesinden sonra topluma finansal olarak verecekleri güçlü fonları vardır. Aslında Direniş hareketi ile Şubat ayında (2012) yeni finans sistemi hakkında yapılan gizli görüşmelerde problem yaşanmıştır ve bu Hadise sürecinde gecikmeye sebebiyet vermiştir. Kaynak: http://tr.prepareforchange.net/


Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

8 yorum:

 1. Siteniz çok başarılı olmuş sevgili Emre Güney.. Kutluyorum. Sevgilerimle..��������������

  YanıtlaSil
 2. acaba bunun ne zaman olacağı hakkında bilginiz var mı.. teşekkürler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sanırım tek söyleyebileceğim uzun vade olmadığı. Kısa ya da orta vade olduğunu iddia ediyorlar. Bu tür bilgi dalgaları birkaç sene önce de tepe yapmıştı, ancak hiç bu kadar kanıtlanabilir ve resmi oluşum bulunmuyordu.

   Sil
 3. Ağustos 2016 'dayız hala hadiseyi bekliyoruz 😞

  YanıtlaSil
 4. 2018 e kadar bekleyiniz

  YanıtlaSil
 5. 2016 bir dokuz senesidir .9 bitiş , tamamlanma enerjisi taşır .Bakalım bu sene neler bitmiş , tamamlanmış olacak

  YanıtlaSil
 6. Dünya değişsin diye ,müdahale edilmeyecek deniliyordu .Tam aksini iddia eden bilgilere de ulaştım .Umarım iyiler baskın gelir

  YanıtlaSil